وبلاگ

نحوه دریافت کد فعال سازی فری فایر برای سرور FF Advanced

با نصب فایل APK FF Advanced Server، بازیکنان می توانند از بازی با ویژگی های جدید لذت ببرند!

بازی گارنا فری فایر یکی از نام های اصلی ژانر بتل رویال است.طرفداران زیادی در سراسر جهان، بازیکنان در گروه های سنی مختلف به طور روزانه از این عنوان لذت می برند. شرکت گارنا در هر بروزرسانی، ویژگی های جدید و سایر افزودنی ها را اضافه می کند و بازی را سرگرم کننده تر و جالب تر می سازد.

پیشنهاد ما به شما: خرید جم فری فایر

تقریباً همه کاربران، درباره FF Advanced Server می‌دانند، این برنامه قبل از انتشار رسمی در هر به‌روزرسانی منتشر می‌شود. سرور یک راه عالی برای آزمایش ویژگی های جدید قبل از انتشار جهانی است. کسانی که به کد فعال سازی فری فایر دسترسی دارند می توانند هر یک از اشکالات و  باقی مانده را به توسعه دهندگان گزارش کنند. این به حذف این اشکالات کمک می کند و استفاده از به روزرسانی ها را آسان تر می کند.

این مقاله، راهنمای گام به گام دریافت کد فعال سازی سرور رایگان Fire Advanced را پوشش می دهد.

راهنمای گام به گام دریافت کد فعال سازی Free Fire Advanced Server

کد فعال سازی سرور پیشرفته Fire Advanced

کد فعال سازی برای باز کردن سرور پیشرفته و بررسی ویژگی های جدید، حیاتی است. با این حال، اسلات‌های محدودی روی سرور پیشرفته وجود دارد و تنها تعداد کمی از کاربران کد فعال‌سازی و فرصت آزمایش افزوده‌های جدید را دریافت می‌کنند.

کاربران باید به خاطر داشته باشند که برای دریافت کد فعال سازی راهی جز ثبت نام در وب سایت رسمی وجود ندارد. هر یک از سایت‌های دیگری که ادعا می‌کنند کدهای فعال‌سازی را ارائه می‌کنند، می‌توانند اطلاعات شخصی کاربر، از جمله شناسه حساب کاربری بازی و رمز عبور آنها را جستجو کنند.

در اینجا یک راهنمای سریع وجود دارد که بازیکنان می توانند برای دریافت کد فعال سازی برای سرور پیشرفته فری فایر دنبال کنند:

برای دریافت کد فعال سازی، کاربران باید در وب سایت رسمی سرور پیشرفته فری فایر ثبت نام کنند. آنها می توانند با کلیک بر روی این لینک به صفحه دسترسی پیدا کنند.
در وب سایت، کاربران این گزینه را دارند که با حساب های گوگل یا فیس بوک خود وارد شوند.
به بازیکنان توصیه می شود از حساب کاربری اصلی ورود خود برای فری فایر یا نسخه مکس آن استفاده کنند.
پس از آن، از کاربر خواسته می شود تا فرمی را پر کند که در آن نام، شماره تماس و آدرس ایمیل وی مورد نیاز است.
هنگام پر کردن فرم، کاربر صفحه ای با گزینه “اکنون بپیوندید” دریافت می کند.
بازیکنان باید برای ثبت نام موفقیت آمیز در سرور پیشرفته فری فایر روی دکمه “اکنون بپیوندید” کلیک کنند.

ویژگی های سرور جدید Fire Advanced

پس از آن، بازیکنان می توانند منتظر بمانند تا توسعه دهندگان کد فعال سازی را به Advanced Server ارسال کنند. اگر کاربر خوش شانس باشد و کد فعال سازی را دریافت کند، باید وب سایت Free Fire Advanced Server را باز کند و با همان حساب کاربری که قبلا استفاده کرده بود وارد شود.

این بار سایت یک لینک دانلود برای نصب برنامه بازی خواهد داشت که در آن می توانید ویژگی های جدید را تست کرده و باگ ها را گزارش کنید.

پیشنهاد ما به شما: خرید اکانت فری فایر 

با نصب فایل APK FF Advanced Server، بازیکنان می توانند از بازی با ویژگی های جدید لذت ببرند. آنها می توانند اشکالات و اشکالات را پیدا کنند و آنها را مستقیماً به توسعه دهندگان گزارش دهند. این همچنین یک راه عالی برای دریافت جوایز رایگان است زیرا توسعه دهندگان به کاربران برای گزارش اشکالات اصلی پاداش می دهند. دومی می تواند بسته های لباس مخصوص و الماس برای مشکلات خود دریافت کند. جوایز و الماس ها به حساب کاربری فری فایر کاربر، ارسال می شود.

اگه از این صفحه خوشتون اومد، 5 ستاره بدید و از ما حمایت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *