وبلاگ

معرفی مپ nuketown russia

معرفی مپ nuketown russia

در این مقاله از کالاف سنتر، با معرفی مپ nuketown russia در خدمت شما هستیم. نیوک تاون برای شروع فصل جدید به تکرار زمستانی خود بازگشته است. نکات و ترفندهایی را برای کنترل هرج و مرج دیوانه وار و بهبود بازی بعد از بازی را در ادامه مطلب خواهید خواهند.

چه راهی بهتر از گذراندن سال جدید در نیوک تاون. میزبان شما در آغاز فصل 13 در کالاف دیوتی موبایل، Nuketown روسیه نقشه نمادین را در اواسط زمستان به اتحاد جماهیر شوروی منتقل می کند. هم برای کهنه‌بازان Nuketown و هم برای بازیکنان جدید، این مپ کالاف دیوتی موبایل در بهترین حالت خود است.

برای مشاهده یک نمای کلی از نقشه، نکات و تاکتیک‌های شکست مخالفان، و پیکربندی پیشنهادی Gunsmith که مطمئناً کشتار شما را افزایش می‌دهد، به ادامه مطلب بروید.

موقعیت زمین

پادشاه کارت های کلاسیک در مجموعه Black Ops، Nuketown در بهترین حالت خود دچار هرج و مرج است. به جای طرح اصلی Nuketown Everytown، آمریکا، در اینجا ما یک پاسگاه شوروی داریم که به عنوان یک سایت آزمایش هسته ای در چرنوبیل برفی استفاده می شود.

در غرب یک ساختمان سبز دو طبقه با گنبدهای پیازی رو به ساختمان نارنجی شرقی، همچنین دو طبقه با طرح تقریباً یکسان قرار دارد. هر دو ساختمان دارای یک جلو پنجره در طبقه دوم هستند که می توان از آن برای شلیک به دشمنان در خیابان یا طرف دیگر استفاده کرد. طبقات بالایی نیز به سمت عقب باز هستند، جایی که یک عرشه کوچک نمایی از حیاط خلوت را فراهم می کند که توسط یک راه پله برای دسترسی خارجی به طبقه بالا به هم متصل می شود.

پیشنهاد می‌کنیم این صفحه رو هم ببینید: خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل

جزئیات دیگه این مپ:

به جای اتوبوس و نیمه کامیون، دو واگن قطار قرار دارند که منظره را در وسط پنهان می کنند و اغلب صحنه درگیری های دیوانه وار در آن نزدیکی هستند. ماشین نارنجی شرقی دارای فضای داخلی باز است که برای حمله به ساختمان یا شمال ماشین عالی است. در جنوب، 4×4 تنها یکی از قوی‌ترین نقاط قدرت را در نقشه فراهم می‌کند، با وسیله نقلیه پوششی را ارائه می‌دهد که بازیکنان را به چپ، راست و وسط می‌آورید.

حیاط‌های پشت هر خانه کمی از هرج و مرج مرکزی مهلت می‌دهند، اما می‌توانند در حالت‌های هدف و در مواقعی که یک تیم در حال فشار دادن به قلمرو دشمن است، کاملاً فعال شوند. به حصار پشت دور توجه کنید، جایی که بیشتر تخم ریزی انجام می شود (این منطقه بهترین منطقه در هر دو طرف نقشه است، مکانی عالی برای از کار انداختن هلکوپترهای دشمن).

نکات و تاکتیک ها

هر کارت یک بازی از زاویه ها را نشان می دهد، اما در کارت های کوچکی مانند Nuketown این مفهوم معنای بیشتری پیدا می کند. شما همیشه می خواهید به این فکر کنید که در هر زمان به کدام خطوط حمله باز هستید. اگر گرفتار نبردهای سخت از فاصله نزدیک شدید، از مسیرهای بالا و پایین، جایی که سلاح‌های دوربرد سلطنت می‌کنند، اجتناب کنید و مواظب پنجره‌های طبقه بالا باشید تا دشمنان نتوانند شما را غافلگیر کنند.

بین دو واگن قرار بگیرید تا دشمن در هر ساختمانی نتواند شما را به خوبی ببیند. به بازیکنان دشمن که بر فراز مسیرها مسابقه می دهند حمله کنید و زمانی که به زاویه حمله وسیع تری نیاز دارید به سمت ماشین حرکت کنید یا تا 4×4 پایین بیایید. یا یک تفنگ را مجهز کنید و طبقه پایین هر یک از خانه ها را نگه دارید و دشمنانی را که سعی در رسیدن به نقطه دید طبقه دوم را دارند منفجر کنید.

نقشه رو بشناسید!

وقتی نقشه را بشناسید، متوجه خواهید شد که هر نوع سلاح در کجا بهترین عملکرد را دارد. به راحتی بین اسلات های شارژ اواسط بازی خود جابه جا شوید، از یک کلاس تهاجمی در فاصله نزدیک به یک کیت دفاعی میان برد در زمانی که نیاز به نگه داشتن موقعیت دارید و بالعکس حرکت کنید. هرچه انعطاف‌پذیرتر باشید، بدون توجه به تاکتیک‌های دشمن، شانس بیشتری برای دور نگه داشتن دشمن خواهید داشت.

با سلاح Cordite زمین را پر از خون کنید!

نیوک تاون پر از درگیری‌های رو در رو است، بنابراین یک سلاح دور و نزدیک با مقدار مهمات کافی، انتخاب عالی برای کشتن در اینجا است. به این دلایل ما سلاح Cordite را انتخاب کردیم. در اینجا نحوه پیکربندی آن در Gunsmith و بارگیری که با آن استفاده کردیم، آمده است. اگر برای تجهیز بیشتر نیاز به سی پی داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم از صفحه خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل ما دیدن فرمایید.

 • سلاح اصلی: کوردیت
 • ملحقات: لیزر MIP 5mW، Merc Foregrip، Red Dot Sight 1، YKM Light Stock، Stippled Grip Tape
 • سلاح ثانویه: FHJ-18
 • امتیازات: ژاکت فلک، آمپد، سکوت مرده
 • تجهیزات: نارنجک دودی، کوکتل مولوتف

این پیکربندی Gunsmith یک SMG را ایجاد می کند که سریع و دقیق عمل می کند. لیزر MIP 5mW و Merc Foregrip هر دو دقت شلیک مفصل ران را همراه با سرعت دویدن به آتش و کنترل عمودی پس زدن بهبود می بخشند. نوار چسب به شما کمک می‌کند به سرعت به دشمنان بچسبید، و YKM Light Stock شما را در حالی که مناظر را به سمت پایین نشانه‌گیری می‌کنید، روی پاهایتان روشن نگه می‌دارد. در نهایت، Red Dot Sight 1 هنگام شلیک به اهداف دور، تصویر واضحی از دید را ارائه می دهد.

از آنجایی که شما یک بازیکن تیم هستید، در مواقعی که نیاز به سرنگونی تهدیدات هوایی دارید، امتیاز Amped را با FHJ-18 برای تعویض سریع با پرتابگر خود ترکیب کنید. فلک ژاکت دفاع شما را در برابر آسیب های انفجاری تقویت می کند – مخصوصاً در حالت های هدف مهم است – و Dead Silence مانع از شنیدن صدای تک تیراندازان در طبقات بالا می شود وقتی از پله ها بالا می روید و آنها را از موقعیت خود خارج می کنید.

از نارنجک دودی و کوکتل مولوتف خود برای خاموش کردن لحظه ای یک منطقه از طریق دود یا آتش استفاده کنید، یا هر دو را برای ترکیبی ویرانگر پرتاب کنید. Smoke Granade می تواند به ویژه در خاموش کردن خطوط دید طولانی که در آن Cordite با سلاح های سنگین تر مبارزه می کند مفید باشد. فشار را ادامه دهید و به دشمنان خود نزدیک شوید.

راهنمای استفاده درست از scorestreak

به استثنای فضای داخلی بسته، 2 ساختمان، Nuketown رو به آسمان باز است، به این معنی که تمام Scorestreak ها آماده هستند که، حتی وقتی در ساختمان هستند نیز به نابودی دشمنان بپردازند.

پهپادها و ضد پهپادها همیشه مفید هستند و اگر با لانچر فعال هستید یا از SAM Turret استفاده می کنید، می توانند منبع امتیاز مفیدی از طرف دشمن باشند. برای حملات زمینی، Sentry Gun را روی نوار بالا یا پایین قرار دهید.

پیشنهاد می‌کنیم این صفحه رو هم ببینید: خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل

برای قاتلان سنگین، Scorestreak هایی مانند MQ-27 Dragonfire، Cluster Strike و Stealth Chopper می توانند حریفان شما را ویران کنند. تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید با یکی از آن‌ها با کمک راه راه‌های سطح پایین‌تر مقابله کنید یا هر سه را انتخاب کنید و وقتی به دویدن قاتل می‌روید، به راحتی پاداش بگیرید.

چه راه‌هایی برای بازی هدفمند در این نقشه وجود دارد؟

حالت‌های عینی بیشتر نبرد را بر روی نقاط باریک‌تر درگیری متمرکز می‌کنند. اینجاست که دانش و تسلط شما بر روی نقشه واقعاً به چشم می خورد، جایی که موقعیت و سرعت می تواند به معنای تفاوت بین موفقیت و شکست باشد.

در Domination، بیشترین تلاش برای گرفتن و نگه داشتن پرچم B است. به هم تیمی های خود اجازه دهید ابتدا A یا C را بگیرند و با شروع مسابقه مستقیم به سمت B حرکت کنند، زیرا گرفتن زودهنگام این گل می تواند یک مزیت قابل توجه باشد. اگر در شکستن یک دفاع میانی قوی مشکل دارید، سعی کنید به صورت مخفیانه وارد قلمرو آنها شوید و پرچم آنها را بدزدید، حتی فقط برای احضار بازیکنان دشمن از مرکز که در تلاش برای بازپس گیری A یا C هستند.

از نارنجک های خود در هاردپوینت استفاده کنید و امتیازات به دست آمده را تا زمانی که بهترین زمان برای فعالسازی آنها باشند، حفظ کنید: فراخوانی حمله هوایی هاردپوینت که موقعیت هارپوینت در چند ثانیه می چرخد، ارزش کمی دارد. منتظر بمانید تا هاردپوینت جدید فعال شود و سپس از هر چیزی که می‌توانید برای دور نگه داشتن دشمن استفاده کنید.

در حرکت بمانید و فشار را ادامه دهید. اگر خود را در یک موقعیت قوی می بینید، از این مزیت برای انجام چندین قتل استفاده کنید، سپس قبل از اینکه نیروهای کمکی از پشت برای انتقام بیایند، حرکت کنید.

10 نکته برای بازی موفق در نقشه نیوک تاون

 1. اولین بار اینجاست؟ روی پای عقب خود وارد دعوا نشوید. همیشه نزدیک تخم های خود بمانید و به نزدیک ترین ساختمان حفاظتی تکیه کنید. به سمت مرکز حرکت کنید و دشمنان را در وسط اکشن بکارید. در تمام انتهای نقشه راحت بجنگید.
 2. در مخفیگاه‌ها حریص نشوید و ثابت نمانید. اگرچه این موقعیت‌های قدرت می‌توانند در مدت کوتاهی مزیت بزرگی را ارائه دهند، اما دیری نمی‌گذرد که دشمن شروع به حمله به شما می‌کند. در حرکت بمانید و آنها را وادار به حدس زدن موقعیت خودتان کنید.
 3. اگر نمی‌توانید تک تیرانداز را که پرچم B را پوشش می‌دهد در Domination شکست دهید، یک نارنجک دودزا پرتاب کنید تا دید آنها را قطع کنید و آنها را مجبور به درگیری از نزدیک کنید.
 4. High Alert در اینجا ناجی است، هم برای شما و هم برای تیمتان. نه تنها پالس بصری شما را در مورد دشمنان دور از دید شما هشدار می دهد، بلکه به طور خودکار بازیکنان، تجهیزات و امتیازات دشمن را با نشان دادن هدف خود به سمت پایین علامت گذاری می کنید. در یک نقشه کوچک مانند این، اطلاعات بیشتر، بهتر است.
 5. سعی کنید واکنش های دشمن به Scorestreak های خود را پیش بینی کنید. قبل از احضار Cluster Strike، در نزدیک‌ترین ساختمان به حمله مستقر شوید و آماده شوید تا دشمنانی را که در حال مسابقه دادن برای پوشش هستند بیرون بیایند.
 6. تجهیزاتی با سیستم تروفی مجهز داشته باشید، مخصوصاً در حالت های عینی مانند Domination و هاردپوینت. در زمان مناسب، حفاظت اضافه شده می‌تواند به معنای تمام تفاوت در گرفتن یک پرچم یا نگه داشتن یک هاردپوینت باشد.
 7. پس از تحت فشار قراردادن تیم حریف و پاکسازی موفقیت آمیز دشمن، به پشت خود ضربه بزنید، سپس بچرخید و در جهت دیگر بجنگید. رویدادهایی از این دست اغلب باعث می‌شود، محل تولد مجدد بازیکنان رقیب برگردد و به تقویت دشمن در سمت دیگر نقشه منجر شود.
 8. مهارت‌های عملیاتی در Nuketown می تواند کاملاً کشنده باشد. سعی کنید با سپر بالستیک فصل 12 عجله کنید یا ببینید با Shadow Blade می توانید چند کشته در یک ساختمان وارد کنید.
 9. در صورت امکان، به هم تیمی های خود نزدیک بمانید. هرچه منطقه بیشتری را پوشش دهید، احتمال اینکه، پس از مرگ در حاشیه به بازی بازگردید، کمتر می‌شود. مراقب پشت سر هم تیمی خود باشید، آنها هم به پشت سر شما نگاه خواهند کرد.
 10. خونسردی خود را حفظ کنید. این نقشه (شهر اتمی روسیه) یک نقشه شلوغ است و گاهی اوقات شما برنده بزرگی می‌شوید و گاهی اوقات سخت می‌بازید. پیروزی ها را جشن بگیرید و از شکست‌ها درس بگیرید. نتیجه هر چه که باشد، مطمئناً حماسی خواهد بود.

منبع: activision

4.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *