وبلاگ

Nova Terra Free Fire: هر آنچه که باید در مورد نقشه جدید بدانید

شرکت گارنا، عناصر آینده نگر را در نقشه ترکیب خواهد کرد و سبک پخش پیش فرض را کاملاً تغییر خواهد داد!

16 اوت 2022 رونی رولیم:

پنجمین سالگرد فری فایر که در سال 2022 برگزار می‌شود، شاهد انتشار انواع محتوای جدید خواهیم بود. از این نظر، یکی از جاذبه های اصلی، اضافه شدن نقشه نوا ترا است که در مقایسه با نقشه های موجود بی نظیر خواهد بود: برمودا، پورگاتوریو، کالاهاری، برمودا رماسترد و آلپاین.

پیشنهاد ما به شما: خرید اکانت فری فایر

اساسا شرکت گارنا، عناصر آینده نگر را در نقشه ترکیب می کند، سبک پخش پیش فرض را به طور کامل تغییر می دهد و کاربران را وادار می کند تا برای برنده شدن در نقشه جدید به عملکردهای مختلف تکیه کنند. جالب است که بدانیم جامعه چه واکنشی به این اخبار نشان خواهند داد.

نقشه جدید فری فایر:

دانشگاه، یکی از جدید ترین مکان‌هایی است که در فری فایر منتشر شده است:

همانطور که توسط توسعه دهندگان این بازی منتشر شد، نقشه جدیدی به نام “New Earth” از 20 آگوست 2022 در طول جشن های سالگرد گارنا بتل رویال در دسترس خواهد بود.

نقشه جدیدی وارد بازی خواهد شد. شرکت گارنا قبلاً در طول ارائه آخرین به‌روزرسانی های این بازی، اولین نگاهی به این میدان جنگ داشته است.

موزه، یکی از مکان‌های موجود در نقشه Nova Terra Free Fire است.
در ابتدای ورود نقشه Nova Terra Free Fire، به بازیکنان مکان های جدیدی برای کشف و نبرد ارائه داده شده است. گسترده و پویا، مانند همه نقشه‌های بازی، Nova Terra با عناصر مختلف برای ارتقا و تنوع بخشیدن به تجربه نبرد ایجاد و ارتقا یافته است.

در مجموع، نقشه “New Earth” با نقشه های موجود در بازی متفاوت خواهد بود و دارای گرافیکی جدید در کنار مکانیک های خاص مختلف خواهد بود. در میان نوآوری‌ها، کاربران می‌توانند مواردی مانند مناطق ضد جاذبه را پیدا کنند که به آنها امکان پرش از ارتفاع، تیراندازی در هوا و موارد دیگر را می‌دهد.

Planetarium در نقشه New Earth Free Fire
همانطور که توسط Free Fire Mania مشخص شده است، نقشه نوا ترا از 20 تا 24 آگوست 2022 در بازی گارنا فری فایر در دسترس خواهد بود.

در نقشه New Terra، بازیکنان به Magic Portals دسترسی خواهند داشت، مکانیک جدید، به افراد کمک می‌کند تا دشمنان را بچرخانند و در کنار هم قرار بگیرند. شایان ذکر است که مکان های خاص روی نقشه توسط پورتال های جادویی به هم متصل می شوند و امکان سفر سریع از یک نقطه به نقطه دیگر را فراهم می کنند. این به ویژه برای تاکتیک های رقابتی مفید است.

حرا در نقشه نوا ترا

علاوه بر مپ جدید، این جشن ها حالت های بازی را نیز برای کاربران به ارمغان می آورد:

حالت جدید منتشر شد! حالت های جدید برای مدت محدودی در دسترس خواهند بود. در این حالت، حداکثر 16 بازیکن در مسابقات جنگی شدید در سانتیاگو مبارزه می کنند. برای کسب امتیاز، بازیکنان باید سلاح های خود را انتخاب کنند و رقبای خود را از میدان مسابقه حذف کنند. اولین بازیکنی که مقدار از پیش تعیین شده امتیاز جمع آوری کند، برنده بازی است.
حالت ویژه پنج ساله Free Fire: Android Cizania. در این حالت 12 بازیکن در هر مسابقه با هم رقابت می کنند تا آخرین بازمانده زمین باشند. پس از انتخاب نوع اندروید خود، بازیکن باید تا آنجا که ممکن است انسان را قبل از اتمام زمان تبدیل کند. انسان های باقی مانده در بازی، به همراه تعداد از پیش تعیین شده، به شکارچی تبدیل می شوند و آمار آنها برای حذف دائمی اندرویدها ارتقا می یابد. امتیازها را می توان بر اساس عملکرد به دست آورد و بازیکنی که بیشترین امتیاز را پس از سه دور کسب کند، برنده مسابقه است.

پیشنهاد ما به شما: خرید جم فری فایر 

نمایشگاه Plaza در نقشه جدید Nova Terra Free Fire

شایان ذکر است که سالگرد بازی گارنا فری فایر در سال 2022 در 27 آگوست برگزار می شود و قبل از آن بازیکنان به مجموعه ای از رویدادهای موضوعی با چندین آیتم رایگان در گارنا بتل رویال دسترسی خواهند داشت، مانند نقشه جدید Terra Nova، که در دسترس است. 20 در 24 آگوست.

اگه از این صفحه خوشتون اومد، 5 ستاره بدید و از ما حمایت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *