وبلاگ

آموزش بالا بردن سریع لول در فری فایر

همه چیز درباره لول بازی گارنا فری فایر:

با ارتقا لول خود در بازی، شما میتوانید جوایز مختلفی از جمله حیوانات و یا حتی برخی از شخصیت ها را بدست بیاورید، بازیکنان، هنگام ارتقاع سطح خود در بازی، با حریفانی سرسخت نیز برخورد میکنند که کار را برای بقا و پیروزی دشوار میکند. لازم به ذکر است که با ارتقا سطح خود در بازی، به قابلیت ها و یا حتی زمین های مختلف دسترسی خواهید داشت.

یکی دیگر از بهترین جوایز در بازی، جایزهای سطح بندی شخصیت ها می باشد، که امروزه با هر پیروزی، کارت هایی به گیمر ها اهدا می شود که با استفاده از آنها می توانند کاراکترهای خود را ارتقا دهند.

آن دسته از پلیرهایی که می خواهند، سطح خود را در بازی به سرعت ارتقا دهند و یا حتی خواستار بهره مند شدن از امکانات بازی هستند، پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که از کارت های ایکس پی استفاده کنید. کارت ایکس پی مقدار ارتقا سطح شما را در بازی، دو برابر می کند که بسیار کاربردیست.

روش هایی برای بالا بردن لول در بازی گارنا فری فایر:

راه های مختلفی برای بالا بردن سطح در بازی گارنا فری فایر وجود دارد که با استفاده از آنها، میتوانید در کوتاه ترین مدت زمان ممکن به سطح مورد نظر خود برسید. در ادامه یکی دیگر از روش های ارتقا سطح در بازی ارائه شده است.

پیشنهاد ما به شما: خرید اکانت فری فایر

استفاده از مسابقه های رتبه بندی شده:

استفاده از مسابقات رتبه بندی شده، یکی دیگر از قدیمی ترین روش ها برای ارتقا سطح خود در بازی است. مسابقات رتبه بندی شده، دارای بیشترین امتیازات ایکس پی نسبت به دیگر بازی ها است. در بازی گارنا فری فایر، این نکته را در هر بازی به یاد داشته باشید که هر چند کیل های بیشتری را دریافت کنید و بتوانید در مقابل حریفان سرسخت زنده بمانید، ایکس پی بیشتری را دریافت خواهید کرد.

بنابراین، تمام تلاش خود را برای کیل بیشتر و زنده ماندن در بازی انجام دهید تا بتوانید به سرعت در بازی پیشرفت کنید و حتی به ارتقا سطح خود در بازی دست یابید. اگر خواستار ارتقا سطح خود در کوتاه ترین مدت زمان ممکن هستید، باید بدانید که تعداد مسابقات بیشتر برابر است با تعداد ایکس پی بیشتر.

انجام ماموریت های روزانه در بازی گارنا فری فایر:

اگر شما عزیزان می خواهید علاوه بر روش های بیان شده برای ارتقا سطح خود در بازی فری فایر روش های دیگری را نیز انجام دهید، یکی از بهترین روش ها، انجام ماموریت های روزانه است. این ماموریت ها به طور معمول ماموریت های دشواری نیستند و شما میتوانید به راحتی، ماموریت ها را انجام دهید و سطح خود را ارتقا دهید.

جزو 10 نفر اول بازی باشید:

چرا باید تا حد امکان در بازی، جزو 10 نفر اول بازی باشید؟ زیرا امتیازات خاص و جذابی را به بازیکنان میدهد. برای بیشتر شدن شانس خود در بازی، در همان ابتدای بازی، به سمت محلی خلوت بروید و فرود بیاید.
البته اگر شما پلیری حرفه ای هستید و تجربه های زیادی را در بازی فری فایر کسب کرده اید، می توانید خود را در درگیری های مختلف قرار دهید. اما اگر تازه کار هستید و هیچ گونه تجربه ای در درگیری های شدید ندارید، بهتر است تا زمانی که هیچ گونه لوازم دفاعی ندارید، در مکان خلوت سلاح ها و امکانات مختلف را بدست بیاورید.

شما در مکان های خلوت وقت کافی برای آرامش و به دور بودن از تنش ها و درگیری های شدید را دارید. مشغول لوت کردن شوید و خود را برای زنده نگه داشتن و قرار گرفتن در میان 10 بازیکن برتر زمین، تجهیز کنید.

استفاده از جوایز لول آپ پس:

با بالا رفتن سطح خود در بازی، به راحتی میتوانید قفل جوایز و ویژگی های مختلف را بازگشایی کنید. بهترین قسمت در مورد سطح بندی بازی ها پاداش تصادفی است، که با پشت سر گذاستن سطح های قبلی بازگشایی میشود. این جوایز با بالاتر رفتن سطح بازیکنان در حین بازی ،نادر و کمیاب میشوند. اگر به سطح 70 در بازی رسیده اید، مواقعی که پیشرفت می کنید؛ میتوانید ابزار های مختلف و جذاب را برای خود تهیه کنید.

خرید جم در بازی گارنا فری فایر:

جم در بازی گارنا فری فایر به دو صورت به شما عزیزان داده میشود. ممکن است به صورت رایگان به بازیکن اهدا شود، که در این صورت تعداد جم های اهدا شده رایگان در بازی بسیار محدود می باشد و تقریبا کارایی چندانی ندارد. و روش دیگر این است که شما باید آن را از سایت های معتبر خریداری نمایید؛ اما متاسفانه هیچ گونه امکانی برای خریدهای مستقیم وجود ندارد، و ما باید آن را از سایت¬های فروش جم بازی مانند کالاف سنتر استفاده کنیم.

برای خرید جم فری فایر نیز ما باید مانند سایر بازی‌های خارجی دیگر، از طریق سایت¬های فروشگاهی داخلی و به تومان خریداری کنیم.

طبیعتا قیمت‌ها در هر سایت نیز متفاوت خواهد بود، و به نسبت با تغییر تعداد جم نیز قیمت ها تغییر می‌کند. هر چه تعداد جم¬های پکیج انتخابی شما بیشتر شود، مبلغ بیشتری را باید برای خریداری آن بپردازید. با استفاده از جم در بازی فری فایر می‌توانید، پروفایل کارکتر خود را ارتقاء دهید، سلاح‌های متنوع و جذاب خریداری کنید، لباس‌های جذاب خریداری کنید و به همین ترتیب شانس پیروزی را برای خود در بازی بالا ببرید. و از جذابیت های چشمگیر این بازی زیبا لذت ببرید.

3.5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *