وبلاگ

خراب کردن دیوار یخی در فری فایر با Corrosion Granaden، خیلی آسان و راحت!

آپدیت جدیدی خیلی راحت، تمام دیواره های یخی را که در شعاع عملکرد نارنجک باشد را، از بین می‌برد.

03 سپتامبر 2022 رونی رولیم، خبر ارائه بمب جدیدی برای تخریب دیوار یخی داد:

به‌روزرسانی بعدی بازی گارنا فری فایر نزدیک است! بازیکنان از سرتاسر جهان پیش‌نمایش آنچه را که قرار است از طریق سرور پیشرفته FF ارائه شود، دنبال می‌کنند، نوعی برنامه آزمایشی را که در آن اخبار درج می‌شود، تا کاربران بتوانند ارزیابی کنند و بازخورد بدهند.

پیشنهاد ما به شما: خرید اکانت فری فایر

در حال حاضر، یک آیتم جدید به نام نارنجک خوردگی، با عملکرد تخریب تمام دیواره های یخی منتشر شده است. شعاع عملیاتی این نارنجک، فاش شده است. این بروزسانی جدید به صورت Advanced موجود است و باید همراه با نسخه به روز شده فری فایر در 14 سپتامبر ارائه شود.

نارنجک تخریب‌چی در فری فایر:

نارنجک خوردگی آیتم جدیدی است که با تمرکز بر روی دیوارهای یخ کار می کند. پس از انفجار، عملکرد آن این است که نارنجک منطقه ای را ایجاد می کند که بدون توجه به میزان یخ وارد شده در آن ناحیه، آسیب به دیواره های یخ تا زمانی که شکسته شوند، آزاد می کند.

لازم به ذکر است که بازیکنان در صورت ماندن در ناحیه فعال سازی Corrosion Granade نیز آسیب خواهند دید. هر چند خسارات بر خلاف نارنجک آتش نشانی اندک است. همچنین، پس از تخریب دیواره های ژل، نارنجک خوردگی دیگر آسیبی به بازیکنان وارد نمی کند.

در حال بارگیری توییتر:

اگرچه تخریب چی فری فایر باعث از بین رفتن فوری تمام دیوارهای ژل می شود، آسیب وارد شده به همه بازیکنان بسیار کم است و بین 14 تا 18 نقطه HP را می گیرد.

برای دریافت نارنجک تخریب چی، در فری فایر بازیکنان باید آن را از طریق فروشگاه خریداری کنند. به عنوان مثال، در سرور پیشرفته، کالا به صورت رایگان خریداری می شود و فقط یک واحد می تواند استفاده شود، اما در صورتی که در سرور معمول باشید، می توانید از فروشگاه داخلی اقدام به خرید جم فری فایر کنید.

سرانجام، Corrosion Grenade مدت کوتاهی پس از به‌روزرسانی بتل رویال گارنا، که قرار است در ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۲ انجام شود، در بازی گارنا فری فایر در دسترس خواهد بود، زمانی که بازیکنان باید برنامه خود را در فروشگاه‌های گوگل پلی و اپ استور به‌روزرسانی کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *