وبلاگ

خفن‌ترین رکورد پابجی موبایل

این روزها بازی‌ها به عنوان یکی از دنیاهای پر مخاطب شناخته می‌شوند که توجه بسیاری را به خود جلب کرده‌اند. در بین تنوع موجود برای بازی‌های مختلف، بازی‌هایی هستند که مخاطبان بیشتری دارند. پابجی موبایل به عنوان یکی از این بازی‌ها، نوجوانان، جوانان و افراد بزرگسال را نیز حتی پای گوشی کشانده است. بازی محبوب که رکوردهای عجیبی را در دنیای بازی به دست آورده است!

بزرگترین و خفن ترین رکوردهای پابجی موبایل در دنیا

اگر این بازی برای شما هیجان‌انگیز است و می‌خواهید از عجیب‌ترین رکوردهای آن آگاه باشید، در ادامه همراه کالاف سنتر کنید. قرار است تا با بیان ده مورد از عجیب‌ترین رکورد پابجی موبایل، این بازی و دنیای آن را برای شما معرفی کنیم و اطلاعات بیشتری را درباره آن بیان کنیم.

1. کشتن 92 بازیکن توسط یک بازیکن، در یک دست مسابقه!

کمی عجیب به نظر می‌رسد، کشتن 92 بازیکن تنها در یک دست مسابقه! البته باید بدانید که این رکورد نه به دلیل حرفه‌ای بودن مسابقه دهنده‌ای به نام بشار خلیل، که به‌خاطر خوش‌شانسی او اتفاق افتاد! بشار خلیل زمانی که این دست را شروع کرد، بسیاری از بازیکنان در اختلال با بازی خود مواجه شدند و نتوانستند بازی را ادامه دهند. از همین رو او توانست تا تنها در یک دور، 92 نفر را از دور بازی حذف کند و آن‌ها را بکشد.

پیشنهاد ما به شما: خرید اکانت پابجی موبایل

2. 6766 متر؛ طولانی‎‌ترین مسافت ثبت شده برای کشتن یک بازیکن!

ثبت شدن عدد 6766 برای طولانی‌ترین میزان مسافت طی شده در یک دست مسابقه کمی عجیب به‌نظر می‌رسد. منابع معتبر همچنان هم از این عد یاد نمی‌کنند و اعداد کمتری را به عنوان رکورد پابجی موبایل برای بیشترین مسافت در نظر دارند. در واقع اطلاعات نشان داده است که این عدد ممکن است با استفاده از تقلب ثبت شده باشد و احتمال قلابی بودن آن کم نیست!

رکوردهایی عجیب و غریب در بازی پابجی موبایل

3. حضور 3.24 میلیون نفری همزمان کاربران پابجی موبایل در استریم

در سپتامبر 2017 عدد بزرگ 1.35 میلیون نفری برای حاضرین در یک رویداد استریم پابجی موبایل ثبت شد. این عدد که نشان دهنده کاربران میلیونی حاضر در استریم بود، آخرین و بزرگترین رکورد پابجی موبایل نبود! همین رکورد برای حضور کاربران در استریم پابجی موبایل یکسال بعد توسط خود کاربران شکسته شد و به عدد 3.2 میلیون نفری رسید!

4. 385 هزار بیننده در پخش زنده مسابقات پابچی موبایل

فوریه 2020 زمانی بود که دو یوتیوبر و اینفلوئنسر محبوب هندی با یکدیگر برای انجام یک مسابقه پابجی موبایل اعلام آمادگی کردند. این بازی که چیزی حدود 20 روز بعد شکل گرفت، به عنوان یکی از شلوغ‌ترین و پربیننده‌ترین مسابقات پابجی موبایل ثبت شد. این بازی چیزی در حدود 385 هزار بیننده آنلاین داشت که مسابقه را در لحظه تماشا می‌کردند! عددی که کمتر یوتیوبر و اینفلوئنسری به آن می‌توانست به عنوان مخاطبان آنلاین خود فکر کند!

5. طولانی‌ترین مسابقه با 35 دقیقه و 55 ثانیه در پابجی موبایل

پابجی موبایل شرایطی را فراهم کرده است که در آن می‌توان از الگوریتم‌های مختلفی استفاده کرد. از همین رو ممکن است مدت زمان بازی در هر الگوریتم متفاوت باشد. با این حال، یکی از طولانی‌ترین بازی‌های پابجی موبایل را می‌توان بازی صورت گرفته بر روی حالت کلاسیک و منطقه Erangel ثبت شده است. این بازی چیزی در حدود 35 دقیقه و 55 ثانیه طول کشیده است که عدد بزرگی برای تنها یک دست بازی پابجی موبایل را نشان می‌دهد.

6. کوتاه‌ترین زمان بازی در یک دور با 14 دقیقه زمان

در کنار طولانی‌ترین زمان بازی، به سراغ کوتاه‌ترین زمان آن نیز رفته‌ایم. برای بازی پایجی موبایل، کوتاه‌ترین زمانی که ثبت شده است، زمان 14 دقیقه است. این رکورد که در دست یک استریمر و بازیکن معروف هندی است، در حالت کلاسیک و منطقه Erangel شکل گرفته است. درست مانند طولانی‌ترین دست بازی شکل گرفته در پابجی موبایل!

کوتاه‌ترین زمان ممکن برای انجام بازی پابجی موبایل

کوتاه‌ترین زمان ممکن برای انجام بازی پابجی موبایل

7. کشتن 18 نفر در 6 دقیقه برای بالاترین سرعت کشتن

یکی از عجیب‌ترین رکوردهایی که در بازی پایجی موبایل ثبت شده است، بالاترین میزان سرعت عمل در کشتن دشمنان است. کاربری با نام Levinho  توانسته است تا در مدت زمان 18 دقیقه، 6 نفر از رقبای خود را حذف کند. یعنی هر 3 دقیقه، یک نفر! البته این رکورد در یک منطقه بسیار شلوغ از بازی شکل گرفته است که بازیکنان بسیاری در آن حضور داشته‌اند.

پیشنهاد ما به شما: خرید یوسی پابجی موبایل

8. صد میلیون دلار پیش فروش در مدت زمان 79 روز برای پابجی موبایل

زمانی که حضور پابجی در چند پلتفرم تایید شد، بسیاری از کاربران مشتاق این بازی به سراغ خریداری و پیش فروش آن رفتند. این موضوع در ژوئن و مارس 2017 سبب شده تا بیشترین میزان پیش فروش در مدت زمانی کوتاه برای پابجی موبایل ثبت شود. صد میلیون دلار پیش فروش در فقط 79 روز! عددی که تکرار شدن آن کمی دشوار و عجیب به نظر می‌رسد!

9. بیشترین میزان بازی در یک فصل با بیش از سه هزار بازی انجام شده

از دیگر رکوردهای عجیب می‌توان به بیشترین میزان بازی یک بازیکن در یک فصل اشاره کرد. بازیکنی به نام Keluminati  عددی بیش از سه هزار دست بازی را در یک فصل پابجی موبایل به ثبت رسانده است. این سه هزار دست بازی در حالات مختلفی بوده‌اند که این بازیکن زمان زیادی را برای آن‌ها صرف کرده است. کمتر بازیکنی را می‌توان پیدا کرد که بتواند این رکورد را جابه‌جا کند!

10. بیشترین امتیاز دریافت شده در برابر هر مرگ؛ 25.99 کشتار برای هر مرگ!

یکی از اعدادی که در بازی پابجی موبایل وجود دارد، تناسب بین تعداد کشتارها در ازای هر مرگ برای بازیکن است. به صورت کلی، اگر این عدد چیزی در حدود 5 تا 10 باشد، بازیکن فردی حرفه‌ای محسوب می‌شود. اما این رکورد در اختیار بازیکنی است که عدد 26 را برای نسبت بین کشته شدن خود و کشتارهای خود در حین هر بازی ثبت کرده است! عددی شگفت انگیز که نشان می‌دهد این بازیکنان یکی از بازیکنان حرفه‌ای در پابجی موبایل است!

قوی ترین رکوردهای بازی پابجی موبایل

قوی ترین رکوردهای بازی پابجی موبایل

جمع بندی پایانی مقاله

اگر به بازی پابجی موبایل علاقه دارید، داشتن اطلاعاتی درباره 10 مورد از رکورد پابجی موبایل می‌تواند برای شما جذاب باشد. رکوردهایی که کمتر کسی می‌تواند آن‌ها را جابه‌جا کند و آنقدر عجیب هستند که قابل تغییر نباشند!

4/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *