وبلاگ

فری فایر پنجمین سالگرد خود را با اکشن، موسیقی و موارد دیگر جشن می گیرد

بازیکنان می‌توانند، شخصیت نماد جهانی و جوایز بیشتری را در طول جشن سالگرد دریافت نمایند.

23 اوت 2022 رونی رولیم

جشن های پنجمین سالگرد Free Fire در 27 آگوست با جشنواره رویدادهای درون بازی و خارج از بازی، از جمله کنسرت و آهنگ جدید جاستین بیبر، به اوج جدیدی می رسد. آیکون جهانی برای اولین بار آهنگ جدید خود “عشق زیبا

(فری فایر )” را در صحنه مجازی اجرا می کند.

در طول این رویداد، بازیکنان شرکت کننده این شانس را خواهند داشت که از طریق یک سری مینی گیم با شخصیت جاستین بیبر، جی بیبز، از نزدیک آشنا شوند. در این ویدیو درباره اتفاقات آخر هفته آینده بیشتر بدانید.

در 30 آگوست، آهنگ «عشق زیبا ( فری فایر )» که به سالگرد آتش رایگان اختصاص دارد، قبل از انتشار رسمی کلیپ در ماه سپتامبر، در پلتفرم های مختلف پخش جهانی نیز منتشر خواهد شد.

Free Fire جوایز و نکات برجسته 27 آگوست را ارائه می دهد

سالگرد فری فایر با جاستین بیبر در 27 آگوست برگزار می شود

در روز جشن بزرگ، انواع آیتم‌ها و جوایز ویژه در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد، از جمله شخصیت نماد جهانی جاستین بیبر. در میان کلکسیون‌هایی که با مشارکت این خواننده ساخته شده‌اند، می‌توان به یک ماشین اسپرت خاص، Emote Stylish Moves، مکعب روبیک و موارد دیگر اشاره کرد.

حالت آتش رایگان جدید در سالگرد بازی در دسترس است

پس از جشن پنجمین سالگرد آتش رایگان، بازیکنان می‌توانند منتظر محتوای جدید در راه باشند. رویداد ویژه Uniting the World در تاریخ 3 سپتامبر با فصل Memories Capsule به پایان می رسد که در آن امکان تکمیل ماموریت های نهایی وجود خواهد داشت و دارای رویدادهای Free Fire و توکن هایی خواهد بود که می توانند برای مدت محدودی با جوایز ویژه مبادله شوند.

بازیکنان همچنین می توانند از حالت بازی جدید، Cizania Androide که از 3 سپتامبر در دسترس خواهد بود، لذت ببرند. این حالت یک نبرد 12 نفره خواهد بود که تنها با یک بازیکن اندرویدی شروع می شود که به شکل یک آواتار جدید با هدف تبدیل سایر بازیکنان (انسان ها) به اندروید شروع می شود. اینها به نوبه خود باید اندرویدها را شکست دهند تا در مسابقه پیروز شوند.

اگه از این صفحه خوشتون اومد، 5 ستاره بدید و از ما حمایت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *