وبلاگ

تنظیمات کالاف دیوتی موبایل

در این مقاله باهدف بررسی تنظیمات کالاف دیوتی موبایل به بررسی کلیدی‌ترین و کاربردی‌ترین تنظیمات این بازی خواهیم پرداخت که می‌توانند به‌طورجدی و تعیین‌شده‌ای در بهبود تجارب شما از این بازی ویدئویی پرشور تأثیرگذار باشند. تنظیمات حرفه‌ای کالاف دیوتی موبایل به سبب پیچیدگی و امکانات متنوعی که در اختیار مخاطبین خود قرار می‌دهد می‌تواند از پیچیدگی بالایی نیز برخوردار باشد. همچنین این تنظیمات در جریان به‌روزرسانی، پتانسیل بالایی برای تغییر و گسترش دارند.

سفارشی‌سازی کلیدها برای استفاده از انگشتان دست در بازی کالاف

زمانی که به‌وسیله تلفن همراه خود مشغول بازی کالاف می‌شوید، ممکن است برحسب عادت یا آناتومی دست خود علاقه داشته باشید تا تغییراتی را در جریان کنترل و فرمان‌پذیری ایجاد کنید. چنانچه قصد دارید اسلحه خود را در حالت Hip  مورداستفاده قرار دهید و فرایند شلیک به‌صورت خودکار نباشد، پیشنهاد می‌شود که از حالت 3 انگشتی این بازی استفاده کنید.

در جریان این شیوه، دو انگشت شست و یک انگشت اشاره به شما در طی کنترل کمک خواهند کرد. به این منظور کافی است تا به بخش تنظیمات کنترل رفته و گزینه‌هایی که در حالت ADS هستند را به حالت Hip منتقل کنید. با این‌حال لایه‌های کنترل بازی پتانسیل بالایی برای جابه‌جایی و تغییر دارند و شما می‌توانید به‌تناسب آناتومی تبلت و موبایل و عادت‌های دست خود، این لایه‌ها را جابه‌جا کنید.

چنانچه از افراد راست‌دست هستید می‌توانید فرمان‌های خشاب گذاری، استفاده از چاقو، پریدن و غیره را به کمک انگشت شست دست راست انجام دهید. در ادامه مقاله تنظیمات کالاف دیوتی موبایل به بررسی فعال‌سازی ماشه خودکار در این تجربه آنلاین خواهیم پرداخت.

تنظیمات اسلحه در بازی کالاف موبایل

تنظیمات اسلحه در بازی کالاف موبایل

تنظیم ماشه خودکار در بازی کالاف دیوتی

این تنظیمات به شما امکان می‌دهد تا بدون ارائه فرمان شلیک و صرفاً با نشانه‌گیری، دشمنان خود را از پا درآورید. برای این منظور کافی است تا در تنظیمات بخش کنترل، گزینه‌های Hip را به حالت ADS منتقل کنید و گزینه custom را انتخاب کنید. به‌این‌ترتیب صرفاً به کمک دو انگشت شصت می‌توانید کاراکتر خود را در جریان بازی مدیریت کنید. به‌رغم تجارب شگفت‌انگیز و هیجان بالا، می‌توانید به‌سادگی وارد جریان این بازی شده و به رقابت برای بقا و کسب امتیاز مشغول شوید.

پیشنهاد ما به شما: خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل

کنترل بازی کالاف با انگشتان دست

کنترل بازی کالاف با انگشتان دست

 

استفاده از 4 انگشت در جریان بازی کالاف دیوتی

این دسته تنظیمات کالاف دیوتی موبایل برای زمانی است که قصد دارید از انگشت‌های شصت و اشاره هر دودست برای کنترل بازی استفاده کنید. این شیوه کنترل می‌تواند قدرت مانور دهی شمارا به شکل چشم‌گیری افزایش دهد. این ویژگی بخصوص در جریان بتل رویال بسیار کاربردی خواهد بود. برای این منظور کافی است چینش بازی را باحالت قرارگیری انگشتان دست خود هماهنگ کنید و اقدام به جابه‌جایی لایه‌های کنترل بر روی صفحه موبایل یا تبلت کنید.

شیوه 4 انگشتی را لزوماً نمی‌توان بهترین شیوه کنترل بازی کالاف برشمرد و این موضوع بیشتر به سلیقه و عادت شما مربوط می‌شود. به‌تناسب توانایی و آناتومی دست خود همچنین می‌توانید از شیوه 6 انگشتی نیز استفاده کنید که صرفاً چینش لایه‌ها تغییر خواهد کرد.

بهترین تنظیمات سنسیتیوی کالاف موبایل

بهترین تنظیمات سنسیتیوی کالاف موبایل

 

تنظیمات sensitivity چه امکاناتی را در اختیار شما قرار می‌دهند؟

در این بخش عموماً تنظیمات کالاف دیوتی موبایل مربوط به کنترل حوزه دید و سرعت حرکت قابل‌مشاهده است. در بخش Rotation mode جهت کنترل راحت‌تر سرعت حرکت بهتر است گزینه fixed speed را فعال کنید. این حالت به شما امکان می‌دهد تا راحت‌تر به کمک انگشت خود مسیر و سرعت حرکت کاراکتر را کنترل کنید.

بااین‌حال با انتخاب گزینه Switching while opening ADS، محیط بازی حساسیت بیشتری را نسبت به فرمان‌های حرکتی شما از خود نشان خواهد داد. این موضوع برای بازیکنان باتجربه یا حرفه‌ای کاربرد بیشتری دارد. گزینه switching after ADS پویانمایی ends حساسیت بسیار بالاتری دارد که توسط یک میله کنترل نیز قابل تنظیم است.

این بخش نقش تعیین‌کننده‌ای در سرعت عمل بازیکنان حرفه‌ای و باتجربه دارد بااین‌حال حساسیت پیدا کردن به این حالت و کنترل کاراکتر در محیط بازی ممکن است در ابتدا برای بازیکنان تازه‌کار آسان نباشد. در ادامه مقاله به بررسی تنظیمات کالاف دیوتی موبایل دوربین خواهیم پرداخت.

کنترل و تنظیمات دوربین در بازی کالاف دیوتی

وضعیت و حساسیت دوربین و حوزه دید در بازی‌های ویدئویی نقش تعیین‌کننده‌ای در جلب مخاطب دارد و هر چه این حوزه‌های دید متنوع‌تر باشند، طراحی از ظرافت بیشتری نیز برخوردار است و حس بودن در یک محیط بازی حرفه‌ای را تداعی می‌کند.

برای دسترسی به تنظیمات کالاف دیوتی موبایل دوربین کافی است در بخش sensitivity به بخش camera sensitivity رفته و ADS sensitivity را فعال کنید. در حالت عادی دسترسی شما به حوزه دید بسته به توانایی دستگاه می‌تواند تا حداکثر 180 درجه باشد. در حالت ADS sensitivity میزان چرخش می‌تواند از متوسط توان دستگاه کمی بیشتر شود. در این بخش حالت‌های دیگری نیز قابل‌مشاهده هستند که هر یک می‌توانند دسترسی شما به حوزه دید را تا حد زیادی تحت‌تأثیر قرار دهند.

لایه‌های کنترل وسایل نقلیه در بازی کالاف دیوتی

سازندگان بازی محبوب کالاف دیوتی برای راحتی کار مخاطبین خود، 3 لایه با طراحی گرافیکی مختلف را برای کنترل وسایل نقلیه طراحی کرده‌اند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید در بین این لایه‌ها، layout C از محبوبیت و رابط کاربری بهینه‌شده‌تری برخوردار است و توانسته توجه طیف بیشتری از مخاطبین را به خود اختصاص دهد.

پیشنهاد ما به شما: خرید cp ارزان کالاف دیوتی موبایل

کارآمدترین و سریع‌ترین تنظیمات کالاف دیوتی موبایل در این بخش به شکل Aim Assist= on و Fast Throw Grande= on , Fixied Joystick= off است. سایز گزینه‌ها در این بخش یعنی Quick Run و Joystick Auto-spring, Fixed R-Fire Btn را در حالت on قرار دهید.

نتیجه‌گیری

در این مقاله تلاش شد تا کاربردی‌ترین تنظیمات کالاف دیوتی موبایل در اختیار شما قرار بگیرد. این تنظیمات شامل بخش کنترل و sensitivity و لایه‌های کنترل است که می‌توانید بنا به سلیقه و میزان حساسیت خود، تغییرات پیشرفته‌تر یا متنوع‌تری را نیز اعمال کنید.

فراموش نکنید که این تنظیمات حرفه‌ای کالاف دیوتی موبایل برای راحتی شما قرار گرفته‌اند و هیچ حالت کاملاً استاندارد و ثابتی برای انجام یک بازی حرفه‌ای وجود ندارد. حتی در بین بازیکنان حرفه‌ای کالاف دیوتی نیز شیوه‌ها و عادت‌های متفاوتی برای تنظیم لایه‌ها و استفاده از امکانات وجود دارد.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *