تمامی فعالیت‌های کالاف سنتر بر پایه قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک است، بنابراین این قوانین نیز شامل حال مشتریان خواهد بود؛ توجه فرمایید که این قوانین تنها برای ارائه بهتر خدمات و سریعتر درج گردیده است، لذا از شما خواهش می‌کنیم ما را در ارائه خدمات روشن و واضح‌تر یاری فرمایید.


قوانین این فروشگاه به 3 بخش تقسیم می‌شوند که عبارتند از: 1. قوانین عمومی 2. قوانین خرید و فروش اکانت 3. قوانین خرید آیتم درون برنامه‌ای

قوانین عمومی

ساعات کاری:

از 9 صبح الی 21 می‌باشد و شماره‌های سایت بصورت تمام وقت از 9 صبح الی 21 پاسخ گو می‌باشد‫.

در ادامه هرگاه عبارت، سایت کالاف سنتر، سایت ما، وبسایت ما درج گردید، به آدرس اینترنتی cod-center.ir اشاره دارد.

ساعت‌های خرید:

 1. خرید جم در تمامی شبانه روز امکان پذیر می‌باشد، حتی روز‌های تعطیل، اما انجام سفارش فقط در ساعات کاری امکان‌پذیر است.
 2. خرید عادی جم و سکه: مدت زمان واریز جم خریداری شما پس از پرداخت بین 10 دقیقه الی 9 ساعت می‌باشد؛ در صورتی که بعد از خرید و سایر بازی‌ها طی مدت زمان ذکر شده اکانت شما شارژ نشد می‌توانید از طریق چت واتساپ با‌ بخش مربوط سفارش خود را پیگیری نماید. در اکثر موارد خرید‌ها در کمتر از نیم ساعت انجام می‌شود. ( بجز خرید‌های بعد از 12 شب )
 3. در مواردی که پک خریداری شده توسط شما در بازی به دلیل اختلال سرور موجود یا قابل خرید نباشد، پکی معادل قیمت پک خریداری شده جایگزین شده و برای شما در اکانتتان واریز می‌گردد.
 4. پیگیری سفارش‌های تکمیل شده فقط و فقط تا 48 ساعت بعد از تکمیل سفارش قابل پیگیری مجدد می‌باشد، اگر بعد از انکه سفارش شما تکمیل شده اعلام گردید ادعا دارید که سفارش شما تکمیل نشده است، می‌توانید قبل از 12 ساعت به پشتیبانی آنلاین سایت پیام ارسال نمایید، بعد از موعد مقرر هیچگونه پیگیری و پاسخگویی در این زمینه مقدور نمی‌باشد.
 5. مشترک موظف به ارائه شماره تماس و اطلاعات تماسی صحیح می‌باشد در صورتی که اطلاعات ارسال شده صحیح نباشد و فروشگاه امکان تماس با خریدار را جهت انجام سفارش وی نداشته باشد؛ مسئولیت عدم انجام به موقع سفارش به عهده خریدار می‌باشد.

ارسال مدارک:

 • بعد از خرید، نیازی به ارسال کد رهگیری و… از طریق چت واتساپ یا تماس تلفنی نمی‌باشد، سفارشات شما به صورت آنلاین ثبت شده و تا زمانی‌که پشتیبان سایت نخواهد، نیازی به هیچ ارسال مدارکی نمی‌باشد.
 • نکته مهم، اگر اطلاعات اکانت خود را اشتباه وارد نمایید، خرید شما در از نوبت خود خارج می‌شود. کارشناسان ما بعد انجام تمام سفارش‌ها و خلوت شدن وب سایت با شما تماس خواهند گرفت تا اطلاعات صحیح را از شما دریافت نمایند. پس قبل از سفارش، از صحت اطلاعات ارسالی خود اطمینان حاصل کنید که نام اکانت و پسورد شما صحیح وارد شده باشد.

بازگشت وجه:

 • از آنجا که احراز هویت سنی و قانونی خریدار در خرید اینترنتی غیر ممکن و امری خارج از حیطه دسترسی این سایت می باشد، بدیهی است که تشخیص خرید برای افراد زیر ۱۸ سال میسر نمی باشد. با توجه به اینکه محصول این فروشگاه یک محصول دیجیتالی است، پس قابل عودت نمی باشد. لذا پس از تحویل محصول به خریدار، این فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص چون و چرای آن ندارد.
 • قیمت‌ها در وبسایت به تومان می‌باشد، با دقت خرید کنید، زیرا امکان برگشت وجه امکان پذیر نمی‌باشد، مقدار جم خریداری شده از فروشگاه نهایی بوده و قابل تغییر نمی‌باشد.
 • جهت درخواست استرداد وجه، باید عکس کارت بانکی که هنگام خرید وارد نموده اید، همراه با عکس کارت ملی برای پشتیبانی سایت ارسال نمایید، که در این صورت این موارد، الزامیست.
 • در صورتی که مشکل از وبسایت ما بوده که به هر دلیلی نیاز به برگشت پول به شما باشد، باید حتماً، حتماً و حتماً کارتی که با آن خرید کرده‌اید، (کارت شخص دیگر یا شخص شما که با شماره کارت دیگری باشد مورد تایید نیست) را برای ما ارسال نمایید به همراه تصویر کارت ملی، در غیر اینصورت به هیچ وجه امکان برگشت پول شما وجود ندارد، این قانون به دستور پلیس فتا برای جلوگیری از فیشینگ اعمال شده است.

قوانین خرید آیتم‌های درون برنامه‌ای

 • در صورت درخواست رسید خرید اصلی از فروشگاه گوگل پلی، حتما قبل از سفارش هماهنگ نموده تا برای شما رسید دریافت شود.
 • در صورت فعال بودن تایید دو مرحله ای فیسبوک و یا ثبت اطلاعات اشتباه در زمان خرید تکمیل سفارش تا زمان ارسال اطلاعات صحیح تا ۷۲ ساعت زمان می‌برد.
 • در صورت شارژ موفقیت آمیز بازی شما، بازگشت وجه به هیچ نحوی امکانپذیر نخواهد بود، چرا که خرید دلاری بوده و به حساب شرکت تولید کننده آن بازی واریز گردیده است.

قوانین خرید اکانت بازی

 • در صورت فعال بودن تایید دو مرحله‌ای فیسبوک، جیمیل یا ثبت اطلاعات اشتباه در زمان خرید؛ تکمیل سفارش تا زمان ارسال اطلاعات صحیح تا ۷۲ ساعت زمان می‌برد.
 • تمامی اکانت‌ها توسط آگهی کاربران ثبت گردیده‌اند لذا مسئولیتی از جهت امنیت اکانت، شامل حال سایت کالاف سنتر نمی‌باشد.

توجه فرمایید که شما در زمان خرید هر محصولی موظف به مطالعه و تایید قوانین سایت می‌باشید، پس قبل از خرید باید بر اساس قوانین عمل نمایید. با تشکر

توصیه می‌شود بعد از انجام سفارش خود، نسبت به تغییر اطلاعات ارسالی محرمانه مانند پسورد جهت افزایش امنیت اقدام نمایید.

سایت کالاف سنتر، این اختیار را برای خود محفوظ نگه می‌دارد که این متن را بدون اطلاع قبلی تغییر دهد.

آخرین تغییر صفحه: 1400/12/17