وبلاگ

Luna Free Fire: با هنرمند تایلندی آشنا شوید که به شخصیت جدید جان بخشید

هنرمندی تایلندی به نام یایا اوراسایا شخصیت جدیدی به نام لونا را زنده می کند!

بازی فری فایر پروژه ای ویژه را راه اندازی خواهد کرد که نشان دهنده ورود “یایا اوراسایا” بازیگر با استعداد تایلندی است. که تجربه ای کامل و مفرح را برای طرفداران و گیمرها با نام “Project LUNA” فراهم می کند و مملو از موارد ویژه مانند بزرگترین فیلم اکشن، ورود اولین شخصیت تایلندی و بسیاری از فعالیت های درون بازی برای لذت بردن در ماه اکتبر است.

پیشنهاد ما به شما: خرید جم فری فایر

در ابتدا، هنرمند تایلندی یایا اوراسایا به شخصیت جدیدی به نام لونا جان می بخشد که دارای قابلیتی به نام “کیپ و بای” است، منفعل است و کارکرد افزایش سرعت تیراندازی و همچنین افزایش سرعت حرکت را دارد.

این دومین بار است که یایا اوراسایا، بازیگر و مدل با استعداد، با آتش آزاد دوباره متحد می شود و موفقیت عظیم فیلم کوتاه شکست ناپذیر در سال 2021 با میلیون ها بازدید ادامه دارد. در مجموع، این فیلم بیش از 20،000،000 بازدید داشت و جوایز متعددی مانند جوایز آسیا پاسیفیک 2021 را به دست آورد.

گفتنی است که جدیدترین فیلم پروژه لونا در مهرماه به بازی گارنا فری فایر می آید و بازی پر از صحنه های اکشن شدید خواهد شد.

لونا در بازی گارنا فری فایر: اولین شخصیت تایلندی به بتل رویال گارنا افزوده شد!

شخصیت لونا اولین تایلندی در آتش آزاد است!

علاوه بر فیلم ویژه ای که طرفداران یایا اوراسایا را در فیلم کوتاه فری فایر در ماه اکتبر خواهند دید، پروژه لونا شگفتی دیگری را برای بازیکنان به ارمغان خواهد آورد. این ورود اولین شخصیت از تایلند به نام “لونا” است، این تازگی در اصل از هنرمند و مدل “یایا اوراسیا” یک شخصیت زن زیبا گرفته شده است.

در سرور تایلند، شخصیت جدید لونا در تاریخ 22 اکتبر به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.

مهارت لونا در بازی گارنا فری فایر:

لونا شخصیت جدید بازی فری فایر است و در اکتبر 2022 در بازی معرفی می شود، این بخشی از “پروژه لونا” است که با همکاری بازیگر و مدل “یایا اوراسایا” انجام می شود.

شخصیت جدید لونا به گارنا فری فایر افزوده شد!

در ابتدا مهارت شخصیت جدید لونا در فری فایر «کیپ و بای» نامیده می شود، منفعل است و کارکرد افزایش سرعت تیراندازی و همچنین افزایش سرعت حرکت را دارد. به عبارت دیگر، بازیکنانی که شخصیت لونا را تجهیز می کنند، سرعت شلیک سلاح را افزایش می دهند، علاوه بر آن، حرکت بازیکن در هنگام تیراندازی نیز افزایش می یابد.

پیشنهاد ما به شما: خرید اکانت فری فایر 

شرح مهارت شخصیت جدید لونا در بازی گارنا فی فایر:

میزان آتش سوزی را 8 درصد افزایش می دهد. هنگام ضربه زدن به حریف، حداکثر 15 درصد از سرعت تیراندازی به سرعت حرکت تبدیل می شود. این مهارت پس از زنده ماندن در نبرد دوباره تنظیم می شود.

در نهایت، آخرین جزئیاتی وجود دارد که طرفداران نمی توانند آن را از دست بدهند، زیرا تا 31 اکتبر 2022، بازی فری فایر، پر از رویدادهای ویژه خواهد بود. تحت مشارکت شخصیت لونا و فری فایر، این رویدادها دارای ماموریت‌های درون بازی و فعالیت‌های خارج از میدان نبرد هستند تا طرفداران و بازیکنان سرگرم شوند، آیتم‌ها و جوایز شگفت‌انگیزی دریافت کنند. این رویداد کاملا رایگان است، بنابراین طرفداران باید مراقب باشند!

اگه از این صفحه خوشتون اومد، 5 ستاره بدید و از ما حمایت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *