وبلاگ

گارنا فری فایر، از بیداری شخصیت الوک خبر می دهد: مهارت های آن را بررسی کنید

شخصیت دی جی آلوک، با آپدیت OB40 وارد بازی شد!

17 دسامبر 2023 رونی رولیم

شخصیت دی جی آلوک، یکی دیگر از شخصیت های محبوب کابران، در بازی گارنا فری فایر بوده است. شرکت گارنا در خبری جدید، از بیداری شخصیت محبوب دی جی آلوک خبر داد، این تازگی کل جامعه را مسحور خود کرد. او اساساً ششمین شخصیت Awakened، در سبک بتل رویال، پس از شخصیت های کلی، هایاتو، موکو، آلوارو و اندرو خواهد بود.

پیشنهاد ما برای رشد سریع شما در بازی: خرید جم فری فایر

نکته جالب این است که  توسعه‌دهندگان این بازی، چه چیزی را به عنوان یک قابلیت Awakening اضافه می‌کنند، شخصیت دی جی آلوک، اولین شخصیت با توانایی فعال، برای به دست آوردن یک نوع Awakening خواهد بود. در بخش زیر، تمام جزئیات، در مورد بیداری شخصیت دی جی آلوک، در آتش آزاد ارائه شده است.

شرکت گارنا، شخصیت Alok Desperto را در بازی گارنا فری فایر معرفی کرده است

در حال بارگیری توییتر:

مقام مسئول بازی گارنا فری فایر در برزیل، با انتشار پستی در شبکه های اجتماعی، از شخصیت Alok Desperto رونمایی کرد. این پیشرفت باعث شده تا جامعه منتظر انتشار نسخه ویژه این شخصیت نمادین باشد.

توسعه دهندگان، این کاراکتر را با نسخه OB40 به سرور پیشرفته May جدید اضافه کردند و قرار بر این شد که در 19 می 2023 شروع شود. پس از راه اندازی سرور، بازیکنان می توانند مهارت های خود را همراه با محتوایات دیگری مانند شخصیت سونیا و حالت بازی Metropolis آزمایش کنند.

پس از Advanced Server، شخصیت Alok Awakened قرار است با آپدیت OB40 که قرار است در 31 می 2023 برگزار شود، رسما وارد بازی شود.

مهارت شخصیت دی جی آلوک در بازی گارنا فری فایر، بیدار شد

بیداری شخصیت دی جی الوک در بازی گارنا فری فایر

به طور کلی، مهارت جدید این شخصیت، “Remixing Anthems” نامیده شده است. همان چیزی که در دسته فعال بتل رویال باقی می ماند. لازم به ذکر است که از آخرین به روزرسانی بازی گارنا فری فایر، هیچ سطح مهارت دیگری در برنامه وجود ندارد.

توانایی “Remixing Hymns” Alok بیدار شده، قابلیت افزایش بازیابی زندگی (HP ) را برای تمام بازیکنان تیم دارد، در ادامه متن با جزئیاتی بیشتر، توانایی این شخصیت محبوب را توضیح خواهیم داد:

زمانی که هاله فعال است، نت های موسیقی به مدت 5 ثانیه، و در هر 2 ثانیه یکبار در فاصله 2 متری پشت بازیکن، مهارت رها می شود. متحدانی که نت های موسیقی را بر می دارند، همان جلوه هاله ای را دریافت خواهند کرد.»

پیشنهاد ما برای خاص شدن در بازی: خرید اکانت فری فایر

به عبارت دیگر، شخصیت دی جی آلوک، نت‌های موسیقی را در سراسر نقشه به جا می‌گذارد و متحدان، می‌توانند این نت‌ها را برداشته و HP زندگی را به دست آورند.

لازم به ذکر است که آپدیت جدید بازی گارنا فری فایر، که شامل شخصیت جدید دی جی آلوک میباشد، در تاریخ 31 می 2023 همراه با نسخه جدید OB40 بازی بتل رویال گارنا، ارائه خواهد شد.

 

اگه از این صفحه خوشتون اومد، 5 ستاره بدید و از ما حمایت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *