وبلاگ

Garena یک سلاح دفاعی جدید را در Free Fire فاش کرد: ArmaChuva

آیتم جدیدی که به آپدیت نوامبر 2022 اضافه شد!

سلاح ها یکی از مهم ترین آیتم ها، برای بازی ها در سبک بتل رویال میباشد. بازی سرعت بالایی دارد و شرکت گارنا طیف گسترده ای از سلاح ها را ارائه می دهد که به بازیکنان این امکان را میدهد تا در میدان جنگ، انواع مختلفی از سلاح هارا امتحان کنند و با استفاده از آنها به پیروزی دست یابند. این سلاح ها به دسته های مختلفی مانند SMG، ARs، Shotguns، Sniper Rifles، Launcher و غیره تقسیم می شوند.

اکنون برای ورود به آپدیت بعدی بازی گارنا فری فایر، یک سلاح جدید به بازی اضافه خواهد شد. این سلاح “ArmaChuva” میباشد، سلاحی به شکل چتر که وظیفه دفاع را دارد.

لازم به ذکر است که آرماچوا جدید باید همراه با به روزرسانی فری فایر که در تاریخ 16 نوامبر 2022 برنامه ریزی شده است وارد شود.

پیشنهاد ما به شما: خرید جم فری فایر

سلاح جدید Trogon، مهمات شاتگان و همچنین نارنجک ها را به سوی دشمنانتان شلیک می کند!

همه چیزهایی که باید درباره سلاح آرماچوا بدانید:

نوا آرماچوا در آپدیت نوامبر به بازی گانا فری فایر اضافه می شود.

همانطور که در متن بالا ذکر شد، آرماچوا، سلاح جدید عملکرد دفاعی دارد. هنگام استفاده از آن، بازیکن نوعی چتر را باز می کند که می توان آن را به سمت حریفان نشانه بگیرد و در هنگام بارگیری، از و گلوله های دشمنان دفاع می کند.

در صورت بسته شدن، آرماچوا فورا شارژ می شود. هنگام باز شدن و آسیب دیدگی، چتر کندتر شارژ می شود. پس از اتمام شارژ، کاربر می تواند آرماچوا را چندین بار باز کند تا آسیبی نبیند!

آرماچوا در فری فایر:

لازم به ذکر است که آرماچوا در شکاف مشت موجود است، یعنی فضایی را که قبلاً توسط سلاح های دیگری که در کوله پشتی در اختیار بازیکنان قرار گرفته است را اشغال نمی کند.

پیشنهاد ما به شما: خرید اکانت فری فایر 

در نهایت، آرماچوا در بازی گارنا فری فایر، فقط از طریق سرور پیشرفته در دسترس خواهد بود، طرفداران می‌توانند به بازی دسترسی داشته باشند و ویژگی‌های جدیدی را که ممکن است در نسخه نهایی نبرد رویال گارنا وجود داشته یا نداشته باشند، آزمایش کنند.

اگه از این صفحه خوشتون اومد، 5 ستاره بدید و از ما حمایت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *