وبلاگ

Free Fire سلاح درمانی لیزری جدیدی را با شفا از طریق دیوارها دریافت می کند

این اسلحه جدید، در مود های بتل رویال و Contra Squad رونمایی شد!

31 اوت 2022 رونی رولیم

به‌روزرسانی جدید بازی گارنا فری فایر نسخه OB36، مملو از شگفتی‌ها و اضافات جدید خواهد بود! طرفداران شاهد بازگشت آیتم های قدیمی و همچنین پوسته های جدید، بهینه سازی شخصیت ها، معرفی ویژگی های جدید خواهند شد. آخرین نسخه آپدیت این بازی در راه است و Free Fire Mania به طور انحصاری این خبر را فاش خواهد کرده است.

پیشنهاد ما به شما: خرید اکانت فری فایر 

Free Fire Mania خبر اسلحه جدیدی را که برای حالت های بتل رویال و Contra Squad طراحی شده است، فاش می کند. این اسلحه جدید، “Laser Treatment Gun” نام دارد که از طریق آپدیت بعدی این بازی که طبق منابع انحصاری، در تاریخ 14 سپتامبر 2022 منتشر می شود، وارد بازی خواهد شد.

بخش زیر، تمام جزئیات شناخته شده در مورد سلاح جدید فری فایر را بررسی می کند.

گارنا فری فایر: همه چیز درباره تفنگ لیزر درمانی جدید:

تصویر تفنگ لیزر درمانی در بازی گارنا فری فایر:

“Laser Treatment Gun” عملکرد بی‌سابقه‌ ای را در بازی گانا فری فایر خواهد داشت که در بروزسانی های اخیر، در بازی دیده نشده است. بر خلاف سایر مواردی که به متحدان جان می بخشد، سلاح لیزری جدید عملکرد بهبود از طریق دیوار و یا مانع را دارد.

پیشنهاد ما به شما: خرید جم فری فایر

از این سلاح می توان برای تامین زندگی همراهان استفاده کرد. همچنین زمانی کار می کند که هم تیمی ها در طرف دیگر دیوار یا مانع باشند. برای استفاده از این سلاح به همراهان نزدیک شوید!
ویژگی‌های رسمی بازی برای “Laser Treatment Gun” در بازی گارنا فری فایر، فاش نشده است. طرفداران می‌توانند انتظار داشته باشند که این اسلحه، برای برد های نزدیک جوابگو میباشد.

اگه از این صفحه خوشتون اومد، 5 ستاره بدید و از ما حمایت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *