وبلاگ

سوار شدن به کشتی هوایی در بازی فری فایر امکان داره یا نه؟!

فری فایر از طریق سروری پیشرفته، ویژگی های جدید را اعمال کرده است که در آن، بازیکنان می توان به راحتی بر روی کشتی هوایی صعود کنند.

01 سپتامبر 2022 رونی رولیم

در بازی فری فایر، بازیکنان از تمامی تجزیهات برای زنده ماندن تا پایان مسابقات استفاده می‌کنند، آنها به دنبال راه‌هایی برای ارائه استراتژی‌های جدید می‌گردند تا حریفان خود را غافلگیر کنند و آنها را از میدان بازی خارج کنند. اکنون، با شروع به‌روزرسانی جدید بازی گارنا فری فایر سپتامبر 2022، کاربران می‌توانند برای افزایش دامنه چرخش‌ها در بازی، به کشتی های هوایی بپیوندند.

پیشنهاد ما به شما: خرید اکانت فری فایر

به طور کلی، کشتی های هوایی، از زمان به‌روزسانی مارس 2022 در بازی گارنا فری فایر حضور داشته اند. از آن زمان، بسیاری از بازیکنان در تلاش اند تا بتوانند در بالای کشتی های هوایی باقی بمانند. دلیل آن این است که آنها باید با استفاده از باگ ها یا منطقه پرتاب، معروف “پستانک” به شانس تکیه کنند.

اکنون شرکت گارنا از طریق سرور های پیشرفته Fire Advanced، ویژگی های جدیدی را پیاده سازی کرده است که در آن می توان به راحتی به کشتی های هوایی صعود کرد.

نحوه سوار شدن بر روی کشتی های هوایی

نکته مهم این است که مشخص شود، ویژگی های جدیدی که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا از کشتی های هوایی رایگان بالا بروند، اکنون برای آزمایش در سرور پیشرفته در دسترس است و از آنجایی که یک برنامه آزمایشی است، ممکن است این فرآوری های جدید به نسخه نهایی به‌روزرسانی نرسد.

برای سوار شدن به کشتی های هوایی فری فایر، بازیکنان باید منتظر بالون در نقطه نشان داده شده در مینی نقشه باشند. Blimp تا حداکثر پایین می آید و یک زیپ لاین در جایی در اطراف بالون آزاد می شود.

پیشنهاد ما به شما: خرید جم فری فایر

سپس به زیپ لاینی که از کشتی هوایی بیرون آمده است بروید و دکمه بالا را فشار دهید.

نحوه سوار شدن به کشتی های هوایی فری فایر

لازم به ذکر است که امکان ماندن در بالون وجود دارد و بازیکنانی که در کشتی هوایی هستند نمی توانند به حریفان خود آسیب برسانند.

در نهایت امکان سوار شدن و پیاده شدن از کشتی های هوایی فری فایر بدون آسیب دیدگی وجود دارد، زیرا بالا رفتن از طریق زیپ لاین و فرود با برد پروازی که در ابتدای مسابقه استفاده شده است انجام می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *