وبلاگ

5th Anniversary Free Fire: جاستین بیبر تیزر شخصیت خود را در Free Fire منتشر کرد

نزدیک به انتشار، این ستاره پاپ، ویدیویی را در اینستاگرام خود منتشر می کند که شخصیت درون بازی خود را نشان می دهد.

22 آگوست 2022 کلارا کامارگو

پنجمین سالگرد بازی گارنا فری فایر نزدیک است و به همراه آن، کاراکتر جی بیبز عرضه خواهد شد. نماینده خواننده کانادایی جاستین بیبر در همکاری جدید با شرکت گارنا!

هر کاربری که به مدت طولانی بازی گارنا فری فایر را دنبال کرده باشد، می‌داند که در دنیای کنونی شراکت با نام‌های غول‌پیکر رایج شده است، به عنوان مثال، ما قبلاً بازیکن کریستیانو رونالدو (CR7)، گروه بی تی اس و برزیلی‌ها را داشتیم: دی جی الوک و خواننده و تاجر آنیتا. همه شخصیت های به دست آمده برای بازیکنان برای استفاده در مسابقات، به عنوان مثال شخصیت آلوک برای مدت طولانی شخصیت اصلی متا بازی های رقابتی در برزیل بوده است.

شرکت گارنا شراکت فری فایر را با ستاره جاستین بیبر اعلام کرد!

امسال، مراسم سالگرد جهانی جاستین بیبر معرفی شد. خود این خواننده به تازگی تیزری از شخصیت خود را در پروفایل اینستاگرام منتشر کرده است که در آن جی بیبز در میان یک ماجراجویی ظاهر می شود که به نظر می رسد یک اسپویل برای شنبه آینده باشد.

همچنین ببینید: Beautiful Love Free Fire: جاستین بیبر موسیقی جدید برای بتل رویال گارنا تولید می کند!

پیشنهاد ما به شما: خرید اکانت فری فایر

جاستین بیبر x Garena – مشارکت جهانی New Free Fire

لازم به یادآوری است که اطلاعات فعلی این است که می توان شخصیت را به صورت رایگان در بازی به دست آورد. در نهایت، علاوه بر معرفی شخصیت خود، این خواننده اولین نمایش درون بازی را نیز اجرا خواهد کرد که شامل انتشار آهنگ جدید “عشق زیبا”، انحصاری فری فایر، همه در 27 آگوست است.

پیشنهاد ما به شما: خرید جم فری فایر 

اگه از این صفحه خوشتون اومد، 5 ستاره بدید و از ما حمایت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *