وبلاگ

اسکین مرد عنکبوتی در فری فایر

گارنا فری فایر، با دنبال کردن مورد انتظار فیلم، با Spider-Man: Through the Spider-Verse همکاری کرده است تا بخش جدید و هیجان انگیزی را برای تمام بازیکنان و طرفداران، در سراسر جهان ارائه کند.

عکس کاراکتر مرد عنکبوتی (اسپایدرمن) در فری فایر

عکس کاراکتر مرد عنکبوتی (اسپایدرمن) در فری فایر

شرکت گارنا، کراس اوور بعدی خود را اعلام کرد! این آپدیت دنیای فری فایر و Spider-Man: Through the Spider-Verse را متحد می کند، در مجموعه‌ای از محتوایات ایجاد شده، برای هیجان‌انگیز تر کردن و متحد کردن طرفداران بازی بتل رویال و فرانچایز ابرقهرمانی است.

پیشنهاد ما به شما: خرید اکانت فری فایر

روز دوم ژوئن، بازیکنان به آیتم‌های نسخه محدود درون بازی، رویداد جمع‌آوری کارت شخصیت‌های Spider-Verse و نقشه‌ای با زمان محدود با الهام از شخصیت‌های فیلم دسترسی خواهند داشت. طرفداران و بازیکنان هر دو جامعه همچنین می‌توانند با انتشار جهانی Spider-Man: Through the Spider-Verse در 2 ژوئن، آشنا شوند و نگاهی به Free Fire easter Eggs که در داخل فیلم پنهان شده‌اند، داشته باشند.

نمای دیگر کاراکتر مرد عنکبوتی فری فایر

نمای دیگر کاراکتر مرد عنکبوتی فری فایر

هارولد تئو، تهیه کننده فری فایر در گارنا، گفت: مرد عنکبوتی یکی از نمادین‌ترین آی‌پی‌های ابرقهرمانی در جهان است و جامعه طرفداران زیادی از جمله گیمرهای جهانی ما را به او جمع کرده است. ما بسیار هیجان زده هستیم که روی نسخه جدید با هم، همکاری کنیم که تجربه ای منحصر به فردی را برای طرفداران و بازیکنان به ارمغان آوریم.

جفری گودسیک، EVP گفت: با یک جامعه جهانی که به هر گوشه از جهان می رسد، این همکاری با گارنا و فی فایر به طرفداران و گیمرهای Spider-Verse روشی متمایز و سرگرم کننده برای تعامل با دوست محله خود، Spider-Man می دهد، مشارکت جهانی و مدیریت برند و رئیس بخش سرگرمی مبتنی بر مکان، سونی پیکچرز اینترتینمنت.

پیشنهاد ما به شما: خرید جم فری فایر

کراس اوور بین گارنا فری فایر و پاسپایدمن، سه شخصیت اصلی فیلم – Spider-Man، Spider-Gwen و SPIDER-MAN 2099 – را در کنار شخصیت های محبوب بازی: Kelly، Shiro و Maxim وارد دنیای فری فایر می کند. هنگامی که شخصیت‌های فیلم با دوستان تازه‌یافته‌شان وارد دنیای آتش آزاد و مرد عنکبوتی می‌شوند، روحیه شجاعت و با هم بودن را به بازیکنان می‌آورند و آنها را تشویق می‌کنند تا ابرقهرمان درون خود را آزاد کنند و داستان‌های خودشان را بنویسند.

معرفی کاراکتر spiderman و تصویر سایر کاراکترها

معرفی کاراکتر spiderman و تصویر سایر کاراکترها

Spider-Man: Through the Spider-Verse از 31 می وارد بازی گارنا فی فایر خواهد شد، با مضمون های بصری جدید برای هواپیما و بیلبوردها و نمایش تریلر درون بازی. همه بازیکنان می‌توانند برخی از آیتم‌های Spider-Man: Through the Spider-Verse را به صورت رایگان دریافت کنند، از جمله یک کوله پشتی Spider-Verse، که در تاریخ 10 ژوئن به عنوان جایزه ورود منتشر خواهد شد.

بین 2 و 18 ژوئن، بازیکنان همچنین می‌توانند در یک رویداد جمع‌آوری کارت، با موضوع ENTRE NO ARANHAVERSO شرکت کنند و این فرصت را داشته باشند که یک چتر نجات، یک پوسته جدید برای حیوان خانگی و یک شکلک مضمون برنده شوند. برای برنده شدن، بازیکنان باید مجموعه خاصی از کارت ها را با شخصیت های فری فایر و فیلم جمع کنند.

در حالت پارکور عنکبوتی که در 9 ژوئن منتشر شد. برای مدت محدودی در دسترس خواهد بود، بازیکنان می‌توانند لباس‌های عنکبوتیشان را بپوشند و سپس در پس‌زمینه شهر مدرن با الهام از محیط فیلم به بازیکنان دیگر شلیک کنند. و تا روز 19 ژوئن، بازیکنانی که این حالت را شش بار امتحان کنند، میتوانند هیئت مدیره موضوع مشارکت را برنده شوند.

برای جشن گرفتن این شراکت، فری فایر همچنین مجموعه‌ای از ویدیوهای مضمونی را منتشر می‌کند که جنبه‌های مختلف مرد عنکبوتی، اسپایدر-گوئن و مرد عنکبوتی 2099 را در حالی که سفرهای مربوطه خود را در جهان آزاد آتش آغاز می‌کنند، نشان دهد. طرفداران با داشتن توجه بیشتر، می توانند چندین مرجع فری فایر را در فیلمی که از 2 ژوئن اکران می شود، پیدا کنند. مانند Mochila Dia do Cobra نمادین.

اگه از این صفحه خوشتون اومد، 5 ستاره بدید و از ما حمایت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *