وبلاگ

کاستوم فری فایر چیست؟ چطور بازی کنیم؟ چطور استارت بزنیم؟

 شما میتوانید با استفاده از مود کاستوم تمرین کنید و بازی خود را ارتقا دهید، دوستان خود را به چالش بکشید و با آنها رقابت کنید، و میتوانید دوستان خود را از یک نفر تا چهار نفری به مبارزه ببرید.

لازم به ذکر است: برای جلوگیری از ورود افراد ناشناس به کاستوم خود رمز گذاری کنید.

آموزش بدست آوردن کارت کاستوم فری فایر (0 تا 100)

کاستوم از طریق رویداد های درون بازی قابل دستیابی است.

اولین گزینه برای جمع آوری کاستوم رویداد است؛ حتما می دانید که همیشه رویدادهای جدیدی در یک رویداد سفارشی بدون کارت را برای ما به ارمغان می آوردند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که رویداد ها را کامل کنید، سپس باید جوایز کارت سفارشی را دریافت کنید.

پیشنهاد ما به شما: خرید اکانت فری فایر

پاداش مسابقات انجمن

راه دوم پاداش مسابقات انجمن است. با کمک آن می توانید آداب و رسوم ضعیفی را در پیش بگیرید اگر صنف ندارید، صنفی ایجاد کنید یا به صنف دیگری بروید. در این، شما فقط 1800 تگ در انجمن خود یا انجمنی که در آن هستید دارید. بنابراین وقتی رهبر انجمن این برچسب ها را در روز جمعه پس از آن ادعا می کند، یک برچسب سفارشی در روز شنبه دریافت می کنید.

چگونه کاستوم برگزار کنیم؟

  1. روی گزینه تغییر حالت در گوشه سمت راست بالای صفحه استارت ضربه بزنید.
  2. ضربه بزنیدCustom و در پایین سمت راست روی گزینه “ایجاد” کلیک کنید و تنظیمات مورد نظر را برای کاستوم خود تنظیم کنید
  3. کاستم اکنون ایجاد شده است! کافیست در صورت آماده شدن روی گذینه ی “استارت” ضربه بزنید و بازی را شروع کنید.
  4. همه بازیکنان باید به خاطر داشته باشند که برای گرفتن کارت کاستوم باید یک اتاق سفارشی درست کنید. یک اتاق سفارشی مزایای زیادی نسبت به یک اتاق معمولی دارد، اما قبل از ساختن باید اطمینان حاصل کنید که می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.

چگونه وارد کاستوم دیگران شویم؟

فری فایر را اجرا کنید. سپس روی گذینه ی بالای استارت یعنی تغییر حالت بازی کلیک کنید و مجددا روی گذینه ی کاستوم کلیک کنید. سپس توی نوار بازی ها روی یکی از مپ ها کلیک کنید و سپس روی گذینه ی join کلیک کنید. هم اکنون وارد کاستوم مورد نظر شدید. توجه داشته باشید که اگر مپ مورد نظر شما پسورد خواست یعنی سازنده آن مپ برای کاستوم رمزگزاری کرده و برای وارد شدن اول باید پسورد آن مپ را زد.

حالت های مختلف کاستوم چیست؟

کاستوم آبی یا همان اتاق سفارشی: شما میتوانید با استفاده از این کاستوم زمین های مشخص شده را انتخاب کرده و اجرا نمایید. و یا حتی میتوانید زمین خودتان را برای مبارزه با دشمنان و یا دوستان بسازید. مزیت ساخت اتاق سفارشی این است که شما می توانید به راحتی بازی را با دوستان خود به اشتراک گذاشته و به صورت دشمنی و دوستانه بازی کنید. همچنین شما می توانید مهارت های بازی خود را با بازیکنان حرفه ای بهبود ببخشید.

  • کاستوم پت: این کاستوم در اختیار شما پتی را قرار میدهد تا با آن در کنار دوستان خود بازی کنید.
  • کاستوم زرد: کاستمی معمولی است و شما فقط میتوانید محدود یا محدود نبودن یخ و گلوله تفنگ و قیمت تفنگ ها و انتخاب راند ها و غیره را تنظیم نمایید.

توجه داشته باشید که شما نمیتوانید در این کاستم زمین بسازید.

شما میتوانید مدل بازی کردن بازیکنان را در کاستوم تغییر دهید:

سرعت حرکت بازیکنان و سرعت پرش و یخ بی نهایت و قیمت سکه در هر راند و… را تنظیم کنید.

پیشنهاد ما به شما: خرید جم فری فایر

چطور در کاستوم زمین انتخاب کنیم؟

روی گزینه‌ی بالای استارت یعنی تغییر حالت کلیک کنید و روی گذینه ی کاستوم ضربه بزنید. پایین سمت راست گذینه ای زرد رنگ به نام کریته وجود دارد و روی آن کلیک کنید سپس شما میتوانید در بخش تیم مود، مود مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی گذینه ی Confirm کلیک کنید. هم اکنون شما میتوانید توی مود مورد نظر خود بازی کنید.

4/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *