وبلاگ

چگونه در کالاف دیوتی موبایل کاراکتر رایگان دریافت کنیم؟

پوشش شخصیت ها در بازی کالاف دیوتی موبایل، یکی از مهم ترین دلایل کاربران، برای خریداری آنها می باشد. برخی از این پوشش ها دارای ویژگی های خاصی میباشند که با ارتقای سطح آن، می توان برخی از جلوهای نمایشی آن را قفل گشایی کرد.

خرید سی پی و دریافت شخصیت ها در بازی کالاف دیوتی موبایل برای برخی از کاربران به سادگی مقدور نمی باشد. در ادامه متن با ما همراه باشید تا بتوانید برخی از شخصیت های این بازی را صورت رایگان دریافت کنید. لازم به ذکر است که در این مقاله دیگر نیازی به پرداخت CP در بازی کالاف دیوتی موبایل نخواهید داشت.

پیشنهاد ما به شما برای رشد سریع در بازی: خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل ارزان

برخی از روش ها عبارتند از:

  1. تکمیل ماموریت های گروهی
  2. جوایز چالش های هفتگی
  3. Daily Login
  4. انجام ماموریت های بتل رویال
  5. بالا بردن رنک و سطح بازی
    تکمیل ماموریت های گروهی:

در این بخش از بازی، با ماموریت ها و چالش های خاصی رو به رو خواهید شد. این ماموریت ها در کنار صفحه اصلی نمایش داده خواهند شد. این چالش ها معمولا به صورت گروهی قابل انجام می باشند.

چالش های هفتگی:

در بازی کالاف دیوتی موبایل یک بخش فرعی وجود دارد که با اسم Weekly Challange و یا همان چالش های هفتگی شناخته می شود. هر هفته چالش هایی برای کاربران منتشر خواهد کرد. این چالش ها در محیط اصلی این بازی، قابل اجرا هستند.

در برخی از مواقع کاربران چالش های هفتگی را با موفقیت به اتمام می رسانند. این بخش از بازی را هر روز چک و بررسی کنید، چرا که به طور مرتب در این بخش اسکین ها و شخصیت های جدیدی قرار داده می شود.


Daily Login:

در این بخش از بازی، به صورت رایگان جایزه هایی را دریافت خواهید کرد. از جوایز آن می توان به سکه رایگان، شخصیت، اسکین و یا حتی پوسته های رایگان اشاره کرد. با استفاده از سکه های دریافت شده می توانید به خریداری تجهیزات مورد نیاز بپردازید.

انجام ماموریت های بتل رویال:

بازی های بتل رویال در برخی مواقع ماموریت هایی را برای بازیکن فراهم خواهند کرد. شما عزیزان باید حواستان را جمع کنید. این ماموریت ها را به اتمام برسانید. انجام ماموریت های بتل رویال در بازی اصلی نقشی نخواهند داشت. با انجام آن ها به طور صحیح، جایزه هایی را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

بالا بردن رنک و سطح بازی:

دریافت لباس رایگان در بازی کالاف دیوتی از طریق بالا بردن سطح و رنک بازی نیز میسر است. افرادی که رنک بالایی دارند به راحتی قادر به دریافت لباس های رایگان برای شخصیت خود می باشند.

• اگر به صورت انفرادی در حال بازی هستید، سریعا و در اولین فرصت دشمن خود را بکشید. در واقع در میدان رقابت و بازی، شما اولین نفری باشید که یک رقیب را می کشد. این برتری یک امتیاز مثبت در قالب بالا رفتن رنک می باشد.
• اگر به صورت تیمی و گروهی بازی می کنید باز هم این نکته را رعایت کنید. یعنی باز هم اولین نفری باشید که یک رقیب را نابود می کند.

پیشنهاد ما به شما برای رشد سریع در بازی: خرید اکانت کالاف

یکی دیگر از روش هایی که میتوانید شخصیت های کالاف دیوتی موبایل را به صورت رایگان دریافت کنید به این صورت میباشد که به قسمت Watch بروید و ویدیو های تبلیغاتی را تماشا کنید با اینکار کالاف دیوتی به شما یک سکه ویژه خواهد داد که با استفاده از آنها اسکین و شخصیت جدیدی را دریافت خواهید کرد.

انتقال اکانت به فیسبوک:

این روش بسیار ساده میباشد و تنها کاری که میبایست انجام دهید، اکانت خود را به فیسبوک لینک کنید. پس از اینکار یکی از شخصیت های کالاف دیوتی موبایل برای اکانت شما اعمال خواهد شد.

4/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *