وبلاگ

معرفی مپ King در کالاف دیوتی موبایل + نکته و استراتژی‌های تضمینی!!

معرفی کلی نقشه King کالاف دیوتی موبایل

مپ King یک نقشه کوچک بسیار ساده، جزء مپ کالاف دیوتی موبایل است که در طبقه همکف یک انبار ساخته شده است، شبیه به نقشه Killhouse. دارای چندین طبقه و کانتینرهای برجسته با سه راهرو است که به صورت افقی از مرکز بالاتر و تعداد زیادی ورودی و خروجی در امتداد مسیرهای فرعی می‌گذرد. بیایید مروری بر نقشه کینگ در کالاف دیوتی موبایل برای حالت‌های Gunfight و Duel داشته باشیم، به علاوه بهترین استراتژی‌های بازی در آن را مورد بحث قرار دهیم. کالاف دیوتی موبایل قرار است هفته آینده فصل 11 را راه اندازی کند و این به روز رسانی بزرگ سالگردی است که تیم منتشر کرده است.

انتظار می رود این به روز رسانی دارای چندین به روز رسانی برای حالت بتل رویال، سلاح های جدید و پوسته شخصیت ها باشد. و با این کار، تیم کالاف دیوتی موبایل یک نقشه کوچک کاملاً جدید به نام کینگ برای دو حالت محبوب – 2v2 Gunfight و 1v1 Duel – نشان داده است. همین فصل گذشته ما یک نقشه کوچک جدید دیگر به نام Pine دیدیم، اما به نظر می رسد که این حالت های 2v2 و 1v1 واقعاً محبوب هستند.

از آنجایی که این یک نقشه کوچک با نقاط پنهان زیادی است؛ احتمال کشتن سریع شما بسیار زیاد است. بسیاری از بازیکنان، این نقشه را برای یک مسابقه فقط برای تک تیراندازها را در این نقشه ترجیح می دهند. شما باید با رفلکس های خود بسیار سریع عمل کنید و حواس تیز داشته باشید زیرا هرگز نمی دانید دشمن قرار است شما را از کجا هدف قرار دهد. نکته ما این است که امتیاز هشدار بالا را در بارگیری خود تجهیز کنید.

بررسی نقشه کینگ کالاف

کینگ یک نقشه متقارن است که بر روی یک طبقه همسطح ساخته شده است که دارای یک سکوی مرکزی برجسته و پوشیده (ظروف) در دو طرف است. چند مانع در فضای باز پوشش ایجاد می‌کنند، و هر یک از دو بازیکن می‌توانند برای شلیک‌های طولانی از کناره‌ها بالا بروند. سه راهرو به صورت افقی از مرکز برآمده بریده می شوند و تعداد زیادی ورودی و خروجی مسیرهای فرعی را تزئین می کنند.

پیشنهاد ما به شما: خرید اکانت کالاف

طراحی به طرز فریبنده ای ساده است، زیرا بازیکنان می توانند به سرعت از یک سمت نقشه به سمت دیگر حرکت کنند و به بالا و اطراف پلت فرم مرکزی حرکت کنند. کشتارها در برخی از راندها به سرعت انجام می شود، زیرا بازیکنان به سمت بالا حرکت می کنند تا مستقیماً با تیم مقابل درگیر شوند، در حالی که در برخی دیگر ممکن است خود را در تعقیب و گریز بیابید و به این فکر کنید که آیا دشمن در بالا، پایین یا زیر پوشش یکی از کانتینرهای جانبی قرار دارد. حواس خود را تیز نگه دارید و علامت را پیدا کنید – شکارچی را به سمت شکار شده بچرخانید.

نقشه پادشاه – بهترین استراتژی ها

در نقشه ای مانند کینگ، باید یک استراتژی در ذهن داشته باشید. این نقشه های کوچک سریع هستند و هر دور به سرعت تمام می شود. در اینجا برخی از حرکات افتتاحیه متداول وجود دارد که می توانید امتحان کنید:

اسپرینت به سکوی مرکزی:

یکی از بهترین حرکات باز کردن، دویدن به سمت سکوی مرکزی و نگاه کردن به اطراف برای دشمن است. هنگامی که یک تک تیرانداز دوربرد مانند DL-Q33 در بین سلاح‌های خود دارید، برای شما بسیار کاربردی است. بدیهی است که از مزیت ارتفاع همراه با مسافتی که برای سرنگونی تک تیرانداز نیاز دارید، بهره مند می شوید.

کانتینر راش:

به محض زنده شدن، از دو طرف مسابقه دهید و به سمت محل تولد آنها آنها برسید تا دشمن را ببینید و آنها را از پا در بیاورید. این حرکت باز کردن به عنوان حرکت سریع کانتینر نیز شناخته می شود که باید در چند ثانیه اول انجام شود. اگر حریف کندی دارید، احتمال زیادی وجود دارد که شما را نبیند که به سمت خود می آیید.

5 نکته برای برنده شدن در مپ King

در اینجا 5 نکته برتر برای انجام مسابقات دوئل و گان فایت در نقشه پادشاه در کالاف دیوتی موبایل آورده شده است، اگر قصد خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل داشتید، نیز به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

از Hip Fire استفاده کنید:

همانطور که ما استفاده از ADS را برای دقت توصیه می کنیم، مواقعی وجود دارد که برای از بین بردن سریع حریفان باید از آتش هیپ استفاده کنید. این مسابقات Gunfight و Duel دقیقاً همین است. از هیپ شلیک کنید. دقت ترجیح داده می شود، اما گاهی اوقات لازم است کار را سریع و کثیف انجام دهید. در موقعیت‌هایی که به گوشه می‌پیچید و خود را رو در رو با دشمن می‌بینید، با شلیک تیراندازی و ضرب و شتم به هدفی سخت‌تر تبدیل می‌شوید که دشمن را پرتاب می‌کنید و دور می‌روید.

قرار دادن هدفون:

برای گوش دادن به صدای قدم های دشمن که به شما نزدیک می شوند، هدفون قرار دهید یا صدای گوشی خود را زیاد کنید. همانطور که دشمن در حال نزدیک شدن است، اگر بدانید او از کدام سمت می آید، در موقعیت بهتری برای پاسخ دادن خواهید بود.

بر سلاح های خود مسلط شوید:

از آنجایی که در مسابقات Gunfight گزینه ای برای انتخاب لود اوت برای راندهای بعدی ندارید، باید زمان بیشتری را صرف تمرین با لودآوت هایی کنید که با آنها راحت نیستید. اگر فقط با SMG یا تفنگ های تهاجمی در فاصله نزدیک مهارت دارید، مواقعی وجود دارد که مجبور خواهید بود با یک تک تیرانداز از فاصله دور به دشمن شلیک کنید.

پرچم انتظار اضافه کاری:

اگر چند بار دور نقشه کینگ گشتید و نتوانستید حریف را پیدا کنید یا با یک ضربه واضح او را پایین بیاورید، مخفی شوید و منتظر بمانید تا پرچم اضافه کاری ظاهر شود. اطمینان حاصل کنید که در انجام این کار از موقعیت خود دست نکشید.

به حرکت ادامه دهید:

این یکی از آن نقشه‌هایی است که باید در آن به حرکت ادامه دهید، نمی‌توانید در یک موقعیت ثابت بمانید وگرنه در خطر شلیک قرار خواهید گرفت. یک نقطه را انتخاب کنید و به سمت آن بدوید تا دشمن را در مسیر پیدا کنید. می توانید به طرفین حرکت کنید یا از سکوی مرکزی استفاده کنید.

استاد سلاح باشید:

بدون توجه به کلاس سلاح ارائه شده آماده درگیری باشید. همه ما تنظیمات مورد علاقه خود را داریم، چه اسلحه های SMG و چه تفنگ های تک تیرانداز تاکتیکی و دقیق تر، اما پیروزی در دور به معنای استفاده از چیزی است که دارید. اگر در راندها با کلاس سلاحی که در آن تمرین نکرده‌اید ناک اوت می‌شوید، برای آن بارگیری کنید و در حالت‌های چند نفره دیگر تمرین کنید. دفعه بعد که Gunfight یا Duel را بارگذاری کردید، برای هر چیزی آماده خواهید بود.

استراتژی های مپ کینگ

مانند سایر نقشه های کوچک، حرکت دادن حرکت باز خود در هر دور مفید است. اگر در حال بازی Gunfight هستید، سریع تصمیم خود را بگیرید و از میکروفون استفاده کنید تا هم تیمی خود را از برنامه خود مطلع کنید. در اینجا چند مورد از متداول ترین حرکات افتتاحیه آورده شده است:

برای تعامل مستقیم حرکت کنید. یا به سمت جعبه های کناری حرکت کنید یا روی طاقچه تیراندازی در محل تولد خود بپرید، تاکتیک مورد علاقه در هنگام استفاده از سلاح های دوربرد. در این افتتاحیه، شما امیدوار هستید که در چند ثانیه اول مسابقه، دشمن را ببینید و آماده باشید تا از پشت پوشش با آنها درگیر شوید. اگر زودتر کسی را ندیدید حرکت کنید – در غیر این صورت خطر تبدیل شدن به یک اردک نشسته (کمپر) برای حمله کناری آنها را دارید.

شما همچنین می توانید مستقیماً از سکوی مرکزی و به سمت محل تولد دشمن به سرعت بپرید تا از مزیت ارتفاع برای گرفتن یک کشتن زودهنگام استفاده کنید. فقط حواستان باشد وقتی از وسط سکو عبور می کنید، دید شما مسدود شده است. آماده باشید تا با یک بازیکن دشمن که همین کار را انجام می دهد، درگیر شوید، که اغلب تا زمانی که درست در کنار یکدیگر نباشید، او را نخواهید دید.

یکی دیگر از حرکت های باز کردن، راش ظرف است. یک طرف را انتخاب کنید و در ثانیه های ابتدایی به سمت پایین بجنگید، سپس در محل تولد  آنها بیرون بیایید و دست به کار شوید. مانند سکوی مرکزی، این احتمال وجود دارد که با بازیکن دشمن روبرو شوید که همین کار را در نیمه راه کانتینر انجام می دهد، بنابراین آماده باشید که فوراً پاسخ دهید. صرف نظر از تاکتیک هایی که استفاده می کنید، آن را از دور به دور تغییر دهید. تاکتیک‌های قابل پیش‌بینی می‌توانند پایانی سریع برای دویدن شما داشته باشند.

منبع: کالاف سنتر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *