وبلاگ

آموزش ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل از 3 راه مختلف

آموزش ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل

در این مطلب از سایت کالاف سنتر قصد داریم به بررسی ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل بپردازیم. کالاف دیوتی موبایل، نام یک بازی تیراندازی جذاب و هیجان‌انگیز که در دنیا بین افراد در سنین مختلف محبوب شده است. در دسترس ‌بودن این بازی در پلتفرم‌های اندروید و ios و شبیه‌سازهایی مانند بلو استک از مزیت‌های بازی به شمار می‌رود. کالاف دیوتی موبایل ترکیبی از اکشن هیجان‌آور را هم در گیم پلی چندنفره و هم در بتل‌رویال برای افراد به ارمغان آورده است.

اگر شما هم به بازی‌های آنلاین علاقه دارید حتما با این بازی آشنایی دارید. در این مقاله ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل و اکتیویژن را در چند گام ساده به همراه نکات و سوالات مهمی که ممکن است برای افراد پیش بیاید را برای شما توضیح می‌دهیم، اما قبل از شروع حتما یک اکانت ایمیل داشته باشید. در صورت نداشتن، می‌توانید نسبت به ساخت یک اکانت اقدام کنید یا اقدام به خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل کنید.

فصل جدید کالاف دیوتی موبایل

فصل جدید کالاف دیوتی موبایل

ورود به بازی با اکانت مهمان (guest)

اولین راه ورود به بازی از طریق اکانت مهمان است که برای این کار باید روی گزینهGUEST کلیک کنید. این روش یا با استفاده از حساب گوگل است یا بدون آن. در روش ورود بدون استفاده از اکانت گوگل اگر به هر نحوی، یا به دلیل حذف نصب بازی یا پاک‌کردن دیتای بازی و غیره، دسترسی به‌حساب مهمان خود را از دست بدهید راهی برای بازگرداندن آن اکانت وجود ندارد. اما در صورت ورود با حساب گوگل امکان بن شدن کاربران نیز وجود دارد.

حساب‌های مهمان فقط برای بازیکنانی مناسب است که درخواست آزمایش بازی را دارند و یا می‌خواهند احساسی نسبت به بازی پیدا کنند. اگر می‌خواهید به‌صورت حرفه‌ای بازی کنید و نمی‌خواهید دیتای پیشرفت خود را در بازی از دست بدهید، بهتر است ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل خود را با استفاده از اکتیویژن یا فیسبوک ادامه دهید. اما باید توجه کرد امکان لینک کردن حساب مهمان به فیسبوک و activision نیز وجود دارد.

سه روش ورود به بازی کالاف دیوتی

سه روش ورود به بازی کالاف دیوتی

چگونه از گم‌شدن حساب مهمان در کالاف دیوتی موبایل جلوگیری کنیم؟

برای ذخیره داده‌ها، باید پروفایل مهمان را به یک حساب Call of Duty لینک کنید. همچنین می‌توانید اکانت فیسبوک خود را به بازی متصل کنید. وقتی بازی را با فیسبوک یا حساب لینک شده کالاف دیوتی ادامه می‌دهید، از دیتای پیشرفت شما در بازی محافظت می‌شود. در این صورت، اگر بازی را دوباره نصب کنید یا اطلاعات دستگاه را پاک کنید، پیشرفت درون بازی ذخیره می‌شود و در صورت نیاز می‌توانید پیشرفت بازی خود را برگردانید.

ساخت اکانت جدید اکتیویژن

در ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل برای ایجاد حساب اکتیویژن دو روش وجود دارد، یکی در خود بازی call of duty و یکی استفاده از سایت activision که هر دو صورت، در اینجا برای شما به طور کامل توضیح داده می‌شود. Activision به بازیکنان این امکان را می‌دهد که یک حساب PlayStation، Xbox Live، Steam و Battle.net را به‌حساب اکتیویژن خود لینک کنند. یکی از مزایای لینک کردن اکانت خود، امکان ورود به یک حساب کاربری با یکی از حساب‌های پلتفرم شخص اول لینک شده شما است.

به‌عنوان‌مثال، فرض کنید رمز عبور حساب Activision خود را فراموش کرده‌اید یا دیگر به آدرس ایمیل مرتبط با حساب خود دسترسی ندارید. در این صورت، می‌توانید با استفاده از گواهی یک حساب لینک شده پلی‌استیشن، ایکس‌باکس لایو، استیم یا بتل نت وارد اکانت اکتیویژن خود شوید تا رمز عبور خود را به‌روزرسانی کنید یا آدرس ایمیل خود را تغییر دهید. این سرویس به‌ویژه در صورتی مفید است که رمز عبور اکانت بدون اطلاع شما تغییر کند.

ساخت اکانت اکتیویژن در خود بازی

برای ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل در هر پلتفرمی که هستید، اندروید، ios یا شبیه‌سازهایی مانند بلو استک، بعد از نصب بازی، آن را بازکرده و صبر کنید تا کامل لود شود. اگر برای بار اول وارد می‌شوید ممکن است جهت دانلود فایل‌های لازم چند دقیقه طول بکشد که باید صبر کنید. وقتی کاملا لود شد، شما با سه گزینه guest ، call of duty و facbook مواجه می‌شوید که در این بخش شما باید گزینه call of duty را انتخاب کنید.

ساخت اکانت اکتیویژن در بازی کالاف دیوتی

ساخت اکانت اکتیویژن در بازی کالاف دیوتی

در این مرحله وارد صفحه login می‌شوید. پس از آن باید گزینه SIGN UP یا CREATE ACCOUNT در پایین صفحه را انتخاب کرده که بعد از آن وارد صفحه ثبت‌نام می‌شوید، اطلاعات خواسته شده در این بخش عبارت‌اند از:

  • ایمیل
  • پسورد
  • منطقه (location)

نکاتی درباره لوکیشن یا ریجن

در قسمت لوکیشن یا ریجن شما می‌توانید گزینه انتخابی را ایران قرار دهید. اما ممکن است به دلیل پینگ بالا سرعت کاهش زیادی داشته و تاخیر در بازی زیاد ‌شود که در این صورت می‌توانید ایالات متحده یا هند را انتخاب کنید. توجه کنید در صورت انتخاب این دو ممکن است به فیلترشکنی نیاز پیدا کنید که بتوانید با آی پی آن کشور وارد بازی شوید. اما مزیتی که دارد علاوه بر پینگ پایین، ممکن است به‌صورت تصادفی جوایزی مانند گان اپیک یا کاراکتری به شما تعلق بگیرد.

باتوجه‌به اینکه افراد در کدام منطقه قرار دارند ممکن است قیمت آیتم‌های بازی متفاوت باشد. به ترتیب در منطقه‌های آمریکا، اروپا و آسیا و هند قیمت‌ها از بیشتر به کمتر قرار دارد. برای مثال بتل پس یا گردونه در ریجن هند سی پی کمتری نیاز دارد؛ در نتیجه دارای قیمت کمتری است، یعنی به این شکل که در هنگام خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل، نیاز به خرید مقدار کمتری از cp خواهید داشت. پس افراد باید در ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل دقت کافی داشته باشند.

بعد از ورود اطلاعات موردنیاز تیک هر دو چک باکس و اعلان من ربات نیستم را علامت زده و روی گزینه SIGN UP کلیک می‌کنید و سپس با انتخاب یک نام کاربری دلخواه، خیلی راحت اکانت کالاف دیوتی موبایل خود را ساخته و می‌توانید وارد بازی شوید. توجه کنید چک باکس اولی اختیاری است و می‌توان آن را خالی گذاشت.

سایت اکتیویژن

سایت اکتیویژن

ساخت اکانت اکتیویژن با استفاده از سایت

در هنگام ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل، اگر تمایل دارید اکانت اکتیویژن خود را با استفاده از سایت اصلی بسازید ابتدا وارد سایت com.s.actividion شده و روی گزینه SIGN UP در قسمت بالا سمت راست کلیک کنید. سپس آدرس ایمیل خود را دو بار وارد می‌کنید و روی گزینه signup! کرده و وارد صفحه بعد می‌شوید.

ورود اطلاعات در سایت اکتیویژن

ورود اطلاعات در سایت اکتیویژن

در این قسمت شما باید یک آیدی اکتیویژن به‌صورت دلخواه انتخاب کرده و به همراه نام کوچک و اسم فامیل خود وارد کنید. توجه کنید که این آیدی را در جای امنی به‌خاطر بسپارید تا بعدا دچار مشکل نشوید. بعد از پرکردن این فیلدها گزینه NEXT را کلیک کرده و وارد صفحه‌ای می‌شوید که از شما تاریخ تولد و لوکیشن می‌خواهد. در صورت استفاده از ریجنی به غیر از ایران، برای ورود به بازی نیاز به فیلترشکن خواهید داشت.

انتخاب ریجن برای اکانت اکتیویژن

انتخاب ریجن برای اکانت اکتیویژن

نکته مهم؛ محدودیت سنی

از نکاتی که باید به آن توجه کرد محدودیت سنی این بازی است پس برای بازی شما باید به سن کافی رسیده باشید. قسمت لوکیشن مانند قسمت (ساخت اکانت در خود بازی) است. بعد از ورود اطلاعات، در قسمت بعد از شما یک پسورد دلخواه می‌خواهد که آن را برای ورود به بازی باید به‌خاطر داشته باشید. سپس با علامت زدن چک باکس‌ها و من ربات نیستم روی گزینه NEXT کلیک کنید. در اینجا هم چک باکس اولی به‌صورت اختیاری است.

ساخت اکانت اکتیویژن از طریق سایت

شما از این اکانت برای اتصال به ایکس‌باکس و پلی‌استیشن و… نیز می‌توانید استفاده کنید اما در اینجا برای اتمام ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل خود باید روی گزینه I don’t have a network account که زرد رنگ است، کلیک کنید. در نهایت یک ایمیل برای شما ارسال می‌شود که باید از طریق لینک موجود در آن، اکانت خود را تایید کنید. به همین سادگی یک اکانت اکتیویژن را ساخته و می‌توانید از آن برای ورود به بازی و ذخیره پیشرفت خود استفاده کنید.

ورود به کالاف دیوتی با فیس بوک

برای ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل در این بخش شما باید یک اکانت فیسبوک داشته باشید، اگر اکانت facebook ندارید نگران نباشید. در چند گام ساده می‌توانید اکانت خود را بسازید. یکی از مشکلات این روش نیاز به فیلترشکن برای ساخت اکانت فیسبوک و ورود به بازی با استفاده از آن است که ممکن است باعث کاهش سرعت شود که این مسئله به‌سرعت اینترنت شما نیز مرتبط است.
در هر پلتفرمی که باشید کلیک روی گزینه sign in with facebook که یک اعلان تایید به شما است، نمایش داده می‌شود که باید روی گزینه continue کلیک کنید. سپس از شما اطلاعات اکانت فیسبوک و پسورد خواسته شده که پس از ورود این جزئیات می‌توانید با استفاده از facebook وارد بازی شوید.

لینک کردن اکانت کالاف دیوتی به فیسبوک

اگر در تلاش هستید که اکانت خود را به فیسوک متصل کنید، پس از ورود به اکانت facebook خود، به بخش تنظیمات بازی کالاف دیوتی رفته و روی گزینه + زردرنگ یا گزینه link که در بالا سمت راست وجود دارد کلیک کنید. در این قسمت گزینه facebook را انتخاب کرده که اگر از قبل لاگین کرده باشید آیدی اکانت فیسبوک شما را نمایش می‌دهد که در صورت تایید می توانید اکانت خود را لینک کنید.

برای ادامه گزینه continue را کلیک کرده تا اکانت کالاف دیوتی موبایل شما به فیسبوک لینک شود. پس از انجام لینک کردن به facebook شما ممکن است تا مدتی نتوانید به اکانت بازی خود دسترسی داشته باشید که در این صورت باید مدتی صبر کنید و سپس وارد بازی شوید.

صفحه بازی پس از ورود

صفحه بازی پس از ورود

لینک کردن اکانت مهمان به اکتیویژن

پس از ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل به‌صورت مهمان می‌توانید برای ادامه کار و ذخیره پیشرفت خود در بازی، آن را به‌حساب اکتیویژن خود لینک کنید. برای این کار پس از ورود به بازی به بخش تنظیمات رفته و روی گزینه به‌علاوه یا LINK زردرنگ کلیک کنید و سپس گزینه call of duty را انتخاب کنید. این کار شما را به صفحه ورود activision وارد می‌کند که در صورت داشتن اکانت اکتیویژن فقط کافی است ایمیل و پسورد خود را وارد کنید. در صورت نداشتن اکانت activison لازم گزینه SIGN UP را انتخاب کرده و مراحل ساخت اکانت اکتیویژن کالاف دیوتی موبایل را طی کنید.

توجه داشته باشید پیشرفت شما در کالاف دیوتی موبایل به‌حساب اصلی Activision/Call of Duty که لینک کردید مرتبط خواهد بود. پس از لینک شدن، حساب اکتیویژن را نمی‌توان از لینک شدن خارج کرد و اگر بخواهید با جزئیات حساب دیگری وارد شوید، پیشرفت این اکانت شما به‌حساب activision دیگری منتقل نمی‌شود.

نحوه بازگرداندن اکانت دزدیده شده activision شامل مراحل زیر می‌شود:

  1. ابتدا به پورتال پشتیبانی Activision بروید.
  2. سپس به درخواست بازیابی حساب اکتیویژن مراجعه کنید.
  3. مراحل نشان‌داده‌شده را دنبال کنید.
  4. یک درخواست برای بازگرداندن حساب خود ثبت کنید.
  5. سپس باید منتظر بمانید تا مراحل انجام و نتیجه اعلام شود.

کلام آخر

این بازی یک بازی محبوب است که افراد برای شروع آن نیاز به ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل دارند. حساب جدید شما باتوجه‌به ریجن انتخابی شما ممکن است جوایزی برای شما به همراه داشته باشد و قیمت‌های آیتم‌ها در منطقه‌های مختلف متفاوت باشد. همچنین افراد تازه‌کار می‌توانند ابتدا با استفاده از اکانت مهمان ‌بازی را سنجیده و در صورت علاقه‌مند شدن برای ادامه حساب خود را به اکتیویژن یا فیسبوک لینک کنند. در این صورت نگرانی برای ازدست‌رفتن دیتای خود نخواهند داشت.

4.3/5 - (35 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *