وبلاگ

جزئیات تغییرات قدرت شخصیت گارنا nerfa Skyler

به روزرسانی ژانویه 2023، تغییراتی در شخصیت بتل رویال اسکایلر ایجاد شد!

8 ژانویه 2023 رونی رولیم

آپدیت بعدی بازی گارنا فری فایر در راه است! تغییرات قابل توجهی را در بتل رویال گارنا ایجاد خواهد کرد. تغییرات در نسخه جدید! شخصیت اسکایلر یکی از پرکاربردترین شخصیت ها در بازی گارنا فری فایر است. طبق منابع انحصاری فری فایر Mania، شخصیت اسکایلر یک عصب دریافت کرده است و میزان آسیب پذیری او، کاهش یافت.

پیشنهاد ما برای رشد سریع شما در بازی: خرید جم فری فایر

طبق گفته های شرکت گارنا، اسکایلر حریف بسیار سختی برای Ice Walls است و تغییرات باید شخصیت را با دیگران متعادل کند. به این ترتیب توانایی های شخصیت اسکایلر کاهش داده شد و زمان لازم برای تخریب دیوار یخی افزایش یافت و همچنین توانایی بازیابی HP حذف شد.

شخصیت Garena nerfa Skyler در به‌روزرسانی فری فایر ژانویه 2023

توانایی های اسکایلر توسط شرکت گارنا کاهش یافت!

توسط فری فایر Mania تایید شده است، ایجاد تغییرات در اسکایلر، به‌روزرسانی جدید، در ژانویه 2023 اعمال خواهد شد. تغییرات جدید، در 11th، چهارشنبه به اجرا گذاشته می شود.

اسکایلر حریف سرسختی برای Walls of Ice است. دشمنانی که توسط توانایی اسکایلر ضربه خورده اند، به سختی وقت دارند که به عقب برگردند. ما تغییراتی در مهارت Breaker ایجاد کرده ایم و آن را با آسیب در ثانیه جایگزین کرده ایم. این به کاربران Wall of Ice کمک می‌کند بدون اینکه قدرت اسکایلر، را بیش از حد دور کنند. در ضمن ما در حال حذف اثر شفابخش هستیم.»

پیشنهاد ما برای خاص شدن در بازی: خرید اکانت فری فایر

بنابراین، در اینجا نحوه عملکرد Skyler’s Breaker از nerf در به‌روزرسانی ژانویه 2023 نشان داده می‌شود:

یک موج صوتی پیشانی را در فاصله 50/58/67/77/88/100 یاردی منتشر می شود که باعث انفجار زره انفجاری می شود و در عرض 3.5 یارد به مدت 4 ثانیه به دیوارهای یخی آسیب می رساند. زمان استفاده: 75/70/65/60/55/50 ثانیه.
لازم به ذکر است که nerf بر روی شخصیت اسکایلر، هنوز در بازی گارنا فری فایر موجود نیست و پس از آپدیت در تاریخ 11 ژانویه و 2023 آماده خواهد شد.

اگه از این صفحه خوشتون اومد، 5 ستاره بدید و از ما حمایت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *