خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

همانطور که قبلا اشاره شد بازی کالاف‌دیوتی نیز مانند اکثر بازی‌های جهانی در سبک بتل‌رویال رایگان است، و علاقمندان می‌توانند به‌راحتی این بازی را دانلود، نصب و شروع به بازی کنند؛ اما برای رسیدن به هدف اصلی که بقا و آخرین فرد ایستاده است در بازی است؛ نیاز به استفاده از آیتم‌های خاص خواهد بود. طراحان بازی برای این منظور ارز درون برنامه‌ای به نام سی‌پی در نظر گرفته‌اند، که بازیکنان با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل قادر به ارتقاء یا خرید سلاح‌ها، پوسته‌ها، و دیگر آیتم‌های جذاب یا حتی ارتقاء کاراکترهای خود خواهند بود. یقینا با خرید و داشتن سی پی کالاف دیوتی موبایل گیمرهای عزیز لذت این بازی جذاب را فراتر از تصورات خود تجربه خواهند کرد. اگر قصد خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل ارزان دارید، با ما همراه باشید.

.

آشنایی با بازی محبوب کال اف دیوتی موبایل

بازی زیبای کالاف دیوتی یا ندای وظیفه؛ اولین بار در سال 2003 برای رایانه شخصی ارائه شد و پس از استقبال چشمگیر توسط گیمرها، نسخه‌ای برای کنسول‌های بازی منتشر شد و در سال 2019 بر روی موبایل، پلتفرم‌های اندروید و آی‌او‌اس برای علاقمندانش رونمایی شد. این بازی در سبک بتل رویال به صورت رایگان، ارائه شده توسط کمپانی اکتیویژن؛ با کیفیت گرافیکی بسیار خوب و گیم‌پلی مجذوب کننده با حالات و مودهای مختلف بازیکنان زیادی را عاشق خود کرده است.

معرفی بازی کالاف دیوتی موبایل

معرفی بازی کالاف دیوتی موبایل

حالت‌های گیم‌پلی بازی

این بازی دارای 3 حالت اصلی از جمله: حالت چند نفره، بتل رویال و زامبی می‌باشد. اگرچه کنترل‌ها کاملا شبیه به هم هستند و تصاویر بصری یکسانی دارند، ولی این شیوه‌های بازی اساساً متفاوت می‌باشند. حالت‌های چند نفره: بازیکنان در چندین نقشه، و مودهای مختلف به مبارزه می‌پردازند که، در ادامه به این موارد خواهیم پرداخت.

گیم پلی بازی

گیم پلی بازی

حداقل گوشی مورد نیاز برای این بازی:

اندروید آیفون (iOS)
رم 3.0 گیگابایت
cpu اسپندراگون 624، آدرنو 506 30 یا کمتر با گرافیک کاهش یافته، آیفون7 یا بالاتر 60
فضای ذخیره سازی 1.1 گیگابایت برای دانلود، پس از نصب 1.5 گیگابایت 1.1 گیگابایت برای دانلود، پس از نصب 1.5 گیگابایت
مشخصات مورد نیاز برای بازی

مشخصات مورد نیاز برای بازی

نکات و تنظیمات اولیه کالاف دیوتی موبایل

هدفون خود را وصل کنید؛ موسیقی کالاف دیوتی موبایل عالی است، و همچنین می‌توانید از رویدادهای اطراف خود بیشتر آگاه شوید. شما قادر به تشخیص صدای پا و قدم‌ها به وضوح خواهید بود، صدای شلیک تفنگ تک‌تیرانداز و بسیاری دیگر را متوجه خواهید شد. کنترل‌های خود را سفارشی کنید؛ در بخش Contrlo، حالت پیشرفته را انتخاب کرده و عناصر کنترل را به مکان‌های مورد نظرتان بکشید؛ توجه داشته باشید اسکله‌های چندنفره و نبرد بتل رویال کمی متفاوت هستند، بنابراین هر دو را سفارشی کنید.

prone را روشن کنید؛ با تغییر این گزینه می‌توانید به طور مستقیم به حالت مستعد (دراز کشیدن) بروید، و دیگر نیاز به فشردن طولانی مدت دکمه خم‌شدن نخواهد بود. دکمه مستعد به‌طور پیش‌فرض خاموش است و در صورت روشن کردن می‌توانید روی زمین بیفتید و به مبارزه ادامه دهید.

تنظیمات بازی

تنظیمات بازی

تغییر کیفیت گرافیک: کیفیت و نرخ فریم و سایر گزینه‌ها را انتخاب کنید. بازی کنید، تا نرم‌ترین بازی ممکن را بدست آورید، بالا بودن کیفیت در زمان حرکت‌های سریع می‌تواند مشکل‌ساز باشد. حساسیت را تنظیم کنید؛ دستگاه‌های مختلف واکنش‌های متفاوتی دارند، در قسمت Sensitivity می‌توانید با استفاده از ژیروسکوپ تلفن، تنظیمات نحوه حرکت و همچنین حساس بودن حرکات را از طریق محدوده تغییر دهید. این موارد را می‌توان برای چند نفره و نبرد رویال جداگانه تغییر داد.

Practice vs Al تنظیمات خود را آزمایش کنید؛ وارد چند نفره شوید و روی دکمه انتخاب ضربه بزنید تا نوع بازی خود را انتخاب کنید. در اینجا “تمرین” و “تمرین در مقابل ال” را مشاهده خواهید کرد. این یک روش عالی برای آزمایش سلاح‌ها، تنظیمات و کنترل‌ها است.

حالت‌های گیم‌پلی کالاف‌دیوتی‌موبایل

این بازی دارای 3 حالت اصلی از جمله: حالت چند نفره، بتل رویال و زامبی می‌باشد. خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل، اگر چه کنترل‌ها کاملا شبیه به هم هستند و تصاویر بصری یکسانی دارند، ولی این شیوه‌های بازی اساساً متفاوت می‌باشند.

بخش رنگ مچ مولتی پلیر

بخش رنگ مچ مولتی پلیر

حالت‌های چند نفره: بازیکنان در چندین نقشه، و مودهای مختلف به مبارزه می‌پردازند. حالت‌های اصلی که بصورت رایگان برای همه ارائه می‌شوند،عبارتند از:

Frontline(خط مقدم)

 1. محدودیت امتیاز: 50
 2. محدودیت بازیکن: 10 (پنج نفره)
 3. توضیحات درون بازی: بازیکنان تیم مقابل را بکشید. اولین تیمی که به حد مجاز امتیاز برسد برنده است.

خط مقدم، یک حالت بازی خوب برای به دست آوردن ضربات بالا و بدون نگرانی از تخم ریزی تصادفی دشمن است. شما فقط به یک موقعیت خوب برای کشتن دشمن نیاز دارید. از آنجایی که هیچ تخم ریزی تصادفی در این حالت بازی وجود ندارد، نیازی نیست که خیلی نگران موقعیت خود باشید. برای برنده شدن درمسابقه به حد مجاز 50 نفر برسید.

Team Deathmatch (مسابقه مرگ تیمی)

 1. حد امتیاز: 40
 2. محدودیت بازیکن: 10 نفر (پنج نفره)
 3. توضیحات درون بازی: بازیکنان تیم مقابل را بکشید. اولین تیمی که به حداکثر امتیاز برسد برنده است.

مرگ تیمی،یک حالت بازی بسیار خوب برای تمرین هدف، حرکت، حساسیت تست، آزمایش سلاح های جدید و موارد دیگر است. دشمن شما به طور تصادفی روی نقشه تخم ریزی می‌کند که می تواند به شما کمک کند تا آگاهی موقعیت خود را نیز بهبود بخشید. حالت بازی کوتاه و سرگرم کننده است که می توانید در هر جایی بازی کنید.

 1. Domination (سلطه)
 2. محدودیت امتیاز: 100 (هر طرف 50)
 3. محدودیت بازیکن: 10 نفر (پنج نفره)

توضیحات درون بازی: هدف ها را بگیرید و نگه دارید تا امتیاز اضافی کسب کنید. برای برنده شدن به حد مجاز امتیاز برسید. 3 هدف بر روی نقشه وجود دارد که باید آنها را بگیرید تا امتیاز تیم خود را افزایش دهید. تا جایی که می توانید اهداف زیادی را برای افزایش سریعتر امتیاز بگیرید. خرید استارتر پک کالاف دیوتی موبایل کشتن در این بازی محدودیتی ندارد، شما می‌توانید هر تعداد که می خواهید بکشید. به طور کلی، یک حالت بازی خوب برای گرفتن امتیاز بالا و بالا رفتن سریعتر است.

Search & Destory

 • محدودیت دور: 6
 • محدودیت بازیکن: 10 نفر(پنج نفره)

توضیحات درون بازی: برای هر دور، یا با هم کار کنید تا هدف را نابود کنید یا دشمن را از انجام همین کار بازدارید. در اینجا 2 بمب در نقشه وجود دارد که به نام های “اِی بمب سایت” و “بی بمب سایت” شناخته می شوند. جستجو و نابود کردن به دو تیم؛ مهاجم و نابودگر تقسیم شده است. مهاجمی که هدفش قرار دادن بمب یا از بین بردن تمام دشمنان است.

اتک search & destroy

اتک search & destroy

به عنوان یک مدافع باید بمبی را که توسط مهاجم کار گذاشته شده است خنثی کنید یا تمام دشمنان را نیز از بین ببرید. برای برنده شدن در این حالت بازی، به یک هدفون خوب نیاز دارید تا هر صدای فراگیر پیش از شما را بشنوید. دانش نقشه خوب نیز مورد نیاز است، زیرا بسیاری از بازیکنان تمام نقاطی را که قرار است بازی کنند خوب می دانند.

حالت های زیر نیز چند نمونه دیگر هستند:
 • Gunfight
 • Kill Confipped
 • Hardpoint
سپس ویژگی‌های خاصی وجود دارد، به‌عنوان مثال:
 • Standoff
 • Halloween
 • Sniper only
 • Gun Game
 • Prop Hunt

نقشه‌ها بر اساس نوع بازی متفاوت هستند.

بتل رویال: یکی از حالت های بازی موجود در کالاف دیوتی موبایل، بتل رویال است که بسیار محبوب می‌باشد. در مورد عنوان موبایل اکتیویژن، این حالت بازی بر اساس مفاهیم شناخته شده و محبوبی است که در این سبک استفاده شده است. صفحه زیر راهنمای ما نمای کلی از این حالت را ارائه می دهد.

بتل رویال رنک مچ

بتل رویال رنک مچ

(General Tips) نکات عمومی

آماده سازی: وقتی تصمیم گرفتید در این حالت بازی کنید، به صفحه تنظیمات مسابقه هدایت خواهید شد. در اینجا می توانید مطابقت را به گونه ای تعریف کنید که مناسب شما باشد. گزینه های موجود به شرح زیر است:

(Perspective) دیدگاه: در این مرحله باید انتخاب کنید که آیا می خواهید بازی را در نمای TPP یا FPP بازی کنید. اگر دیدگاه سوم شخص را انتخاب کنید، بازی آسان‌تر خواهد شد. میدان دید گسترده تر خواهد بود.

تیم ها (Teams): در CoD Mobile می توانید به تنهایی و در تیم های دو یا چهار بازیکن بازی کنید.

نقشه (Map): تنها یک نقشه در زمان نوشتن این راهنما در دسترس است. با این حال، پانل نشان می دهد که موارد جدید پس از برخی به روزرسانی ها اضافه خواهند شد.

هنگامی که پارامترهای انتخابی خود را تأیید کردید، باید یکی از شش کلاس کاراکتر را نیز انتخاب کنید:

 • Scout (دیده بانی): به شما امکان می دهد موقعیت حریفان خود را به طور موثر پیگیری کنید.
 • Medic (پزشکی) : این کلاس شخصیت به شما امکان می دهد شخصیت ها را درمان کنید.
 • Defender(مدافع): متخصص در افزایش مقاومت در برابر آسیب.
 • Clown(دلقک): این کلاس به شما امکان می دهد زامبی ها را احضار و کنترل کنید.
 • Ninja (نینجا): به شما امکان می دهد بی سر و صدا حرکت کنید و به سرعت به طرف حریف خود بپرید.
 • Mechanic (مکانیک): متخصص در تشخیص تله است و به شما امکان می دهد یک پهپاد EMP را آزاد کنید.

The course of the match(جریان مسابقه): شما کل مسابقه را در قسمتی تصادفی از نقشه شروع می کنید. برای آشنایی با این منطقه زمان خواهید داشت. در این مدت می توانید اسلحه ها را در منطقه جمع آوری کنید و نحوه عملکرد آنها را بررسی کنید. در این مرحله، شما کاملاً جاودانه هستید.

سپس شما در هواپیما خواهید بود. شما باید تصمیم بگیرید که چه زمانی می خواهید بیرون بپرید. پس از فرود، یک بازی معمولی بتل رویال آغاز خواهد شد. شما بدون هیچ تجهیزاتی شروع خواهید کرد، باید با جستجو درساختمان ها آن را به دست آورید. هدف شما این است که از بین 100 شرکت کننده در بازی تا زمانی که ممکن است زنده بمانید. البته، با پیشرفت بازی، منطقه نقشه شروع به کوچک شدن خواهد کرد.

در نقشه چند نقطه استراتژیک پیدا خواهید کرد که می توانید به آنها بروید. اینها موارد زیر است:
 1. Supply airdrops (عرضه ایردراپ): اینها بسته‌هایی هستند که به‌طور تصادفی رها شده‌اند که حاوی تجهیزات ارزشمندی هستند. آنها روی نقشه با رنگ سبز مشخص شده اند.
 2. Upgrade points (امتیازات را ارتقا دهید): اینها مکان هایی هستند که می توانید جعبه های بهبود پیدا کنید. روی نقشه، آنها به صورت نقاط بنفش ظاهر می شوند.
 3. Boss (رئیس): اگر می خواهید با چالش بزرگتری روبرو شوید، می¬توانید با رئیس مبارزه کنید. روی نقشه با رنگ قرمز مشخص شده است.

General Tips (نکات عمومی): در طول پرواز، مراقب بازیکنان دیگر باشید. به این ترتیب می توانید تعیین کنید که نزدیک ترین حریفان شما در کجا فرود بیایند. این به شما امکان می دهد تعیین کنید که تهدید ممکن است از کدام طرف باشد.

مینی مپ را در طول بازی تماشا کنید. اگر حریف شما با صدای بلند حرکت کند، رد پا روی مینی مپ ظاهر می شود. این به شما امکان می دهد حریف خود را پیدا کرده و تهدید را تخمین بزنید. هنگامی که یک منطقه کاهش یافته جدید روی نقشه ظاهر می شود، بلافاصله با آن برخورد نکنید. در عرض چند ثانیه محدود نمی شود، بنابراین شما مدتی برای ارزیابی وضعیت زمان دارید. سبک بازی خود را با توجه به تجهیزات خود سفارشی کنید. اگر به یک تفنگ تک تیرانداز مجهز هستید، ارزش پیدا کردن یک مکان مناسب را دارد که از آنجا بتوانید به دشمنانی که از آنجا عبور می کنند حمله کنید. اگر تفنگ ساچمه ای پیدا کردید، باید بی سر و صدا در اطراف نقشه حرکت کنید و از فاصله نزدیک به دشمنان حمله کنید. مهمات را برای انبار یا لوازم جمع آوری نکنید. به‌جای برداشتن هر گلوله‌ای که پیدا می‌کنید، روی یافتن نوع مهمات متناسب با سلاح‌هایتان تمرکز کنید.

حالت زامبی: یکی از محبوب‌ترین مودهای این بازی می باشد. شما در این مود، به‌شکل انفرادی یا تیمی وارد نبرد با زامبی‌ها می‌شوید،که البته نبرد در مود زامبی به شکل تیمی و گروهی شانس موفقیت شرکت کنندگان را بالا می‌برد. جان نامحدود یکی از ویژگی‌های جذاب وهیجان انگیز این مود است. در هفت مرحله از این مود با زامبی‌های مختلفی سروکار دارید که از بین بردن آن‌ها کار ساده ای نیست.

این مودها همه حالت‌های بازی کالاف دیوتی موبایل نیستند. گاهی شرکت سازنده این بازی (اکتیویژن) حالت‌هایی را برای مدت محدود طراحی و ارائه می‌کند. کاربران با بازی در این مودها امتیاز بیشتری به‌ دست خواهند آورد.

 1. Sniper only
 2. Prop hunt
 3. Gun game
 4. Standoff Halloween

از دیگر مودهای محدود در بازی می باشند. هریک از این مودها تجربه های خاصی را برای بازیکنان به ارمغان می آورند و گروه بزرگی از گیمرها را با سلایق و سبک های مختلف در کنار هم جمع می کنند.

کاراکترهای کالاف دیوتی موبایل: در این باازی شخصیت‌های مختلفی طراحی شده¬اند که هریک گذشته، مشکلات، مهارت‌ها و نقاط ضعف و قوت خود را دارا می باشند. کاراکترها در کالاف دیوتی با توجه به مرحله (Level) شما قابل انتخاب هستند؛

 • دیوید میسون: دیوید افسر نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا بود؛ نبوغ او باعث شد عضو تیم نخبگان دریایی SEAL Team six شود و مهارت‌هایش را پرورش دهد. دیوید بعدها به‌خاطر خدماتش ستوان و سپس فرمانده ارتش آمریکا شد. شجاعت و هوش دیوید میسون او را تبدیل به اسطوره جنگ کرد. هرجا نیاز به شخصیتی جنگجو و شجاع داشتید، دیوید میسون را انتخاب کنید.
 • الکس میسون: فداکاری و شجاعت دو ویژگی اصلی الکس میسون است. این تفنگدار دریایی سازمان سیا مهارت شگفت‌انگیزی در اختفا و جاسوسی دارد.
 • کاپیتان پرایس: جان پرایس ابتدا ستوانی شجاع بود که کنار کاپیتان مک‌میلان به ارتش خدمت می‌کرد. او بعد از مدتی عنوان افتخارآمیز کاپیتان را دریافت کرد. جان پرایس به بی‌رحمی و قساوت قلب دربرابر دشمنان شهرت دارد.
 • توماس مریک: توماس مریک در نیروی دریایی خدمت می‌کرد. او پس از کشته‌شدن فرمانده‌اش در لاس‌وگاس، رهبری سربازان را برعهده گرفت. خرید آفر لیمیت تایم کالاف دیوتی موبایل مهارت‌های مدیریتی و رهبری توماس مریک خیره‌کننده است.
 • سایمون رایلی: اگر دنبال یکی از بهترین تک‌تیراندازهای کالاف دیوتی موبایل هستید، سراغ سایمون رایلی را بگیرید. برای بازی در اسنایپر از سایمون کمک بگیرید تا موفقیتتان حتمی شود. اینها تنها برخی از شخصیت هایی هستند که شما می توانید دراین بازی با استفاده از آنها تجاربی ناب بدست آورید. که هرکدام با توجه به خصوصیات ویژه خود در نبردهایتان شما را یاری خواهند کرد. شایان ذکر است، قابلیت شخصی سازی کاراکترها به شما کمک می کند ویژگی های شخصیت خود را ارتقاء داده و حرفه ای تر به مبارزات خود بپردازید.

برای بهره مندی از این قابلیت باید از واحد پول درون برنامه یعنی سی پی کالاف دیوتی (CP) استفاده کنید. سی پی کالاف دیوتی موبایل را با قیمت ارزان و مناسب از ما بخواهید.

سلاح های کالاف دیوتی موبایل

به‌طورکلی اسلحه‌های کالاف دیوتی موبایل به پنج دسته Shotguns، Sniper rifles، Assault rifles، Submachine guns و Light machine guns تقسیم می‌شوند.

اسلحه AK 47
اسلحه ak 47

اسلحه ak 47

در تیراندازی‌ها از فاصله نزدیک اسلحه AK 47 یکی از بهترین کلاشینکف‌های کالاف دیوتی است. این اسلحه آسیب زیادی به رقیب می‌زند. هرچند احتمال خطا در تیراندازی با AK_47 کم است، اما بهتر است هنگام شلیک به‌خوبی نشانه‌گیری کنید.

اسلحه Locus
اسلحه Locus

اسلحه Locus

یکی از خطرناک ترین تجهیزات جنگی کالاف دیوتی موبایل، اسلحه Locus است. شلیک این اسلحه به گلو، سینه یا سر حریف موجب مرگ حتمی وی خواهد شد. در تیراندازی با Locus باید دقت زیادی به‌کار ببرید؛ زیرا نواحی آسیب‌رسانی این اسلحه محدود است. کار با اسلحه فوق ساده نبوده و اکثرا به گیمرهای حرفه ای پیشنهاد می شود.

اسلحه Striker

شاید بتوان Striker را یکی از بهترین اسلحه‌های شاتگان در کالاف دیوتی موبایل معرفی کرد. این اسلحه برای مبارزات بسیار نزدیک پیشنهاد می‌شود.

اسلحه striker و HS0405

اسلحه striker و HS0405

حتی اگر شلیک اول از مسیر منحرف شود، با شلیک دوم می‌توانید حریف را ازپا درآورید. آسیب‌رسانی، قدرت، قابلیت حمل و دقت از نقاط قوت این اسلحه می باشند.

اسلحه MW11

اگر شما هم دوست دار چندین شلیک پیاپی به سمت هدف هستید، این اسلحه را انتخاب کنید. این سلاح محدوده اثر کمی دارد، اما سرعت آتش آن و تعداد بالای گلوله‌ها امتیاز مثبتی برای آن محسوب می شود.

نکته: سلاح های خود را ارتقاء دهید تا بتوانید اهداف خود را به بهترین شکل از پا درآورید، سی پی کالاف دیوتی موبایل شما را برای رسیدن به این هدف همراهی خواهد کرد. با سی پی کلاف دیوتی نه فقط سلاح بلکه سبک بازیتان را ارتقاء دهید. سی پی مورد نیاز خود را از سایت کالاف سنتر که مطمئن ترین سایت حال حاضر است و محصولات خود را با منصفانه ترین قیمت ارائه می دهد، بخواهید.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل ارزان

CP یک منبع حیاتی است که می تواند روند بازی را تسریع کرده و نتیجه بازی را تغییر دهد. همانطور که تمام بازیکنان ایرانی خوب می‌دانند خرید ارز درون برنامه در هیچکدام از بازی‌ها در کشور عزیزمان قابل انجام نیست، از این رو ما در سایت کالاف سنتر آمده‌ایم تا این مشکل را برای شما عزیزان حل کنیم.

شما می‌توانید با انتخاب محصول مورد نظرخود در قسمت های بالا و انتخاب روش پرداخت و قطعی کردن خریدتان پک انتخابی خود را بر روی اکانت بازیتان شارژ کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن آیتم خریداری شده، شما را برایتان شارژ خواهیم کرد. از خرید خود لذت ببرید زیرا سایت کالاف سنتر با گروهی مجرب، مطمئن و درگاهی ایمن در خدمت‌رسانی به بازیکنان پیشرو می‌باشد. خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل ارزان و قیمت منصفانه را برای شما فراهیم کردیم، در صورت لزوم می‌توانید با گروه پشتیبانی تماس حاصل کرده و مشاوره رایگان بگیرید.

 

سوالات متداول

ما در سایت کالاف سنتر، اعتقاد داریم که باید خدمت رسانی به مشتریان را باید پیش از خرید، ارائه کرد. بنابراین اگر هرگونه سوال و ابهامی در مورد فرایند فروشگاه پیدا کردید، با شماره‌های پشتیبانی مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

با استفاده از CP شما می‌­توانید تجهیزات مورد نیاز خود در بازی را ارتقا دهید و تجهیزات جدیدتری خریداری نمایید و بدین وسیله، تجربه بهتری از بازی داشته باشید.

برای خرید شما هیچ محدودیتی ندارید و کالاف سنتر پکیج‌های مختلفی برای شما ارائه داده که قابل خرید هستند؛ اگه بیشتر نیاز داشتید، می‌تونید پکیج‌های مختلف رو چند بار خرید کنید.

 

متاسفانه برخلاف فری فایر و پابجی در این بازی ما نیاز داریم که به اکانت شما وارد شویم تا خرید شما را تکمیل کنیم.

در نتیجه اطلاعات ورود به حساب کاربری، از شما در هنگام خرید دریافت خواهد شد.

برای امنیت اکانت خودتون نگران نباشید، چرا که اطلاعات اکانت شما بعد از خرید حذف میشه، تا بالاترین سطح امنیت رو داشته باشه

زمان شارژ خریدهای شما بین 10 الی 15 دقیقه کاری خواهد بود.

بسته (پکیج‌ها) با تعداد های متفاوتی ارائه میشن که این مقادیر عبارتند از:

 • 80 سی پی کالاف
 • 160 CP کالاف دیوتی موبایل
 • 320
 • 420
 • 580
 • 880
 • 2400
 • 5000
 • 10800

سی پی‌­های خریداری شده بدون محدودیت زمانی می‌­باشند و شما هر زمانی که بخواهید، می‌­توانید از آن­ها استفاده نمایید.

بله شما می‌توانید با خرید CP، به بخش بتل پس اکانت خود مراجعه کنید و حالت پرمیوم و پرمیوم پلاس اکانت خود را فعال کنید.

آموزش ویدئویی خرید آیتم از داخل بازی

3.7/5 - (31 امتیاز)

14 نظر در “خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

 1. بهرام گفت:

  شارژ توی چند دقیقه انجام میشه؟

  1. شارژ سفارشات خرید CP کالاف دیوتی موبایل در کمتر از 30 دقیقه، انجام خواهد شد.

 2. یاسین گفت:

  چرا نمیشه خرید کرد؟

  1. خرید Cp موقتاً متوقف شده، بابت این مورد عذر خواهیم.

 3. دایی گفت:

  قیمتا عالین

  1. نظر لطف شماست

   1. عارف گفت:

    ببخشید من سی پی خریدم الان یه ساعته خبری نشده چه کار کنم؟

    1. واریز شد، لطفاً مجدداً بررسی بفرمایید.

 4. علی گفت:

  سلام ببخشید ایا شب ها هم شارژ میکنین ؟

  1. سلام و درود
   بله، در صورتی‌که ادمین‌ها آنلاین باشن، مشکلی نیست
   اصولاً تا 12 شب آنلاین هستند

 5. کیارش گفت:

  سلام من 6 ساعته سی پی خریدم اما شارژ نشدم

  1. سلام و وقت بخیر
   مجدداً بررسی بفرمایید، تمامی سفارشات انجام شده است، ممکنه اطلاعات خودتون رو اشتباه وارد کرده باشید، با شمارتون تماس میگیریم

 6. ماهان گفت:

  سلام من دیروز افر بتل پس سفارش دادم هنوز شارژ نکردین برام

  1. سلام، شارژ شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *