وبلاگ

روش‌های گرفتن m4 یخی در پابجی موبایل

گرفتن امفور یخی یکی از جذابیت‌های بازی پابجی است. یکی از آیتم‌های لجندومتیک است که خیلی از کاربران دنبالش هستند. چند راه مختلف برای به دست آوردنش داریم که هر کدام را که بخواهید می‌توانید انتخاب کنید. خود این امفور یخی باعث می‌شود که قیمت اکانت حسابی بالا برود و شاید به همین خاطر است که کاربران زیادی برایش سر و دست می‌شکنند.

بهترین روش‌های گرفتن m4 در پابجی موبایل

چند روش معتبر برای رسیدن به این آیتم لجندومتیک داریم. یکی گرفتن آن با برنامه، با ردیم کد و از طریق جعبه که هر کدام مراحل و مسیرهای خودشان را دارند. اگر جایی گیج شدید، روش بعدی را امتحان کنید. خیلی هم سخت نیستند.

حواستان باشد که این روش‌ها توسط کاربران زیادی تست شده‌اند. خیلی از آن‌ها به جواب رسیده‌اند و مسلماً کسانی هم بودند که از این روش‌ها به نتیجه نرسیده‌اند. اگر روشی وجود داشت که حتماً شما را به نتیجه برساند، دیگر اسمش روش مخفی نبود. اگر دنبال رسیدن به این آیتم لجندری جذاب در بازی پابجی هستید، این مسیرها را دنبال کنید.

گرفتن امفور یخی با UC

این روش مطمئن‌ترین راهی است که شما را به این آیتم می‌رساند. برای این کار آن‌قدر باید بازی کنید تا یوسی کافی برای خریدن آن داشته باشید. اما از آن جا که روش‌های رایگان زیادی برایش پیدا شده، خیلی از کاربران به دنبال گرفتن امفور یخی از روش‌هایی غیر از این می‌روند. هزینه کردن برای این آیتم قهرمانی شاید در گزینه‌های شما نباشد و دنبال راه حل بهتری باشید.

در این روش، UC‌ها را جمع می‌کنیم و بعد از کلیک روی آیتم مخصوص خودش، آن را به دست می‌آوریم. خب البته که روش خیلی سریعی نیست و زمان زیادی می‌برد که بتوانید به هدفتان برسید. اما امنیت دارد و فقط کمی تلاش می‌خواهد. اما اگر برایتان جذاب نیست، سراغ گزینه‌های بعدی می‌رویم.

پیشنهاد ما به شما: خرید uc پابجی موبایل

گرفتن امفور یخی با جعبه

اولین کاری که برای این آیتم جذاب قهرمانی باید انجام بدهیم، به دست آوردن جعبه‌های مختلف است. تمام بازیکنان می‌دانند که این آیتم توی Classic Crate  قرار دارد و باید تا جایی که می‌شود بازی کنیم تا به آن برسیم. اما خود جعبه‌ها هم شاید کارساز نباشند و روش‌های دیگری هم برای به دست آوردن آیتم یخی جذاب هست.

بعد از جمع کردن جعبه‌ها، یکی یکی آنها را باز می‌کنیم تا بالاخره درون یکی از جعبه‌ها، شانس دادن آن را به ما بدهد. اگر می‌خواهید زودتر از این روش به نتیجه برسید، باید از وی‌پی‌ان‌های مشخصی استفاده کنید که شانس شما را بالا ببرد.

شانس گرفتن امفور یخی خیلی بالا رفته و دلیل اصلی این که کاربران زیادی در موردش حرف می‌زنند یا از گرفتن آن صحبت می‌کنند، دقیقاً همین موضوع است.

بعضی‌ها حتی با یک جعبه یا نهایتاً چهار جعبه توانسته‌اند که این آیتم را به بازی خودشان اضافه کنند. پس شانس شما از این روش خیلی بالاتر رفته و بهتر است همین الان آن را امتحان کنید. اگر این روش برای شما کار نکرد یا جواب نداد، سراغ گزینه بعدی که گرفتن آن با برنامه است بروید.

روش دوم با جعبه

برای این روش باید چهار یا هشت جعبه نقره‌ای داشته باشید تا بتوانید آن را امتحان کنید. البته که به امتحانش می‌ارزد. برای این روش، روی خود امفور یخی چندین بار کلیک می‌کنید. بعد جعبه اول را باز می‌کنید. همین روش را برای دو جعبه بعدی هم تکرار می‌کنید که کمی زیرکی کرده باشید.

برای جعبه چهارم، روش کمی متفاوت است. حالا بالاتر می‌روید و روی یکی از لباس‌های معمولی کلیک می‌کنید. جعبه چهارم که برای شما بیاید، خیلی راحت می‌توانید از داشتن آیتم جدیدتان لذت ببرید. آیتمی که از اول هم دنبالش بودید.

این روش به احتمال زیاد جواب خواهد داد و تست شده است. اما اگر روی چهار جعبه جواب نگرفتید، حتماً روی چهار جعبه بعدی هم همین روش را امتحان کنید. حواستان باشد که روی جعبه هشتم باید به شکل جعبه چهارم عمل کنید تا به هدفتان برسید.

گرفتن امفور یخی با برنامه

برنامه گرفتن امفور یخی که به راحتی پیدا می‌شود، برنامه Auto clicker یا اتو کلیکر است که حتی اگر به فارسی جستجو کنید، به راحتی پیدا می‌شود. برای دانلود کردنش باید سراغ گوگل پلی یا اپ استور بروید و اسم برنامه را بنویسید. نام کامل برنامه auto clicker – auto tap هست که حجم زیادی هم ندارد. وقتی روی گوشی شما نصب شد، حالا وقت رفتن به مرحله بعدی است.

برنامه از شما می‌خواهد که دسترسی‌های لازم برای اجرا شدن روی گوشی شما را به او بدهید. به محض اجرای دسترسی، نوارهایی به گوشی اضافه می‌شود. از این نوارها باید در خود برنامه پابجی استفاده کنیم.

پابجی را باز می‌کنیم و سراغ جعبه‌های بازی می‌رویم. اول با استفاده از نوار باز شده کنار برنامه، روی علامت پلاس + کلیک می‌کنیم تا دایره‌هایی به ما بدهد. دایره‌ها را روی جعبه‌های مختلف قرار می‌دهیم.

هر آیتمی که فکر می‌کنید برای شما هیجان انگیز است، این دایره‌ها را بگذارید. روی دکمه پلی Play را که روی نوار ابزار دیده می‌شود، کلیک می‌کنیم و برنامه شروع به کلیک‌های مداوم می‌کند. حدود یک یا دو دقیقه طول می‌کشد تا کار برنامه با جعبه‌ها و آیتم‌ها تمام بشود.

در این مدت می‌بینید که آیتم‌ها یکی یکی روی بخش‌های مختلف باز می‌شوند و برداشته می‌شوند. تا این که بالاخره آیتم‌های لجندری را برای شما باز می‌کند و می‌توانید از داشتن آنها لذت ببرید. بعد از این که کلیک‌ها تمام شد، جعبه‌تان را بزنید تا بالاخره امفور یخی را به دست بیاورید.

نکته اینجاست که اگر بار اول جواب نداد، برنامه را حذف نکنید. گاهی لازم است که چند بار این کار را انجام بدهید تا بالاخره بتوانید به هدفتان برسید. این روشی است که خیلی از بازیکن‌ها توانسته‌اند از این روش به این آیتم برسند.

برنامه‌های قلابی هم هستند

برنامه دومی که ادعا می‌کنند می‌شود این آیتم را به دست آورد، برنامه Q skin است که باید از گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید. این برنامه چند تا گزینه به شما می‌دهد و چون به دنبال خود این آیتم هستیم، روی همان کلیک می‌کنیم.

این سوال‌ها را یکی یکی جواب می‌دهید که هیچ  کدام سخت نیستند. بعد از پاسخ دادن، این پیام داده می‌شود که آیتم به بازی اضافه شده است. بعد وارد مرحله‌ای می‌شویم که از شما نام و آیدی عددی را می‌خواهد. با وارد کردن آنها به نظر می‌رسد که باید به شما داده شود.

طبق ادعای بعضی از کاربران، این برنامه کار نمی‌کند و اگر قصد داشتید که آزمایشی کرده باشید، روی اکانت فیک خودتان امتحان کنید.

پیشنهاد ما به شما: خرید اکانت پابجی موبایل

گرفتن امفور یخی با ردیم کد

برسیم به مرحله بعدی که در مورد گرفتن امفور یخی با گرفتن ردیم کد است. با جستجو کردن redeem code pubg توی گوگل، به سایت خود پابجی موبایل می‌رسیم. بعضی‌ها در مورد ممنوع بودن این سایت صحبت می‌کنند (بن بودن)، اما در حقیقت این سایت متعلق به خود پابجی موبایل است و هیچ ممنوعیتی ندارد. این روش نیازی به خرج کردن UC ندارد و به روش رایگان می‌توانید از این روش به هدفتان برسید.

آموزش گرفتن ام فور یخی با ردیم

آموزش گرفتن ام فور یخی با ردیم

بعد از جستجو، وارد سایت می‌شویم و کدی که گرفتیم را وارد می‌کنیم. آی دی خودمان را در پابجی موبایل وارد می‌کنیم و به راحتی با کلیک کردن روی Remeem، مرحله اول را رد می‌کنیم. جایزه به ای میل پابجی ارسال می‌شود. فقط کافی است که وارد بازی شویم و ای میل خودمان را در بازی باز کنیم.  امفور یخی توی ایمیل بازی آمده و قیمت اکانت خودمان را از این روش خیلی ساده، بالا می‌بریم.

4.3/5 - (23 امتیاز)

یک نظر در “روش‌های گرفتن m4 یخی در پابجی موبایل

  1. Mehdimeammdi گفت:

    بهترین والی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *