وبلاگ

Free Fire: Garena پایان Elite Pass را تایید می کند. ببینید در سال 2023 چگونه به نظر می رسد

شرکت گارنا پس از دسامبر 2022، الیت پس را متوقف خواهد کرد!

 

28 نوامبر 2022 رونی رولیم

به روزرسانی بازی گارنا فری فایر نوامبر 2022 (OB37) با انتشار خود، چند تغییر جدیدی را در بازی ایجاد کرد! با این حال، گارنا پیام مهمتری را در سراسر جهان فاش کرده است. طبق گفته سازمان‌دهندگان این بازی، الیت پس، دسامبر 2022 آخرین نسخه فری فایر و فری فایر مکس خواهد بود که پایان الیت پس فری فایر را تایید می‌کند، اعلام جدید تقریبا ورود بویاه پاس تایید شد.

طرفداران، منتظر تغییرات قابل توجهی در فری فایر با انتشار هر آپدیت هستند و شرکت گارنا هرگز آنها را شگفت زده نمی کند. آپدیت OB35 بهینه سازی های عمده ای را در رابط کاربری بازی به همراه معرفی لوگوهای جدید برای فری فایر ارائه کرده است. به همین ترتیب، OB36 ترفندهای گیم پلی جدیدی را به ارمغان آورد.

در بخش بعدی، خوانندگان می توانند با اخبار مربوط به پایان گذر نخبگان در آتش رایگان بیشتر آشنا شوند.

شرکت گارنا پایان الیت پس فری فایر را پس از دسامبر 2022 تأیید می کند!

 

پایان گذرگاه نخبگان در آتش رایگان
همانطور که در متن بالا ذکر شد، شرکت گارنا پس از دسامبر 2022، الیت پس را متوقف خواهد کرد. بدین ترتیب، بازیکنان برای آخرین بار شاهد عرضه آن در بازی خواهند شد. چند روز اخیر، توسط حساب رسمی بازی فری فایر تایید شد که بازیکنان در دسامبر 2022 یک الیت پس رایگان دریافت خواهند کرد.

با این حال، بازیکنان، در سراسر جهان، مجوز الیت پس دسامبر 2022 را به‌عنوان هدیه کریسمس در 24 دسامبر دریافت خواهند کرد. علاوه بر آن، از توسعه دهندگان نیز انتظار می رود که سیستم جدیدی را معرفی کنند که جایگزین الیت پس فعلی خواهد شد.

در یکی از مقالات قبلی Free Fire Mania، راه اندازی بویاه پاس جدید، جایگزینی برای الیت پس تایید شد. بنابراین طرفداران می توانند انتظار داشته باشند که در ژانویه 2023 جایگزین الیت پس شود. علاوه بر آن، بسته جدید DJ Fogaréu، یک پوسته قابل تنظیم، نیز شایعه شده است که به عنوان نقطه برجسته فصل اول بویاه پاس به بازی می آید.

به این ترتیب پوسته DJ Fogaréu ویژگی هایی مانند لباس های افسانه ای را به نمایش می گذارد. این بدان معناست که او مهارت های تغییر رنگ و افکت را خواهد داشت. دو نوع دیگر DJ Pavio Curto و DJ Esquentadinho نام خواهند داشت.

با این حال، روال باز کردن جوایز و خرید بویاه پاس مانند الیت پس خواهد بود.

بازیکنان باید هر فصل برای خرید بویاه پاس الماس خرج کنند و قبل از رسیدن به اوج آن برای دریافت تمام جوایز ارائه شده در فری فایر سخت تلاش کنند تا سطح خود را بالا ببرند.

اگه از این صفحه خوشتون اومد، 5 ستاره بدید و از ما حمایت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *