وبلاگ

آموزش مسابقات کالاف دیوتی موبایل

یکی از جذاب‌ترین بازی‌ها برای هر کنسولی، کالاف دیوتی است. تفاوتی ندارد با کدام کنسول بازی می‌کنید. مهم آن است که بتوانید به آنچه مد نظر بازی است برسید و از بازی لذت ببرید. مسابقات کالاف دیوتی موبایل نیز یکی از راه‌هایی است که به شما کمک می‌کند در هر زمان و هر مکان، بتوانید بازی کنید، سرگرم شوید و از همه مهم‌تر، قدرت خود را در بازی افزایش دهید.

تمایل به مسابقه در کالاف دیوتی موبایل دارید؟

وقتی تصمیم گرفته‌اید که در مسابقات جهانی کالاف دیوتی موبایل شرکت کنید، یعنی عزمتان را جزم کرده‌اید که جذاب‌ترین لحظات عمر خود را در کنار بازیکنانی سپری کنید که در این کار خبره هستند. برای این کار قطعا نیاز به تمرین دارید.

پیشنهاد ما به شما: خرید cp کالاف دیوتی موبایل

یکی از راه‌ها برای این‌که بتوانید در مسابقات کالاف دیوتی موبایل قهرمان شوید، این است که در مسابقات کد موبایل شرکت کنید. با این روش به خوبی و سادگی می‌توانید هم مشهور شوید، هم پاداش کسب کنید. اگر تصمیم دارید که بتوانید به قهرمان بی‌بدیل این بازی تبدیل شوید، کافی است با ما همراه باشید. منتظر چه هستید؟

بردن یا نبردن، مسئله این است!

قبل از این‌که بخواهید وارد بازی و رقابت شوید، باید به خوبی بدانید. مسابقات کالاف دیوتی موبایل از آن دست بازی‌هایی است که برای هر قسمت، نیاز است تا به طور کامل آموزش ببینید. تفاوتی ندارد در مسابقات مبتنی بر موبایل شرکت می‌کنید یا در ای اسپرت ثبت‌نام کرده‌‌اید. در هر دو حالت کافی است چند باری ببازید تا در میان جامعه کالاف دیوتی بازان، بدنام و شهره شهر شوید.

قبل از این که ثبت‌نام کنید، بهتر این است که به سختی تمرین کنید. با این کار به خوبی می‌توانید خود را در میان رتبه‌های برتر این بازی ببینید. اما آیا می‌دانید مسابقات جهانی کالاف دیوتی موبایل به چند دسته تقسیم می‌شود؟ کدام گزینه باب میل شما است؟

  • بازی مرگ: در این نوع مسابقات که 5 نفر در مقابل 5 نفر قرار می‌گیرند تمام تلاشتان را باید کنید تا بتوانید تیم مقابل خود را شکست دهید.
  • همه رایگان شرکت کنید(free-for-all): در این نوع مسابقات که تعداد بازیکنان تا 8 نفر نیز می‌رسد، هر بازیکن به تنهایی خود یک تیم است. تلاش کنید تا جایی که می‌توانید مخالفان خود را بکشید.
  • تسلط: این حالت با 10 بازیکن انجام می‌شود. وظیفه‌ای که در این بازی دارید این است که بیشترین تعداد پرچم‌هایی را که بر روی نقشه وجود دارد بگیرید و بیشترین امتیاز را برای تیم خود کسب کنید.
  • نقاط استراتژیک: این حالت نیز با وجود 10 بازیکن انجام می‌شود. در این نوع مسابقات باید بتوانید با فتح نقاط استراتژیک بر روی نقشه تیم خود را به پیروزی برسانید.
  • خط مقدم: با 10 بازیکن انجام می‌شود. در این نوع مسابقات باید بتوانید در پایگاه متحدان خود تعداد بازیکنان خود را افزایش دهید و به این ترتیب اعضای تیم مقابل را از بین ببرید.
  • Battle royal : این حالت به‌صورت تک نفره، دو نفره و گروهی انجام می‌شود. گروه شما تا 100 نفر را در خود جای می‌دهد.
آموزش مسابقه در کالاف دیوتی موبایل

آموزش مسابقه در کالاف دیوتی موبایل

برای قهرمانی آماده شوید

نکته مهمی که باید بدانید این است که اکثر کسانی که در کد موبایل دارای تیم هستند، بیشتر تمایل دارند افرادی را وارد تیم خود کنند که سابقه درخشانی در این بازی داشته باشند؛ به همین دلیل ما به شما توصیه می‌کنیم قبل از اینکه در مسابقات کالاف دیوتی موبایل شرکت کنید، در کد موبایل بتوانید رتبه‌ای دهن پر کن برای خود دست و پا کنید.

پیشنهاد ما به شما: خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل

بهترین حالتی که بتوانید به واسطه آن رتبه قابل قبولی را کسب کنید، شرکت در حالت بتل رویال است. البته این نوع مسابقات در سطح 7 برای شما قابل‌دسترسی خواهد بود. از طرفی توصیه می‌کنیم تا در بازی‌های رتبه‌بندی که در سطح 10 قابل‌دسترسی است، مدام شرکت کنید و به مقامی درخور دست پیدا کنید.

چه زمانی در مسابقه کالاف دیوتی موبایل می توانم در مسابقه شرکت کنم؟

چه زمانی در مسابقه کالاف دیوتی موبایل می توانم در مسابقه شرکت کنم؟

گام اول ثبت‌نام

برای این که بتوانید در این مسابقات قهرمان شوید، باید ثبت‌نام کنید. این کار از دو طریق برای شما در دسترس خواهد بود. در ادامه ما این دو راه را به شما نشان خواهیم داد.

شیوه اول، ثبت‌نام از طریق Game.tv است. بعد از این که این برنامه را دانلود کردید، باید از طریق حساب توییتر خود وارد بازی شوید. البته از شماره موبایل و کدی که برایتان ارسال می‌شود نیز می‌توانید استفاده کنید. در این برنامه قسمتی با نام Tournament Calendar وجود دارد که می‌توانید فهرست تمامی مسابقات را از آنجا به دست آورید. با کلیک بر روی مسابقه دلخواه و ثبت‌نام، همه چیز آغاز می‌شود.

اگر بخواهید از شیوه دوم وارد این بازی شوید، باید برای مسابقات کالاف دیوتی موبایل از رابط خود در برنامه Discord وارد شوید. برای این که بتوانید در تورنمنت‌ها شرکت کنید، کافی است بات مخصوص را نیز اضافه کنید. اگر تمایل دارید تا از جزئیات مطلع شوید، باید به اتاق اطلاعات بروید، روی لابی تورنمنت کلیک کنید و سپس ثبت‌نام کنید. پس از این که پیام خصوصی برای شما ارسال شد، آماده مسابقات خواهید بود.

ورود رایگان به تورنمنت کالاف دیوتی موبایل

ورود رایگان به تورنمنت کالاف دیوتی موبایل

کلام پایانی

مسابقات کالاف دیوتی موبایل، از آن دست مسابقاتی است که نه تنها جذاب است، بلکه باعث شهرت شما نیز می‌شود. از طرفی می‌توانید پاداش‌های خوبی را نیز در این راه دریافت کنید. کافی است از راه‌هایی که در مقاله ذکر کردیم ثبت‌نام کنید.

فقط همان‌طور که ذکر کردیم، فراموش نکنید که تمرین‌های سخت و شبانه‌روزی در این راه می‌تواند نوید موفقیت شما را بدهد. سازمان‌های الکترونیکی و تیم‌های موجود، از کسانی که با باخت بدنام شده‌اند استقبال نمی‌کنند. رتبه جانبازی نیز یکی از رتبه‌هایی است که در میان پلیرهای این بازی، بسیار محبوب و قابل احترام است.

البته فراموش نکنید که هر چیز برای زمان خاص خود مناسب است. بااین‌حال اگر بتوانید میان بازی کالاف دیوتی و کارهای شخصی خود، زمان مناسبی را در نظر بگیرید، برگ برنده در دستان شما خواهد بود. به‌سادگی برنده می‌شوید و در تیمی که دوست دارید، یا به‌صورت جهانی، یکی از سرشناس‌ترین‌های این بازی خواهید شد.

4.6/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *