وبلاگ

Free Fire سیستم Trend+ را دریافت می کند: همه چیزهایی که باید بدانید

Free Fire Trend+ سیستمی است که منحصر به فردترین و کمیاب ترین لباس ها و مجموعه ای از اسکین ها را گردآوری می کند.

هیاهو برای یکی از موردانتظارترین رویدادهای سالانه فری فایر، جشن‌های بویاه روز 2022، در حال حاضر به بالاترین حد خود رسیده است. این رویدادها جوایز های هیجان انگیز متعددی را ارائه می دهد و توسعه دهندگان چندین رویداد فرعی مرتبط با این رویداد بزرگ را معرفی کرده اند.

امسال این رویداد با سیستم جدیدی به نام سیستم Free Fire Trend+ وارد شد. اگر چه گارنا هنوز عملکرد خود را فاش نکرده است، برخی از افشاگری‌ها در رسانه‌های اجتماعی گوشه‌ای از آن را ارائه کرده‌اند.

پیشنهاد ما به شما: خرید اکانت فری فایر 

به این ترتیب، سیستم جدید Trend+ به کاربران اجازه می دهد تا لوازم آرایشی منحصر به فرد و ممتاز را به صورت رایگان بازخرید کنند. طرفداران می توانند برای اطلاع از اخباری که به زودی برای گارنا بتل رویال منتشر می شود به بخش زیر دسترسی پیدا کنند.

Free Fire Trend +: ببینید سیستم جدید چگونه کار می کند؟

صفحه رویداد Fire Trend+ رایگان

اکنون فری فایر مجموعه‌ ای از لباس و برندهای خود را در بازی به نام Trend+ خواهد داشت. از این نظر، خط اول قبلاً به بازیکنان ارائه شده است و مجموعه‌های بالقوه نام دارد، آیتم‌های این پنج‌شنبه به صندوق پستی اینفلوئنسرها رسید.

با Free Fire Trend+، بازیکنان می‌توانند پتانسیل سبک کامل خود را با مجموعه‌های جدید آزاد کنند، ترکیب‌های مختلف ایجاد کنند و یا حتی از پوسته‌های کامل استفاده کنند.

Free Fire Trend+ سیستمی است که منحصر به فردترین و کمیاب ترین لباس ها و مجموعه ها را گردآوری می کند. در آن، بازیکنان باید با گرفتن لباس‌ها و مجموعه‌هایی از هر برند، «امتیازهای برند» را جمع کنند و بتوانند از آنها برای جمع‌آوری جوایز ویژه استفاده کنند.

نحوه دریافت امتیاز برند در سیستم Free Fire Trend+

پیشنهاد ما به شما: خرید جم فری فایر

سیستم Trend+ به بازی گارنا فری فایر افزوده شد!

«امتیازهای برند» را می‌توان با دریافت پوسته‌ها و مجموعه‌هایی با استایل منحصربه‌فرد که در پانل سیستم Trend+ ارائه شده است، به‌دست آورد. این می تواند به این معنی باشد که کاربران ابتدا باید الماس خود را برای خرید اقلام مذکور خرج کنند. پس از خرید، آنها می توانند امتیازهای برند را کسب کنند که می توانند برای جوایز انحصاری بازخرید شوند.

شایان ذکر است که اولین پوسته Potential Set پک Potent Mind خواهد بود که از جمعه 14 اکتبر در فروشگاه Wish موجود خواهد بود. با مدیریت جمع‌آوری پوسته جدید ذهن قدرتمند، بازیکنان قبلاً امتیازهای برند را برای استفاده در سیستم جدید Free Fire Trend+ کسب می‌کنند.

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *