وبلاگ

معرفی مپ hackney yard + ترفندهای این نقشه

مپ هکنی یارد

در هر فصل از کالاف دیوتی موبایل به ما قول چند نقشه، حالت، سلاح، مهارت های اپراتور، رویدادها، چالش های فصلی و قرعه کشی های جدید داده شده است.. فصل دوازدهم نیز از این قاعده مستثنی نیست. ما AGR 556 را به عنوان سلاح جدید، سپر بالستیک به عنوان مهارت جدید اپراتور و کانون توجه مقاله امروز، حیاط هکنی را به عنوان نقشه جدید ما برای فصل جاری دریافت کرده ایم. هاکنی یارد همراه با آپدیت جدید ارائه شد و حالت شب نیز برای نقشه موجود است. بیایید تمام جزئیات اضافه شده جدید به مپ کالاف دیوتی موبایل را بررسی کنیم.

نمای کلی نقشه حیاط هاکنی

هاکنی یارد یکی از نقشه های بسیار تحسین شده بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر بود و اکنون به نسخه موبایلی این بازی راه پیدا کرده است. این اساساً یک نقشه با اندازه متوسط ​​است، با بسیاری از هاپ آپ ها. قرار گرفتن در سطح بالا به شما برتری زیادی نسبت به دشمنانتان می دهد.

همچنین دارای نقاط نزدیک زیادی است، بنابراین اگر شما یک بازیکن عجله هستید، مانند Fennecs و QQ9 سلاح‌های اصلی در اینجا خواهند بود. در غیر این صورت می توانید با AR ها یا LMG های قدیمی بروید و زوایای خاصی را نگه دارید.

حالت تاریک یا Dark mode

همراه با Summit و Crash، Hackney Yard نسخه‌ی حالت شب خود را نیز دارد که بازی کردن کاملاً شگفت‌انگیز است. با این حال، دید شما باید در نقطه نظر باشد تا دشمنان را شناسایی کنید، زیرا روشن کردن همه چیز روشن نیست. برای پخش در لیست پخش انحصاری Going Dark – Team Deathmatch در دسترس است.

پیشنهاد می‌کنیم این صفحه رو هم ببینید: خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

حالت های بازی در Hackney Yard موجود است

هکنی یارد یکی از آن نقشه هایی است که هر حالت بازی را ارائه می دهد. این باعث می شود بازیکنان برای تسلط بر نقشه هیجان بیشتری داشته باشند. با این حال، به مسابقات رتبه‌بندی می‌شود و ممکن است به زودی به مسابقات رقابتی نیز راه یابد، درست مانند ترمینال مپ فصل گذشته.

هاکنی یارد حالت های بازی زیر را ارائه می دهد:

 • Team Death Match
 • Search & Destroy
 • Domination
 • Hardpoint
 • Team Death Match – Night
 • Attack of the Undead – Night

او همه چیز در مورد نقشه مورد علاقه طرفداران از Modern Warfare بود و به کالاف دیوتی موبایل راه یافت. آپدیت فعلی فصل 12 بازی کالاف دیوتی موبایل موفقیت بزرگی بوده است و اضافه شدن Hackney Yard به بازی یکی از بزرگترین دلایل آن است. خودتان بروید و نقشه را امتحان کنید تا در مورد آن بیشتر بدانید.

توضیحات نقشه هاکنی یارد

Hackney Yard یک نقشه چندنفره است که اولین بار در کالاف دیوتی مدرن وارفر معرفی شد. این یک نقشه با اندازه متوسط است که در یک پارک صنعتی پر از زباله واقع شده است. حیاط روی رودخانه تیمز قرار دارد، می‌توانید قایق‌هایی را ببینید که در طول جنگ از کنار آن عبور می‌کنند. جعبه های باری بزرگ، اسکاپ ها و سایر کانتینرهای حمل و نقل به عنوان پوشش موقت و نقاط دسترسی در سرتاسر این منطقه کوچک عمل می کنند. این نقشه برای نبردهای 6 در مقابل 6 طراحی شده است. یک نوع Night از هاکنی یارد نیز برای حالت Realism موجود است.

پیشنهاد می‌کنیم این صفحه رو هم ببینید: خرید cp کالاف دیوتی ارزان

مپ Hackney Yard یک کارت چند نفره است که در کالاف دیوتی موبایل گنجانده شده است. در 11 نوامبر 2020 با به روز رسانی فصل 12: تاریک شدن اضافه شد. این کارت در 2 نسخه روزانه و شبانه موجود است. نکاتی برای کمک به شما برنده شدن در نقشه Hackney Yard کالاف دیوتی موبایل جدیدترین نقشه اضافه شده به فهرست کالاف دیوتی موبایل است و این نکات می تواند تفاوت بین برد و باخت را ایجاد کند.

نقشه کالاف دیوتی موبایل Hackney Yard بالاخره برای چند نفره در دسترس قرار گرفت. در حالی که نقشه قبلاً به عنوان بخشی از به‌روزرسانی فصل 12 «Going Dark» در دسترس بود، به حالت شب محدود شد. اکنون بازیکنان می توانند از نقشه خود با شکوه کامل لذت ببرند. با این حال، مانند هر نقشه جدید، تسلط بر آن می تواند معشوقه ای دشوار باشد. خوشبختانه، این پنج نکته می تواند به شما کمک کند برنده شوید.

مسیرها را یاد بگیرید

مانند تقریباً هر نقشه دیگری، یادگیری تمام مسیرها می تواند به شما کمک کند تا از شر دشمنان خلاص شوید. این امر مخصوصاً برای نقشه‌ای مانند هاکنی یارد که دارای مسیرهای متعدد در ساختمان‌ها است، صادق است. علاوه بر این، آنها ممکن است دقیقاً همان جایی که شما فکر می کنید نمی روند. به این ترتیب، یادگیری این مسیرها می تواند به شما کمک کند تا دشمنان خود را غافلگیر کنید و در حالت های بازی مانند Domination یا Hardpoint بسیار مفید باشد.

پیشنهاد می‌کنیم این صفحه رو هم ببینید: خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل

سلاحی برای همه‌ی جا ها داشته باشید

اگرچه حیاط هاکنی ممکن است کوچک باشد، اما برای هر بازیکنی، صرف نظر از ترجیحات اسلحه، چیزی را ارائه می دهد. تک تیراندازها می توانند در حالی که از کانتینرهای حمل و نقل به عنوان پوشش استفاده می کنند، منطقه مرکزی را به یک منطقه کشتار مرگبار تبدیل کنند. کاربران شوتر و SMG می توانند در داخل خانه به دشمنان کار کوتاهی وارد کنند. در همین حال، آمار دقیق تفنگ‌های تهاجمی، آن را به سلاح خوبی برای خوداشتغالی یا تهیه نسخه پشتیبان تبدیل می‌کند.

جلوی دشمنان خود را بگیرید

توسعه شهری نقشه هکنی یارد کالاف دیوتی موبایل شامل گوشه ها و راهروهای سمت راست بسیاری است. به این ترتیب، یک بازیکن مبتکر باهوش است که یک Trip Mine را پشت سر بگذارد (یا دو در صورت استفاده از امتیاز Shrapnel). برای اینکه مطمئن شوید به دنبال گیرنده نیستید، زره یا جایزه Hardwired را بسته بندی کنید.

مزیت بودن در بلندی

بسیاری از ساختمان‌ها در حیاط هکنی به شما اجازه می‌دهند از یک طبقه بالا بروید تا از نظر ارتفاع مزیتی کسب کنید. با این حال، آنها معمولاً یک دید محدود به شما می دهند یا شما را کاملاً باز می گذارند تا آتش پاسخ دهید. به این ترتیب، معمولاً ایده خوبی نیست که در آنجا کمپ بزنید. در عوض، از مزیت قد خود برای سرنگونی سریع دشمنان استفاده کنید و سپس به سرعت دور شوید.

گزینه هایی برای نتایج گسترده

تقریباً همه سری نتایج می توانند در هاکنی یارد مؤثر باشند، اگرچه برخی از آنها می توانند بسیار کشنده باشند. برج هایی مانند Shield Turret، Sentry Gun و حتی XS1 Goliath می توانند در مسدود کردن نقاط چوک بسیار مفید باشند. سری های هوایی مانند Stealth Chopper، Predator Missile و VTOL به دلیل تعداد فضاهای داخلی می توانند کمی مشکل ساز باشند. با این حال، پهپاد MQ-27 Dragonfire می تواند در هشدار دادن به هم تیمی ها در مورد هر دشمنی که قصد دارد در کنار آنها باشد بسیار مفید باشد.

پیشنهاد می‌کنیم این صفحه رو هم ببینید: خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل

طرح نقشه هاکنی یارد:


چرخش هاردپوینت نقشه هاکنی یارد:

تمام مکان ها و چرخش های ستاد در نقشه جنگ مدرن هاکنی یارد ارائه شده است.

 1. Warehouse
 2. Tire Shop
 3. Smokestack
 4. Office
 5. Dock Building

محل پرچم‌های دامینیشن در هاکنی یارد:

4.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *