وبلاگ

گارنا فری فایر با پوسته ای بی سابقه و رایگان، آن را در Rank Token مارس 2023 دریافت کنید

بازیکنان می توانند با استفاده از توکن های رتبه ای شده که با افزایش رتبه ها به دست می آیند، بسته بی سابقه ای را بدون خرج کردن الماس دریافت کنند.

13 مارس 2023 رونی رولیم

پک‌ های پوسته، همیشه پرطرفدارترین لوازم آرایشی در میان پایه پخش‌کننده بازی گارنا فری فایر بوده‌اند. کاربران تمام تلاش خود را برای ورود آنها، به بازی انجام می دهند. معمولا می توان از روش های متعددی برای به دست آوردن بسته های پوسته استفاده کرد، Rank Tokens به عنوان یک گزینه همیشه در حال ظهور بازی است.

پیشنهاد ما برای خاص شدن در بازی: خرید اکانت فری فایر

به طور کلی، Rank Tokens پاداش آتش رایگان، برای بازیکنانی است که در مسابقات رتبه بندی شده به موقعیت های بهتری در رتبه ها دست می یابند، با ورود به رتبه های جدید، مقدار جدیدی از Rank Token منتشر خواهند شد.

لازم به ذکر است که برای اطلاع از میزان توزیع هر پتنت در توکن ها، بازیکنان می توانند به لینک زیر دسترسی داشته باشند: ثبت اختراعات فری فایر، جدول امتیازات برنز به استاد.

علاوه بر موارد ذکر شده، نشانه ثبت اختراع برای مبادله اقلام رایگان در فروشگاه فری فایر است. جایی که در آن استفاده از الماس، ضروری نیست. بنابراین جامعه بازیکنان مشتاقانه منتظر انتشار اقلام جدید این پوسترها هستند.

به روزرسانی رایگان بازی گارنا فری فایر مارس 2023: پوسته جدیدی به فروشگاه پتنت توکن اضافه شد!

جدید رایگان Fire Tokens Rank پوسته فروشگاه مارس 2023

اکنون، فری فایر Mania به طور انحصاری اطلاعاتی را در مورد پوسته جدیدی که به فروشگاه پتنت توکن در Garena’s Battle Royale اضافه خواهد شد، ارائه می کند. پوسته جدید جایگزین بسته فعلی خواهد شد.

در ابتدا، هنوز بدون نام تایید شده است، پوسته جدید پتنت توکن یک بسته مردانه خواهد بود.

برای جمع‌آوری پوسته جدید پس از راه‌اندازی، بازیکنان باید به فروشگاه تبادل اختراعات فری فایر، مراجعه کنند و سپس به منوی «این فصل» دسترسی خواهند داشت، کاربران باید از توکن های رایگان استفاده کنند و پرداخت جم، در این قسمت امکان‌پذیر نمیباشد.

پیشنهاد ما برای رشد سریع شما در بازی: خرید جم فری فایر

آپدیت جدید بازی گارنا فری فایر فری فایر برای 22 مارس 2023 برنامه ریزی شده است و شرکت گارنا، تاریخ عرضه پوسته جدید را برای جمع آوری، تایید نکرده است.

اگه از این صفحه خوشتون اومد، 5 ستاره بدید و از ما حمایت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *