وبلاگ

URGENT: فری فایر بازیکنانی با نسخه های قدیمی و به روز شده را همزمان خواهد داشت

بازیکنان، مهلتی برای دانلود آپدیت خواهند داشت و می توانند پس از آن، به بازی در نسخه قدیمیشان ادامه دهند.

این سه‌شنبه (30)، یک روز قبل از به‌روزرسانی بازی گارنا فری فایر، می 2023، پورتال Free Fire Mania به توسعه‌دهنده‌ای دسترسی داشت که با اطلاعات انحصاری بتل رویال، گارنا را به‌روزرسانی می‌کند. از این پس، بازیکنان نیازی به آپدیت بازی در همان روز، که نسخه جدید منتشر می شود، ندارند.

به طور کلی، به‌ روزرسانی جدید بازی گارنا فری فایر، به بازیکنان اجازه می‌دهد تا چند روز، بازیشان را با نسخه قبلی، ادامه دهند.

بطور مثال، بازیکنان نسخه OB39، می‌توانند با نسخه جدید OB40 که برای دانلود از اپ استور یا فروشگاه‌های گوگل پلی منتشر شده است، به بازیشان ادامه دهند.

پیشنهاد ما برای رشد سریع شما در بازی: خرید جم فری فایر

برخلاف به‌روزرسانی‌های قبل، بازیکنان مهلتی برای دانلود نسخه جدید خواهند داشت و می‌توانند تا پایان آن دوره به بازی در نسخه قدیمی ادامه دهند.

لازم به ذکر است که نسخه OB40 چهارشنبه 31 می برای بازی گارنا فری فایر به روز خواهد شد. این به بهینه سازی، به تجربه بازیکنان کمک می کند، این اولین باری است که فری فایر، برای تعمیر و نگهداری نیازی به بسته شدن ندارد. Free Fire Mania شما را از روند به روزرسانی جدید برای آپدیت OB40 مطلع می کند.

به‌روزرسانی رایگان فری فایر مه 2023

  • زمان تخمینی: 30 دقیقه از ساعت 0:30 صبح تا 1:00 بامداد 2023/5/31
  • در مدت زمان فوق، فقط منابع رتبه بندی شده مسدود خواهند شد

مرحله جدید آپدیت فری فایر

در بازه زمانی از 31 می تا 2 ژوئن، بازیکنان می‌توانند به‌صورت اختیاری، بازی گارنا فری فایر را به نسخه جدید (OB40) به‌روزرسانی کنند، تنها پس از 2 ژوئن، آنها باید بازی را، به‌روزرسانی کنند.

در این مدت زمان، سرور فری فایر بسته نخواهد شد، بازیکنان می‌توانند به طور معمول OB39 را تجربه کنند (با انتخاب دکمه به‌روزرسانی). اما برخی از ویژگی‌های زیر تا زمان به‌روزرسانی OB40 در دسترس نخواهند بود:

حالت رتبه بندی شده

  • گرافیک
  • پروفایل سایر بازیکنان
  • سیستم دستاوردها
  • از بویه عبور کنید
  • لابی جدید
  • رویدادهای درون بازی
  • نمی توان با بازیکنانی که به نسخه OB40 وارد شده اند بازی کرد

این اطلاعات، برای اطمینان از این است که تجربه بازی، برای بازیکنان بدون وقفه است و هر بازیکن می تواند بروزرسانی مورد نظر خود را انتخاب کند. با این حال، توصیه می کنیم در اسرع وقت به نسخه جدید Free Fire OB40 آپدیت کنید تا بتوانید بهینه ترین ویژگی ها را تجربه کنید.

پیشنهاد ما برای خاص شدن در بازی: خرید اکانت فری فایر

به روزرسانی بازی گارنا فی فایر چه وقت اجبار است؟

زمان تخمینی: از ساعت 5:00 صبح 2023/02/06 (زمان فوق از قبل قابل تغییر خواهد بود)
از این مرحله به بعد، همه بازیکنان باید برای بازی به OB40 ارتقا دهند.
بازیکنانی که نسخه قبلی را بروزرسانی نکرده اند، اگر بعد از زمان اعلام شده همچنان در لابی باشند یا در حال بازی باشند، مجبور به خروج خواهند شد.
در نهایت، برخلاف به‌روزرسانی‌های قبلی این بازی، چهارشنبه (31) نسخه جدیدی برای دانلود در دسترس خواهد بود، اما سرورهای بازی، باز می‌مانند و بازیکنان می‌توانند با هر دو نسخه به بازی بروند.

اگه از این صفحه خوشتون اومد، 5 ستاره بدید و از ما حمایت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *