وبلاگ

بهترین سلاح‌های AR در کالاف دیوتی موبایل

بازی کالاف دیوتی موبایل دارای اسلحه خانه گسترده ای از سلاح ها است که می توان از آنها در حالت های مختلف، درون بازی استفاده کرد. این سلاح ها به چند دسته تقسیم می شوند مانند SMG، AR، LMG، DMR و … .

بازی کالاف دیوتی موبایل همانند دیگر بازی‌های آنلاین، دارای سیستم رتبه‌بندی میباشد که تجربه بتل رویال را برای بازیکنان، کاملاً رقابتی می‌کند. بازیکنان، مشتاق رسیدن به سطح های بالاتر هستند و اغلب، هر کاری که لازم است برای رسیدن به اوج انجام می دهند. انتخاب سلاح ها مناسب، یکی از مواردی است که بازیکنان، برای بهتر شدن در بازی باید به آن توجه داشته باشند.

در این مقاله، ما در مورد سه مورد از بهترین تفنگ‌های AR یا Assault Rifles صحبت می‌کنیم که می‌توانند به بازیکنان در تعقیب سطح بالاتر در کالاف دیوتی موبایل کمک کنند.

اسلحه شماره 1: ASM10 جزء بهترین تفنگ های تهاجمی برای بازیکنان برای استفاده در کالاف دیوتی موبایل

ASM10 بهترین AR در فصل 9 کالاف دیوتی موبایل است. طی به روزرسانی های اخیر، سرعت آتش را افزایش داده و به آن امکان سریعتر کشتن دشمنان را افزوده اند. بازیکنان می توانند، از این اسلحه در تمام محدوده های مبارزه استفاده کنند.

در اینجا آمار ASM10 در بازی کالاف دیوتی موبایل آمده است:

میزان خسارت: 49 میزان آتش: 55 دقت: 72 تحرک: 57 برد: 52 کنترل: 52

سلاح شماره 2: DR-H

اسلحه DR-H کالاف دیوتی موبایل

اسلحه DR-H کالاف دیوتی موبایل

DR-H یکی از بهترین AR ها در بازی کالاف دیوتی موبایل است. این سلاح گرم، بهترین تفنگ تهاجمی برای استفاده در مبارزات نزدیک برد است. تنها دلیل پشت سر گذاشتن ASM10 این است که در برخوردهای دوربرد، ضعیف می شود. با این حال، هنوز هم می توان از آن برای از بین بردن دشمنان در نبردهای میان برد استفاده کرد.

پیشنهاد ما به شما: خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل

در اینجا آمار DR-H در بازی آمده است:

آسیب: 47 میزان آتش: 57 دقت: 63 تحرک: 63 محدوده: 54 کنترل: 57

اسلحه شماره 3: ICR-1

تصویر اسلحه icr-1 کالاف دیوتی موبایل

تصویر اسلحه icr-1 کالاف دیوتی موبایل

اگرچه ICR-1 بهترین میزان آسیب را ندارد، اما تیر اندازی آن، بسیار دقیق میباشد و نسبت به بسیاری از AR های دیگر در بازی کالاف دیوتی موبایل، دارای پس زدگی کمتری است. ICR-1 به دلیل دقت بالایی که دارد، توسط بسیاری از بازیکنان ترجیح داده می شود.

در اینجا آمار این سلاح:

خسارت: 40 میزان آتش: 60 دقت: 69 تحرک: 72 محدوده: 52 کنترل: 61
پس از اضافه شدن اخیر Gunsmith به بازی کالاف دیوتی موبایل، به دلیل تنوع گسترده ای از پیوست هایی که بازیکنان می توانند روی همه اسلحه ها تجهیز کنند، انتخاب سلاح ها کاملاً ذهنی شده است.

(توجه: این لیست بر اساس ترجیحات شخصی، آمار و عملکرد درون بازی سلاح ها میباشد.)

جمع بندی

در این مقاله از سایت کالاف سنتر لیستی از 3 سلاح برتر را به دید پلیرهای این بازی بررسی کردیم که این بررسی به صورت شخصی بوده است، بنابراین اگر شما نظر دیگری برای این لیست از سلاح ها داشتید، می توانید از طریق نظرات اعلام کنید تا در صورت بررسی دلایل این حرف شما، سلاح معرفی شده شما را نیز به این مقاله اضافه کرده و مقاله را پربارتر کنیم.

در صورتی که حس کردید به اکانت زیبا و پرو تری داشتید، همیشه به یاد داشته باشید که خرید سی پی ارزان از کالاف سنتر همیشه یک میان بر برای شما خواهد بود.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *