وبلاگ

گارنا NERF را در همه شاتگان ها و بهبودهای فری فایر SMG ها اعلام می کند

آپدیت جدید بازی گارنا فری فایر در می 2023 نوید! تغییرات شدید در سلاح های گارنا بتل رویال:

گارنا فری فایر، یکی از پردانلودترین بازی ها در سبک بتل رویال است که در سال 2023 تا به امروز باقی مانده است. از آنجایی که بازی فری فایر، در سال 2017 منتشر شد، همچنان، بیشترین دانلودها را درجهان به خود دیده است، این بازی، در سیستم عامل های اندروید و iOS قابل اجرا میباشد.

آپدیت جدید بازی OB40، در راه است! بازیکنان، از تغییرات آتی در آپدیت ها، هیجان زده هستند.

طبق گفته شده، منابع Free Fire Mania، برای 31 می آینده یعنی چهارشنبه برنامه ریزی شده است و مانند همیشه، این به روزرسانی ها تغییرات قابل توجهی را به همراه خواهد داشت. یکی از این تغییرات می تواند تعادل مجدد ویژگی سلاح ها باشد.

پیشنهاد ما برای خاص شدن در بازی: خرید اکانت فری فایر

به روزرسانی می 2023: تنظیمات تفنگ های شاتگان و اس ام جی

سلاح ها برای به روزرسانی های آینده، در ماه می 2023 تغییر خواهند کرد.

در تماس با توسعه دهندگان بازی فری فایر، پورتال Free Fire Mania به لیست کامل شاتگان ها و اس ام جی ها دسترسی خواهند داشت. که از 31 می 2023، تاریخ به روزرسانی بازی به نسخه OB40، دستخوش تغییرات خواهند شد. در زیر شرحی از گفتگو با تیم توسعه دهندگان بتل رویال میباشد که تغییرات را در بازی توضیح می دهند.

به عنوان دو نوع از محبوب ترین سلاح ها، تفنگ های ساچمه ای و اس ام جی، در ابتدا برای داشتن مزایای منحصر به فرد طراحی شده اند: تفنگ های ساچمه ای برای نبردهای بسیار نزدیک عالی هستند و اس ام جی ها برای نزاع های میان برد ساخته شده اند.

با این حال، با نگاه کردن به اعداد، متوجه می‌شویم که شاتگان‌ها هم در فاصله های نزدیک و متوسط بسیار قوی‌تر از اس ام جی ها، کارایی داشته اند و در اکثر سناریوها، گذینه ی اول مؤثرتر است. این منجر به ترجیح قوی تر، برای تفنگ های ساچمه ای نسبت به اس ام جی ها شده است و ما اینجا حضور داریم تا بتوانیم آنها را تغییر دهیم.

به طور خلاصه، ما فواصل سودمند دو نوع سلاح را تنظیم کرده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که تفنگ‌های ساچمه‌ای همچنان سلطان نبردهای فاصله بسیار نزدیک هستند و اس ام جی ها در برد متوسط از مزیت بهتر و منحصر به‌ فردی برخوردار هستند.

تغییرات در شات گان ها

M1887 در به‌روزرسانی FF، می 2023 NERF شده است

در این به‌روزرسانی بازی FF، برد مؤثر تفنگ‌های ساچمه‌ای (M1887/Extra Charge/M1014) که می‌توانند به مسافت غیرمعمول برخورد کنند کاهش می‌یابد. علاوه بر این، ویژگی های دیگر آن نیز برای افزایش سهولت استفاده بهبود می یابد.

پیشنهاد ما برای رشد سریع شما در بازی: خرید جم فری فایر

M1887

  • دامنه کاهش 15٪؛
  • سرعت بارگذاری مجدد 10٪ افزایش یافته است.

M1887 قادر است یک بازیکن را در 2 شلیک در برد متوسط بیرون بیاورد که آن را بسیار قوی تر از بسیاری از انواع سلاح های دیگر می کند. اعداد بازی فی فایر، نشان دهنده این است که M1887 به طور گسترده در فاصله نزدیک مورد استفاده قرار می‌گیرد که راه‌اندازی ایده‌آل برای این سلاح است.

بنابراین در این به‌روزرسانی، توسعه‌دهندگان اطمینان حاصل می‌کنند که M1887 هنوز از نزدیک قوی است، اما در مسافت‌های بیشتر بهینه‌تر است. با این حال، افزایش سرعت بارگذاری مجدد باعث می شود که صاحب سلاح فضای بیشتری برای بازگشت به مبارزه سریعتر داشته باشد.

هزینه اضافی

  • دامنه کاهش 15٪؛
  • یک مهمات دیگر در کارتریج اضافه شد.

پیش از این، Extra Charge می‌توانست به مسافت‌های بزرگ‌تری نسبت به بسیاری از  اس ام جی ها برسد، بنابراین با قابلیت شارژ آن، زمانی که در گوشه‌ای منتظر یک حمله غافلگیرانه میان‌برد بود، بهترین سلاح بوده است. مبارزه با این استراتژی دشوار بود و تأثیر منفی بر تجربیات گیم پلی داشته است.

بنابراین برد، موثر و آسیب آن در هنگام نبرد میان برد کاهش می یابد. با این حال، افزایش ظرفیت لودر، تحمل خطا را افزایش می دهد و به کاربر شانس بیشتری برای از بین بردن دشمنان می دهد.

  • M1014-I، M1014-II و M1014-III
  • محدوده کاهش 12٪؛
  • دقت +20%؛

نسخه های ارتقا یافته M1014 دارای برد موثر و آسیب بالایی هستند که آنها را به گزینه ای ایده آل در میان تمام تفنگ های شاتگان و اس ام جی ها تبدیل می کند. اگرچه برد آن در آخرین به روزرسانی کاهش یافته است، اما M1014-III هنوز یکی از طولانی ترین تفنگ های ساچمه ای است. با بهبود دقت، انتظار می رود M1014 با وجود کاهش برد، مزیت رقابتی خود را حفظ کند.

در مورد Trogon و MAG-7، سهولت استفاده از آن‌ها را بهبود می‌دهیم و دقت آن‌ها را افزایش میدهیم تا هنگام تیراندازی به دشمنان متحرک، قابل اعتمادتر شوند.

تغییرات در تفنگ های اس ام جی

مسلسل های دستی (اس ام جی) دستخوش تغییراتی در بازی سلطنتی گارنا می شوند

در حالی که اس ام جی ها سرعت شلیک بالایی دارند، در مقایسه با تفنگ های ساچمه ای آسیب نسبتاً کمی در برابر حریفان زره پوش دارند. اس ام جی های زیر در به روزرسانی جدید بازی گارنا فی فایر، می 2023 بهبود می یابند و عمدتاً بر آسیب تمرکز می کنند تا تأثیر آنها هنگام رویارویی با انواع مختلف دشمن تثبیت شود:

  • MP40 : خسارت +8%؛
  • Bison: آسیب + 10٪ و سهولت استفاده بهینه شده است.
  • تامپسون: خسارت +4%؛

در نهایت، با توجه به توسعه‌دهنده بازی فی فایر، که مسئول به‌ روزرسانی بعدی بازی است، عملکرد شاتگان‌ها و اس ام جی ها را به طور مداوم تحت نظارت قرار می‌گیرد، زیرا هدف آنان این است که اطمینان حاصل شود که همه سلاح‌ها دامنه خاص خود را برای درخشش داشته باشند.

برای آینده قابل پیش‌بینی، برنامه این است که برد اسلحه‌های خاصی را تغییر دهیم تا تفاوت‌های فردی آنها را نمایان کنیم.

آپدیت جدید بازی گارنا فری فایر، در 31 می 2023 انجام می شود و نسخه جدید OB40 را برای بازیکنان به ارمغان می آورد. در بازه زمانی 01:00 صبح تا 08:00 صبح سرورهای بازی برای تعمیر و نگهداری در دسترس نخواهد بود.

اگه از این صفحه خوشتون اومد، 5 ستاره بدید و از ما حمایت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *