وبلاگ

نکات موفقیت در مپ ترمینال + 10 ترفند عالی!

ترمینال نقشه چند نفره کلاسیک را که برای اولین بار در کالاف دیوتی مدرن وارفر 2 منتشر شد، هواپیماها زمین گیر شده و هدف در فرودگاه است. بارگیری های خود را در حالت کار قرار دهید، زیرا ما به ترمینال می رویم. نقشه نمادین چند نفره کالاف دیوتی مدرن وارفر 2 که اکنون در مپ کالاف دیوتی موبایل موجود است.

چه برای اولین بار وارد نقشه شوید یا یک متخصص ترمینال باشید، ما شما را تحت پوشش قرار می‌دهیم. برای یک نمای کلی از نقشه به همراه استراتژی ها و نکاتی برای کسب پیروزی، ادامه مطلب را بخوانید.

نمای کلی نقشه ترمینال

این نقشه که یک ترمینال فرودگاه است، پر از چمدان، بارها و مغازه های کوچک است. منطقه بیرونی نقشه، جایی که هواپیماها و محموله ها در آن مستقر هستند، دارای مناطق بسیار کوچکی است که در دسترس هستند. بازیکنان مجاز به رفتن به هواپیما هستند که در داخل آن صندلی های واقعی وجود دارد، به استثنای صندلی های کابین. ترمینال یک نقشه با اندازه متوسط ​​است که عملکرد آن به دو ناحیه اصلی تقسیم شده است – داخل ترمینال و محوطه بیرونی فرودگاه.

در داخل ترمینال، شمال شرقی به عنوان یک لابی عمل می کند که پله برقی ها را به اتاق غذاخوری می رساند. بازیکنان می‌توانند در اینجا از نردبانی بالا بروند تا در لابی قرار بگیرند و به اتاق نگهداری بیرون بروند. منتظر درگیری زیاد بین لابی و اتاق غذاخوری باشید و مراقب تیراندازی تک تیراندازها باشید که از دریچه های غذاخوری عقب شلیک می کنند.

بازیکنان می توانند از اتاق ناهار خوری تا سالن اصلی خروج و نگهبانی بپیچند یا از مسیر حرکت به سمت پایین بروند. کتابفروشی میانی این دو مسیر را به هم متصل می کند و اغلب شاهد درگیری بین بازیکنانی است که در بین مناطق تردد می کنند. از مسیر پیاده روی، به چشم انداز به هواپیما و آسفالت (پیش بند)، همچنین تا تعمیر و نگهداری توجه کنید.

سالن اصلی خروج یکی دیگر از مناطق گرم است که از اتاق غذاخوری، پیاده‌رو و هواپیما وارد آن می‌شود. خود هواپیما شما را با یک خروجی از کنار و پایین در پشت شما را به قسمت های نزدیک می فشارد.

در پیش بند بیرونی احتیاط کنید، جایی که بازیکنان می توانند از هواپیما، اتاق تعمیر و نگهداری، مسیر پیاده رو و پایین در سطح زمین نیز دید داشته باشند. در اطراف جعبه‌های پراکنده بزرگ حرکت کنید تا قرار گرفتن در معرض آتش دشمن را به حداقل برسانید، یا در زیر پلکان و هواپیما حرکت کنید، جایی که در فضای باز قرار ندارید.

نکات و تاکتیک ها

اولین قدم این است که به سادگی برخی از مسابقات را زمان بندی کنید. ترمینال می تواند یک نقشه دشوار برای تازه واردان باشد و طرح پیچیده آن می تواند بزرگتر از آنچه واقعاً در نگاه اول است به نظر برسد.

پیشنهاد ویژه: خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل

همانطور که در هر منطقه بازی می کنید، تمام نقاط هجومی مختلف را یادداشت کنید، سپس آنها را امتحان کنید تا بیشترین تاثیر را پیدا کنید. از طریق چندین مسابقه خواهید دید که نواحی مختلف چگونه به هم متصل می شوند و هنگام حرکت بین آنها باید مراقب چه زوایایی باشید. حتی ممکن است نقاط ترفند جدیدی را برای استفاده پیدا کنید، مانند لبه پنجره گوشه ای در خارج از گذرگاه و هواپیما.

چندین خط دید دوربرد در داخل و خارج از ترمینال وجود دارد، بنابراین انتظار داشته باشید که تک تیراندازها و سایر بازیکنان را با استفاده از اپتیک های دقیق حذف کنید. تفنگ‌های ساچمه‌ای در اینجا محدودتر هستند، اما وقتی کتابفروشی یا داخل هواپیما را پایین نگه می‌دارید، یا حتی روی سکوی پارکینگ می‌درخشند، به شرطی که به دنبال شخصی در نزدیکی باشید. آنها با طعمه گذاری نیز به خوبی عمل می کنند. سعی کنید یک نارنجک را به داخل سالن حرکت پرتاب کنید و سپس به اتاق غذاخوری برگردید – وقتی با عجله به گوشه ای می آیند، آنها را منفجر کنید.

نقاط کمین

بیش از چند نقطه کمین در ترمینال وجود دارد که می توانیم از آنها برای پوشش یک منطقه استفاده کنیم. اولین مورد در کابین خلبان هواپیمای پارک شده قرار دارد که مشرف به گذرگاه است. دومی سقف ساختمان در سمت راست هواپیمای پارک شده است که به بازیکنان اجازه می دهد تقریباً کل فضای بیرونی را پوشش دهند. دو مورد بعدی در داخل ساختمان ترمینال قرار دارند. اولین مورد در رستوران «برگر تاون» واقع در گوشه جنوب غربی نقشه قرار دارد. بازیکنان می توانند به سادگی وارد محوطه پشت پیشخوان شوند و دید وسیعی از بیشتر فضای داخلی خواهند داشت. دومی در قسمت بررسی چمدان در گوشه جنوب شرقی قرار دارد و به بازیکنان دید واضحی از مسیری که به داخل هواپیما می رود می دهد.

مراقب شیشه باشید

نقشه ترمینال در کالاف دیوتی موبایل منحصر به فرد است زیرا دارای شیشه های شکستنی زیادی است. اگرچه ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما اگر متوجه نباشید که این شیشه وجود دارد، می تواند کمی خطرناک باشد. علاوه بر مسدود کردن دید شما، شیشه باید با شلیک به آن شکسته شود، که مکان شما را نشان می دهد. اما برعکس هم کار می کند. علاوه بر این، اگر قصد دارید با استفاده از پرتابگر FHJ نقاط امتیاز هوایی را هدف قرار دهید، توجه داشته باشید که قبل از قفل کردن، شیشه بالای ساختمان باید از بین برود.

پیشنهاد ویژه: خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

آماده برای برخاستن: پیکربندی اسلحه ساز KN-44

برای موفقیت در تمام مناطق ترمینال، یک سلاح سریع شلیک کنید که در برد و درگیری های نزدیک گرم عملکرد خوبی دارد. به این دلایل، ما KN-44 را انتخاب کردیم. در اینجا نحوه پیکربندی آن در Gunsmith و بارگیری که با آن استفاده کردیم، آمده است.

 • سلاح اصلی: KN-44
 • پیوست ها: سرکوبگر یکپارچه، دید نقطه قرمز کلاسیک، FMJ، Merc Foregrip، بارگذاری مجدد سریع 38 دور
 • سلاح ثانویه: تپانچه
 • امتیازات: Skulker، Toughness، Dead Silence

تجهیزات: سیستم تروفی، تبر رزمی

این پیکربندی و بارگیری Gunsmith برای مدیریت چالش های مختلف در ترمینال ایده آل است. Suppressor Monolithic عکس شما را از مینی نقشه دور نگه می دارد و در عین حال آسیب را در محدوده حفظ می کند، در حالی که دید نقطه قرمز کلاسیک به طور قابل اعتماد دشمنان را در نبردهای نزدیک و میان برد هدف قرار می دهد. FMJ در اینجا حیاتی است، برای کمک به سوراخ کردن بسیاری از موانع پوششی پراکنده در داخل و خارج ترمینال، و Merc Foregrip کمک می‌کند تا شلیک‌های شما را روی هدف نگه دارید. در نهایت، مهمات 38 Round Fast Reload را برای یک مجله سنگین بردارید که می تواند به سرعت در مبارزات بزرگ جایگزین شود.

امتیاز Skulker به سرعت راه رفتن شما را تشویق می کند که از دویدن در همه جا اجتناب کنید. در عوض، با احتیاط به گوشه های خود نزدیک شوید و آماده باشید که در یک لحظه سلاح خود را بالا بکشید. استحکام شما را روی هدف نگه می‌دارد و در عین حال آسیب می‌بینید، و Dead Silence به شما امکان می‌دهد بدون تسلیم شدن به پشت آن تک تیرانداز در غذاخوری پنهان شوید.

چیدمان، همراه با اندازه آن، ترمینال را برای سلاح های برد متوسط ​​تا دور مانند Assault Rifle و Sniper Rifle ایده آل می کند. با این حال، چیزی شبیه به Kilo-Bolt Marksman’s Rife جدید می‌تواند به عنوان یک ابزار خوب برای بازیکنانی که بین قدرت توقف یک تفنگ تک تیرانداز و سرعت شلیک یک تفنگ تهاجمی سردرگم هستند، عمل کند. با این حال، SMG ها و حتی شاتگان ها می توانند در دستان مناسب کاربرد داشته باشند، اما اثربخشی آنها محدود خواهد بود. هنگامی که روی یک هدف قرار می گیرید یا مجبور می شوید به یک فضای تنگ برگردید، برای محافظت بیشتر، سیستم Trophy را به پایین پرتاب کنید و به هر کسی که آنقدر جسور باشد که با یک تبر رزمی جلو بیاید سلام کنید.

راهنمای گام به گام Scorestreak

نقشه به اندازه‌ای بزرگ است که باید تجهیزات خود را تغییر دهید و یک Care Package یا XS1 Goliath را فراخوانی کنید، و فضای باز کافی برای حملات هوا به زمین برای وارد کردن آسیب‌های ویرانگر وجود دارد، مشروط بر اینکه وقتی دشمن بیرون است، به آن‌ها فراخوانی شود.
SAM Turret را در نظر بگیرید تا به تیم شما تقویت دفاعی عظیمی بدهد. آن را در گوشه جنوب شرقی خارج از لابی قرار دهید و با شلیک رگه های هوایی تیم دشمن را ناامید کنید. Sentry Gun را در کنار اتاق نگهداری قرار دهید، یا آن را در یک ردیف قرار دهید تا مسیر پیاده روی را در حین مبارزه در دهلیز بپوشانید.

از Shock RC برای یک رگه کم هزینه با ارزش استفاده کنید که می تواند جان شما را نجات دهد زیرا دشمنان را از بین می برد تا بتوانید اولین شلیک را دریافت کنید. زمانی که به هدفی نزدیک می‌شوید، آن را به کار ببرید تا به ریشه‌کن کردن مدافعان کمک کنید یا برعکس برای دفع مهاجمان دشمن.

به دلیل وجود مناطق داخلی روی نقشه. اکثر مردم فکر می کنند که رگه های امتیازی هوایی بی معنی خواهد بود. و تا حدودی حق با آنها خواهد بود. با این حال، قسمت اعظم فضای داخلی دارای سقف شیشه ای است، بنابراین ممکن است مخالفان بی دقت از آن خارج شوند. خطوط امتیازی مانند برجک نگهبانی و شوک RC می توانند در این نقشه کشنده باشند، در حالی که سودمندی موشک شکارچی و ضربه خوشه ای با طرح نقشه نفی می شوند. بسته مراقبت و Goliath را می توان در قسمت بیرونی استفاده کرد و پوشش وسیع همراه با اندازه نقشه به این معنی است که هر کسی می تواند از آن استفاده کند.

پهپاد و ضد پهپاد همیشه مفید می توانند اطلاعات مهم را ارائه یا رد کنند، بنابراین هر دو همیشه ارزش استفاده دارند.

بازی هدفی

در هاردپوینت شما در فضاهای تنگ مانند هواپیما، کتابفروشی و اتاق نگهداری فشرده خواهید شد. یک بارگذاری هاردپوینت با استفاده از Demo Expert برای افزایش آسیب انفجاری در نظر بگیرید. یک نارنجک را به هاردپوینت فشار دهید، با اسلحه خود بشتابید تا بقیه را پاک کنید و شروع به آوردن نقاط برای طرف خود کنید. از فلک ژاکت نیز استفاده کنید تا از انجام این کار با شما جلوگیری کنید.

پیشنهاد ویژه: خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل

در Domination، برای دو پرچم بجنگید و سپس وارد شوید و دفاع کنید. برای جلوگیری از حملات هوایی، A و C را انتخاب کنید. اگر از سلاح دوربرد استفاده می‌کنید، پشت غذاخوری قرار بگیرید تا C را بپوشانید، یا در اطراف سالن اصلی خروج، پیاده‌رو، کتابفروشی، و دهلیز در اطراف A بجنگید. اگر قبلاً مدافعانی در هر دو پرچم دارید، با استفاده از اتریوم بین این دو عجله کنید تا در هر جایی که بیشتر نیاز است، پشتیبانی ارائه دهید.

در هر حالتی که بازی می کنید، بدانید که در اینجا به طور کلی دفاع راحت تر از حمله است. با وجود زوایای زیاد و موانع برای پوشش، یک تیم هماهنگ می تواند موقعیت را به خوبی حفظ کند. بنابراین، اگر طرف هستید که نیاز به ایجاد شکاف دارید، منتظر چند هم تیمی باشید و آنها را با تعداد بیشتری غرق کنید.

10 نکته برای بازی موفق و لذت بخش!

 1. دعوا در داخل؟ سعی کنید از امتیاز Tracker برای تعقیب بازیکنان دشمن که از طریق ترمینال می بافند استفاده کنید. آن ردپاها را می بینید که به سمت کتابفروشی می روند؟ آنها را دنبال کنید و سلام کنید.
 2. حریفان خود را سوار کنید و دفعه بعد که در حال دویدن هستید، یک Trip Mine را در هواپیما رها کنید. فضای داخلی آنقدر باریک است که مطمئناً با آن برخورد خواهند کرد. دشمن همین کار را با شما انجام می دهد؟ به طور کلی از هواپیما اجتناب کنید یا برای جلوگیری از فعال شدن Trip Mine، هارد وایرد را مجهز کنید.
 3. یک نارنجک دودی بیندازید و حواس پرتی را تنظیم کنید. آن را به داخل راهرو پرتاب کنید و سپس از دهلیز حمله کنید یا از آن برای کور کردن تک تیراندازها در غذاخوری استفاده کنید، همانطور که از لابی به جلو می‌روید. نحوه استفاده از آن را تغییر دهید، از پنهان کردن حرکات خود تا انتخاب راهی دیگر در حالی که دشمن دود را برای هیچ چیز جستجو نمی کند.
 4. هنوز در Conquest Battle Pass به Tier 21 ضربه بزنید؟ Kilo Bolt-Action، رایگان برای همه کسانی که به Tier 21 می‌رسند، یک سلاح عالی برای درگیری‌های میان برد تا بلند است. آن را از نظر مسافت جمع کنید و از اتاق نگهداری پایین بیاورید یا از ضمیمه های تقویت کننده تحرک استفاده کنید تا بتوانید روی پاهای خود سبک بمانید و با مبارزه ادامه دهید.
 5. ارزش این را دارد که قدرت امتیاز سلاح FMJ را در اینجا تکرار کنید. هنگام تیراندازی از میان تعداد بیشماری قطعات پوشش و موانع موجود در ترمینال، به این قدرت اضافی نیاز دارید.
 6. صبور باشید با آن Cluster Strike! شما باید حملات هوا به زمین خود را بر این اساس زمان بندی کنید، مبادا رگبار خود را در سقف ترمینال هدر دهید. منتظر بمانید تا جنگ به بیرون کشیده شود و سپس حمله را فراخوانی کنید.
 7. تجهیز Death Machine یا Sparrow Operator Skills را امتحان کنید. هر دوی آنها از نزدیک یا در فاصله ویرانگر هستند و به شما این قابلیت را می دهند که در هر منطقه از نقشه، جریان نبرد را تغییر دهید.
 8. حداقل دو مرحله اول رویداد فصلی Fully Loaded را کامل کنید تا قفل امتیاز جدید Amped را باز کنید. این امتیاز سرعت تعویض سلاح شما را بهبود می‌بخشد، بنابراین می‌توانید در کمترین زمان از تیراندازی از راه دور به تیراندازی از نزدیک بروید. فقط مواظب سلاحی برای جایگزینی آن تپانچه باشید.
 9. از همه چیز بالا بروید! هیچ راهی بهتر از کاوش برای یافتن بهترین مسیرها وجود ندارد. از پنجره جلو به لابی اصلی بالا بروید و از آنجا نردبان را به سمت اتاق نگهداری بروید. به دنبال همه فرصت ها برای غلبه بر تیم دشمن باشید.
 10. لذت ببرید! ترمینال یک ورودی کلاسیک در لیست طولانی مدت نقشه های چند نفره نمادین است. به بازی ادامه دهید و دلیل آن را خواهید فهمید. موفق باشید آنجا
4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *