وبلاگ

قوی ترین اکانت پابجی موبایل

ایجاد یک لیست از قوی‌ترین اکانت پابجی کار چندان راحتی نیست، اما به هر حال باید یک نفر این کار را انجام می‌داد. تصمیم گرفته‌ایم در این مقاله از برترین و بزرگ‌ترین استعدادها در کل صحنه حرفه‌ای PUBG، فهرستی تهیه کنیم. فهرستی که افراد حاضر در آن استعداد، رهبری خود و پتانسیل آینده این بازی را به ما نشان می‌دهند. در سال‌های 2020 و 2021، شاهد افزایش محبوبیت این بازی بودیم؛ در نتیجه کاملاً منطقی است که در 2020 نیز به اندازه سال‌های اخیر با انفجار غیرمنتظره‌ای رو به رو شویم.

لیستی از قوی ترین اکانت های پابجی در دنیا

با استفاده از لیستی که در ادامه ارائه می‌دهیم، خواهید دانست که چه کسانی را باید در سال 2020، بیش‌تر مد نظر داشته باشید. به منظور رتبه‌بندی، معیارمان عملکردهای سال گذشته بازیکنان تا همین الان است. دقت داشته باشیم که رقابت در داخل یک کشور، می‌تواند متفاوت باشد، به همین منظور استعدادهای مختلفی از سراسر جهان را معرفی خواهیم کرد.

نکته: در پایان مقاله می‌توانید لیستی از برترین و قوی ترین اکانت های پابجی در iran را مشاهده کنید.

نکته: دقت داشته باشیم لیستی که در ادامه مشاهده می‌‌کنید، قابل تغییر است، اما در حال حاضر برترین‌هایی هستند که باید آن‌ها را بشناسید.

پیشنهاد ما به شما: خرید اکانت پابجی موبایل

معرفی 10 تا از برترین و قوی ترین اکانت پابجی

  1. ZPYAN1
  2. TGLTN
  3. PIO
  4. تایکون
  5. GODV
  6. اینونیکس
  7. TEABONE
  8. باتولین ها
  9. SNAKERS
  10. Solso

ZPYAN1 یکی از قوی ترین اکانت پابجی جوان

ZPYAN1 در حال حاضر 20 سال دارد و توانسته است تیمش (NewHappy-Esports) به موفقیت‌های بزرگی در بالاترین سطح‌ها هدایت کند. آن‌ها چهار تورنمت از پنج تورنمت اخیر خود را برده‌اند. کسب مقام اول در مسابقات جهانی PUBG 2021، بالاترین افتخار اوست.به عنوان یک فرد جوان و IGL قوی، سطح مهارت او در صحنه به شدت بالا است. با کنار هم قرار دادن همه عوامل و این گروه قوی در کنار هم، قطعاً باید ZPYAN1 و گروهش را در 2022 تماشا کرد.

TGLTN

مهارت وی را نمی‌توان در 2022 نادیده گرفت. او و Soniqs در پایان سال 2022، در پنج مسابقه از شش مسابقه اول شدند. تاکنون آمریکای شمالی تحت سلطه او و تیمش بوده است، اما کاملاً واضح است که با افزایش سطح رقابت، باید تلاش دوچندانی برای موفقیت داشته باشد.

PIO

PIO از قوی ترین اکانت پابجی در دنیا و یکی از تأثیرگذارترین بازیکنان در دو سال گذشته بوده است. او در سال 2021، نیروی محرکه موفقیت ژنرال جی بوده و در کنار یک تفنگدار همه کاره به همراه کمین است. آگاهی کلی از نقشه چیزی است که او را از دیگران متمایز می‌کند. او به تیمش اجازه می‌دهد به سرعت آماده شوند و مبارزات دلخواه خود را در تمامی نقشه‌ها، اجرا کنند.

تایکون

Taikonn تنها 17 سال دارد و در سال 2019، از زمان پیوستن به Cerberus Esports، هرگز خارج از 5 برتر تورنمت به پایان نرسیده است. پنج مقام اول را نیز برای افزودن به این رکورد خیره کننده کسب کرده است.

GODV

GODV یک کهنه سرباز واقعی از قوی ترین اکانت پابجی و مغز متفکر PUBG است. از همان روز اول فعال بوده و کاپیتان و مالک 4AM و استف کری است. او به منظور کنترل گوشه‌های کوچک و بزرگ نقشه، یک پرتاب کننده باثبات و واقعی را برای تیمش فراهم می‌کند. مشهورترین در چین است و در جام ملت‌ها نیز به عنوان نماینده کشورش حضور داشته است.

اینونیکس

یکی از قابل اعتمادترین‌ها در این دنیا است. در بسیاری از مواقع تحت فشار، آرام مانده است. پس از چندین اجرا بزرگ در چن ماه گذشته، این پتانسیل را دارد که به عنوان موفق‌ترین سال تا به امروز در 2022 باشد.

پیشنهاد ما به شما: خرید UC پابجی موبایل

TEABONE

در سال 2017 بخشی از صحنه بوده و می‌تواند برای قهرمانان فعلی‌اش ارزش بسیار زیادی را به ارمغان آورد. سری قاره‌ای اروپایی PUBG، تورنمت بعدی برای TeaBone و Heroic است.

باتولین ها

رهبری او برای دستیابی تیمش به مقام اول دیدنی است. با وجود تسلطی که او بر روی تیمش داشته است، مطمئناً برای این رقیب نمونه که در لیست قوی ترین اکانت پابجی است، موفقیت‌های بیش‌تری پیش‌بینی می‌شود.

SNAKERS

و در آخر، اسنکرز که با مهارت دیدنی خود در استفاده از تفنگ در این لیست قرار می‌‌گیرد. با موفقیتی که اخیراً در ESL PUBG Masters داشته است، می‌تواند اسب تاریک سال باشد که افراد بسیار زیادی را شوکه کرده است.

Solso

عکس العمل سریع او به محرک‌ها و همچنین فکر خاصی که دارد از مهم‌ترین عوامل موفقیت او به شما می‌روند. قرارگیی در موقعیت‌های بی‌نظیر مهم‌ترین رمز موفقیت او است.

بهترین اکانت پابجی ایران تنها محدود به سولسو (امیرحسین) نمی‌شود. دیگر پلیرهای قوی ایرانی، عبارت‌اند از:

حبیب (هارو)، فیروزه (فیفی)، آرا (آرا)، پریا (پارو)، مهدی (متی پوکر)، ارسلان (هایپوایم)، حسن (حسن تروی)، فردی کیلر و زهرا (زهرا).

و در آخر …

باید بگوییم هدف آن بود که برای به روز ماندن در PUBG، لیست کاملی از بهترین و قوی ترین اکانت پابجی را در سراسر جهان ارائه دهیم. به عنوان آخرین صحبت با وجود این پلیرها و عملکرد آن‌ها، با اطمینان می‌گوییم امسال سالی است که هرگز نمی‌خواهید آن را از دست بدهید.

اگه از این صفحه خوشتون اومد، 5 ستاره بدید و از ما حمایت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *