وبلاگ

فری فایر “سرور به زودی آماده خواهد شد” 2023: هر آنچه که باید در مورد آپدیت سرور بدانید!

این دلیلی است که بازیکنان نمی توانند از بازی بتل رویال خود لذت ببرند!

11 ژانویه 2023 رونی رولیم در اطلاعیه ای اعلام کرد:

به‌روزرسانی بازی گارنا فری فایر 2023، از امروز در دسترس خواهد بود. بازیکنان مشتاقانه منتظر کشف ویژگی‌های جدید این بازی هستند. همانند  نسخه‌های قبلی، توسعه‌دهندگان، قصد دارند تعداد زیادی از محتویات این بازی را در عین بهبود، ویژگی‌های موجود را هم نیز به او بی افزایند.

به همین دلیل سرورهای این بازی نیز خاموش شده اند. برخی از کاربران، نگران هستند تا نتوانند وارد سیستم خود، در بازی شوند و مجددا با همان پیام خطا در صفحه نمایش مواجه شوند.

جزئیات مربوط به خطای سرور، به زودی آماده خواهد شد

جزئیات مربوط به خطای سرور، به زودی آماده خواهد شد

سرور فری فایر برای به روزرسانی 2023 از کار افتاد!

به طور کلی، سرور بازی گارنا فری فایر با توجه به مدت زمان نگهداری که سازندگان در شبکه های اجتماعی این بازی نیز اعلام کرده اند، بسته شد. به همین دلیل کاربران، از بازی محبوب بتل رویال خود، لذت کافی را نمی برند.

پیشنهاد ما به شما برای داشتن اکانت حرفه‌ای: خرید اکانت فری فایر

با این حال، کاربران دیگر نیازی به نگرانی در مورد خطای سرور ندارند، زیرا توسعه دهندگان قبل از اعمال به روزرسانی های اصلی، به مدت زمان معینی نیاز دارند تا به نسخه جدید منتقل شوند.

پس از اتمام دوره تعمیرات و نگهداری، خطا به طور خودکار برطرف خواهد شد و کاربران می توانند از نسخه OB38 Free Fire لذت ببرند. در زیر زمان های دقیق دوره نگهداری ذکر شده است:

زمان دقیق آپدیت سرور

زمان شروع تعمیرات و نگهداری به‌روزرسانی ها: ژانویه 2023: 00:00 (به وقت برزیل)

زمان پایان تعمیر و نگهداری به‌روزرسانی ها: ژانویه 2023: 9:00 صبح (به وقت برزیل)

پیشنهاد ما به شما برای رشد سریع در بازی: خرید جم فری فایر

سرور بازی گارنا فری فایر در حال حاضر آماده نیست، اما پس از دوره تعمیرات و نگهداری این بازی، مجددا در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. که انتظار می‌رود پس از ساعت 9 صبح در 11 ژانویه 2023 به پایان برسد.

همچنین، ضروریست که به خاطر داشته باشید، کاربرانی که سعی در یافتن راه حلی برای رفع این خطا ها دارند، باید جستجو را متوقف کنند زیرا راه حلی وجود ندارد. تنها یک گزینه در دسترس خواهد بود، صبور باشید و منتظر بمانید تا سرورها به طور خودکار پشتیبان و اجرا شوند.

هنگامی که سرورهای بازی راه‌اندازی شد، بازیکنان می‌توانند گلد رویال جدید را با فصل رتبه‌بندی تیم کنترا که به زودی شروع می‌شود، استخراج کنند.

پس از چند ساعت نگهداری، دانلود نسخه فری فایر OB38 به ترتیب از فروشگاه Google Play و Apple App Store در دسترس خواهد بود.

اگه از این صفحه خوشتون اومد، 5 ستاره بدید و از ما حمایت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *