وبلاگ

جزئیات آپدیت سنسیویتی برای فری فایر: بهترین تنظیمات برای پوشش در سال 2023

بازیکنان می توانند از این داده ها، برای بهبود حساسیت خود در Battle Royale Garena استفاده کنند

15 آوریل 2023 رونی رولیم

بازی گارنا فری فایر، یکی دیگر از محبوب ترین بازی های اندروید و iOS است. بازیکنان گزینه های زیادی برای شخصی سازی کاراکتر ها، سلاح ها و یا حتی تنظیمات بازی خود دارند. برای تطبیق سبک های مختلفی از بازی، و اطمینان از اینکه همه تجربه ای همه جانبه دارند، توسعه دهندگان به بازیکنان این امکان را داده اند تا بتوانند تنظیمات بازی را به دلخواه، تغییر دهند. ترکیب های بی شماری از حساسیت های بازی، امکان پذیر است. هنگام انجام تنظیمات، راحتی خودتان را در نظر بگیرید.

پیشنهاد ما برای رشد سریع شما در بازی: خرید جم فری فایر

تنظیمات حساسیت، به بازیکنان این امکان را می دهد تا بتوانند بدون توجه به تهاجمی یا منفعل بودن در گیم پلی خود، کنترل کامل بر روی حرکات و حملات شخصیت خود داشته باشند.

با تنظیم حساسیت FF بازی، بر اساس ترجیحات فردی خود، از پاسخگویی بهتر، دقت بهبود یافته هدشات ها، که عموماً به عنوان “شنل” شناخته می شوند، و توانایی طفره رفتن سریع از دشمنان خود اطمینان حاصل خواهید کرد.

بهترین تنظیمات حساسیت فری فایر 2023

سنسویتی بازی گارنا فی فایر 2023

اگر خواستار بهبود بخشیدن حرکت و همچنین پاسخ‌گویی کلی بازی را با دستکاری کنترل‌هایتان بهبود ببخشید، اینها تنظیمات حساسیت FF توصیه‌شده برای پیاده‌سازی در بازی گارنا فری فایر هستند.

 • به طور کلی: 90-100
 • نقطه قرمز: 80-90
 • هدف 2X: 85-95
 • هدف 4X: 90-100
 • دید AWM 50-60
 • پیک: 60-75

مراحل تغییر تنظیمات حساسیت در بازی:

حساسیت فری فایر

 1.  بازی گارنا فری فایر را در دستگاه خود راه اندازی کنید و سپس به حساب کابری خود وارد شوید. اگر حسابی بر روی بازی ندارید، یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید تا مطمئن شوید که داده های شما ایمن باقی می مانند.
 2. بر روی نماد تنظیمات واقع شده، در گوشه بالا سمت راست صفحه در بخش لابی، کلیک کنید.
 3. با لیستی از گزینه ها در سمت چپ صفحه روبرو خواهید شد. بر روی گزینه سنسیویتی ضربه بزنید و سپس، هر نوار لغزنده را متناسب با آن تنظیم کنید. پس از اتمام، پنجره تنظیمات را ببندید و سپس به بازی کردن بپردازید.
  توصیه ما به شما عزیزان این است که بازیکنان بلافاصله پس از تنظیم حساسیت بازی، وارد مسابقات بتل رویال یا رتبه بندی شده نشوند. ابتدا آن را تست کنند و اطمینان حاصل کنند که با تغییراتی که ایجاد کرده اند راحت هستند.

پیشنهاد ما برای خاص شدن در بازی: خرید اکانت فری فایر

به یاد داشته باشید که کاربران می توانند در اتاق تمرین، تمرین کنند تا زمان واکنش خود را کاهش دهند و دقت هدف گیری خود را بهبود ببخشند. سعی کنید دامنه های مختلف را نیز به سلاح های خود متصل کنید. همچنین، اگر کاربر مکرر تفنگ ساچمه ای هستید، توجه داشته باشید که بارگیری مجدد آنها، به زمان بیشتری نیاز دارد. نرخ پاسخ بهبودیافته تضمین می‌کند که ایمن بمانید و از گرفتن گلوله، از حریفان خود در زمانی که مشغول بارگذاری مجدد هستید اجتناب کنید.

به طور کلی، حساسیت بازی گارنا فری فایر،  نقش کلیدی در کمک به شما برای دوام بیشتر و برنده شدن در انواع مختلف مسابقات به راحتی ایفا می کند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *