وبلاگ

رونمایی از اسکین جدید سلاح G18 بازی فری فایر

رولت لوک رویال در ماه سپتامبر 2022، با دو پوسته جدید وارد می شود!

31 اوت 2022 رونی رولیم خبری با متن زیر منتشر کرد:

آرما رویال جدید، پنجشنبه 1 سپتامبر به بازی گانا فری فایر اضافه میشود! رولت جدید، دو پوسته Ink Flames را از سلاح‌های Extra Charge و G18 به‌عنوان ویژگی‌های برجسته می‌سازد و در طول 30 روز در دسترس هستند. علاوه بر آن، این رویداد دارای مکانیک متشکل از یک چرخ رولت از انواع مختلف پوسته اسلحه است که می تواند موقت و یا حتی دائمی باشند. لازم به ذکر است که دسته بندی لوازم آرایشی دیگری نیز با تاکید کمتر وجود دارند، این دسته بندی ها عبارتند از: کوپن تخفیف و پوسته برای اقلام مختلف.

اگرچه رولت برای استفاده باید اقدام به خرید جم فری فایر کرد، اما بازیکنان می توانند از بلیط های آرما رویال استفاده کنند. می توان از آنها برای چرخاندن رولت آرما رویال به صورت رایگان نیز استفاده کرد!

جدید Weapon Royale Extra Charge و G18 – Ink Flames

آرما رویال جدیدی با پوسته های Chamas de Inta به بازی گانا فری فایر اضافه می شود.

در ابتدا، رولت آرما رویال، یک آیتم حماسی هر سه دور تضمین می‌شود، از جمله پوسته‌های Extra Charge و G18 – Ink Flames. علاوه بر آن، می توان هر چرخش را به قیمت 35 الماس یا بلیط آرما رویال و ده چرخش به طور همزمانی دیگر با یک چرخش اضافه به ارزش 350 الماس و یا حتی ده بلیط آرما رویال انجام داد.

پس از تکمیل شدن تبلیغات، ضروریست که این هفته انجام شود، هر چرخش به ارزش یک بلیت آرما رویال با 10 الی 50 جم، بچرخش تنها در یک جایگزین برای 500 الماس یا ده بلیت آرما رویال، علاوه بر دریافت یک بلیت باز خواهد گشت، البته اگر تمایل به خرید ارزان‌تر این کار داشتید، قطعا خرید اکانت فری فایر گزینه بهتری خواهد بود، چراکه نیاز به ریسک ندارد و بسیاری از اکانت ها خیلی ارزان‌تر از ارزش واقعی خود، درج می شوند.

لازم به ذکر است که آرما رویال معمولا هر دو هفته یک بار در بازی تمدید می شود و شامل ورود حداقل یک پوسته بی سابقه و افسانه ای می شود. فرضیه رویداد از همان الگوی بسیاری از رویدادهای دیگر موجود در هدف لوک رویال پیروی می کند، با چرخش ها، ارزشی از پیش تعریف شده است، استفاده از الماس.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *