وبلاگ

Top Criminal Free Fire در آگوست 2022 بازخواهد گشت

از طریق شبکه های اجتماعی بازی گارنا فری فایر، در برزیل، توسعه دهنده گان فاش کرده اند که راه اندازی مجدد Top Criminal، یکی از مورد انتظارترین انکوباتورها در بازی خواهند بود.

31 ژوئیه 2022 رونی رولیم

شرکت گارنا، یکشنبه (31) فاش کرده است که Top Criminal در بازی، یکی از محبوب ترین لوازم آرایشی ها در بازیست. اگرچه انتشارات رسمی، تاریخ ورود آن را نشان نداده اند، Free Fire Mania منحصراً تأیید می کند که Top Criminal این بازی در 13 آگوست 2022 بازخواهد گشت.

پیشنهاد ما به شما: خرید جم فری فایر 

بازیکنان علاقه مند به خرید لوازم آرایشی، باید الماس های زیادی را خرج کنند، زیرا Top Criminal فری فایر، یکی از کمیاب ترین آیتم ها، در بازی است. کاربران باید هزاران سکه، برای بازگشت از انکوباتورها خرج نمایند.

در حال بارگیری توییتر

همانطور که توسط Free Fire Mania مشخص شد، رویدادی که نشان دهنده بازگشت Top Criminal فری فایر است، از 13 تا 19 آگوست باز خواهد بود. به عبارتی دیگر، طرفداران تنها 6 روز فرصت دارند تا کمیاب ترین پوسته های گارنا بتل رویال را حفظ کنند.

Top Criminal در سالگرد بازی، به فری فایر بازمی گردد!

Top Criminal Free Fire در 13 آگوست مجددا بازگشت!

در بازی گارنا فری فایر، کاربران می‌توانند بسته‌های پوستی مختلفی را برای تجهیز کردن شخصیت‌ها، حیوانات خانگی، سلاح‌ها و هر آیتم درون بازی پیدا کنند. Top Criminal مجموعه ای خاص، از این پوسته هاست که در حال حاضر یکی از کمیاب ترین و مورد علاقه ترین لوازم آرایشی کاربران در سراسر جهان است. آیتم های Top Criminal Free Fire برای اولین بار در دسامبر 2018 در دسترس کاربران قرار گرفت.

در حال حاضر شرکت گارنا، برای اولین بار با Top Criminal Free Fire Incubator، کمیاب‌ترین و محبوب‌ترین چرخ رولت بازی، بازخواهد گشت. این اطلاعات در انحصار Free Fire Mania است و این اخبار بخشی از یک رویداد بی سابقه خواهد بود که از 13 آگوست 2022 قبل از جشن پنجمین سالگرد فری فایر در دسترس خواهند بود.

با بهترین دستگاه جوجه کشی آتش رایگان آشنا شوید!

دستگاه جوجه کشی آتش رایگان! مجرمین برتر

علاوه بر بسته Top Criminal Verde، چهار پوسته جدید نیز با همین موضوع در بتل رویال، ژانویه 2019 حضور داشته اند، آنها در “جوجه کشی باندیدو” در دسترس قرار گرفتند، بلا، مشکل، وحشی و شیطان.

پیشنهاد ما به شما: خرید اکانت فری فایر 

بسته فاجعه

بسته “Calamity” به عنوان قرمز جنایتکار برتر شناخته شد!

بسته مشکل

“مشکل” نام بسته ای بوده است که به پوست بنفش Top Criminal داده شد.

بسته شیطنت

بسته “Travessura” به عنوان زرد جنایی برتر استفاده شده است.

بسته وحشی

در نهایت، بسته Wild به عنوان Top Criminal Blue شناخته شد.

در نهایت، جشن سالگرد 2022 فری فایر، علاوه بر بازگشت انکوباتور انحصاری Top Criminal FF، در این رویداد آیتم های جدیدی که در مجموعه گنجانده شده اند، به نمایش گذاشته می شوند که عبارتند از: Granada Top Frifas، Moto Agentes Dourados، Top Frifas Gel Wall Wall. و Emote Tudo رایگان!

اگه از این صفحه خوشتون اومد، 5 ستاره بدید و از ما حمایت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *