وبلاگ

گارنا فری فایر: پایان رولت های Diamond Royale و Incubator را اعلام کرد

گلد رویال نیز در بتل رویال، دستخوش و تغییراتی در قیمت هر چرخش خواهیم داد.

24 آوریل 2023 رونی رولیم

لوک رویال ها، یک قرعه کشی بزرگ در بازی گارنا فری فایر است و بسیاری از بازیکنان، برای به دست آوردن اقلام آرایشی جذاب و مورد علاقه خود، با قیمت های مناسب به آنها اعتماد می کنند. با این حال، شرکت گارنا اخیراً اعلامیه‌ای غافلگیرکننده در مورد پایان بازی‌های Diamond Royale و Incubator اعلام کرده است که منجر به ناامیدی بسیاری از بازیکنان شده است.

پیشنهاد ما برای رشد سریع شما در بازی: خرید جم فری فایر

علاوه بر این، توسعه دهنده گان این بازی، تغییرات زیادی را بر روی اسپین های گلد رویال نیز اعمال خواهند کرد. توسعه جدید، چند هفته پس از آن صورت می‌گیرد. شرکت گارنا بازی گلد رویال را برای ارائه جوایزی بیشتر بسته خواهد کرد. Arma Royale به بازیکنان اجازه می‌دهد تا پوسته‌های اسلحه را با استفاده از طلا به دست آورند.

شرکت گارنا، پایان انکوباتور و الماس رویال را اعلام کرد!

جوجه کشی رایگان آتش نشانی آوریل 2023

اینترنشنال گارنا، اخیراً اعلام کرد که دیاموند رویال و انکوباتور از ماه ژوئن از بخش لوک رویال بازی گارنا فری فایر، حذف خواهند شد. توسعه دهندگان این بازی، از طریق پستی که در بخش اخبار منتشر کرده اند، بازیکنان را از این توسعه جدید مطلع میکنند:

لطفاً توجه داشته باشید که از 1 ژوئن 2023، Diamond Royale و Incubator دیگر در دسترس نخواهند بود و بلیط های موجود برای هر دو رویداد پس از گذشت این تاریخ قابل استفاده نخواهند بود.
با توجه به این تغییرات، توسعه‌دهندگان، به بازیکنان توصیه کرده است که از تمام بلیط‌های Diamond Royale و Incubator که در اختیار دارند تا 31 می 2023 استفاده کنند، زیرا پس از آن، بلیت ها نامعتبر خواهند شد.

بر روی گلد رویال، دوباره کار خواهیم کرد

آپریل 2023 گلد رویال در آتش آزاد

علاوه بر پایان بازی Diamante Royale و Incubadora، Garena همچنین از فرمول بندی مجدد گلد رویال موجود در بازی گارنا فری فایر، خبر داد. قیمت راه اندازی ویژه دورهای گلد رویال در 25 آوریل 2023 به پایان می رسد. همچنین از 26 آوریل 2023، هر دور جدید 800 طلا قیمت دارد. توسعه دهندگان همچنین چرخش رایگان موجود را متوقف خواهند کرد.

پیشنهاد ما برای خاص شدن در بازی: خرید اکانت فری فایر

Diamond Royale، Incubator و Gold Royale در حال انجام است

الماس رویال آوریل 2023 در آتش آزاد

Diamond Royale فعلی در بازی گارنا فری فایر، دارای یک بسته استاد طلایی در کنار مکعب جادویی، و بسیاری از آیتم‌های مد آزمایشی است. تا 44 روز آینده قابل دسترسی خواهد بود و یک چرخش، 40 الماس قیمت خواهد داشت. در حالی که قیمت چرخش 10+1 400 الماس است.

از سوی دیگر، انکوباتور دارای مجموعه کاملی از لباس‌های مضمونی است که بازیکنان می‌توانند با جمع‌آوری مواد لازم از طریق چرخش‌ها، از آنها استفاده کنند. به مدت 16 روز در دسترس خواهد بود و قیمت چرخش لاکی رویال خاص 40 الماس برای یک چرخش و 180 الماس برای پنج چرخش است.

با آمدن به گلد رویال، دارای جوایز فراوانی با Master of the Arena است. قیمت اسپین فعلی طلا 300 است که در روزهای آینده بیش از دو برابر خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *