وبلاگ

نحوه قرار دادن کد حروف مخفی در نام فری فایر:

بازیکنان می توانند با استفاده از دکمه زیر، نام را با فضای نامرئی، کوچک و یا حتی بزرگ به روشی ساده در بازی فری فایر کپی و سپس جاگذاری کنند.

فضای نامرئی در فری فایر: نحوه قرار دادن کد حروف مخفی در نام:

بازی گارنا فری فایر، یک بازی تولید و توزیع شده توسط شرکت گارنا میباشد که برای گوشی های اندروید و iOS منتشر شده است. بزرگترین موفقیت عمومی در تاریخ بازی ها، بتل رویال است. برای سیو بازی، ابتدا لازم است که یک نام، برای حساب کاربری خود داشته باشید که در بسیاری از مواقع لازم است که یک فضای نامرئی برای تطبیق نام بازیکن یا Guild درج کنید.

پیشنهاد ما به شما: خرید اکانت فری فایر 

این نماد معمولا با نام‌های «فضای نامرئی»، «نام نامرئی» و یا حتی «فضای نامرئی اصلی» نیز شناخته می‌شود و به راحتی در اینترنت نیز پیدا می‌شود تا بازیکنان بتوانند کد را کپی کنند و در بازی جای‌گذاری کنند و به نتیجه دلخواه برسند.

اسم نامرئی در بازی گارنا فری فایر:

بازیکنان، برای اینکه بتوانند از فضای نامرئی استفاده کنند، ابتدا باید بر روی یکی از گزینه های زیر، کلیک کنند و یا کد مخفی موجود را در پرانتز کپی کنند:

لازم به ذکر است که دکمه دوم، فقط برای بازیکنانی است که از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند. بازیکنان باید کد را در قسمت تغییر نام، در بازی فری فایر خود، قرار دهند.

دکمه اول، دقیقا به همان روش کار می کند: “فضای نامرئی برای نام” و “جایگزین کردن فضای نامرئی”، با این حال گزینه ی اندازه، برای این عملیات وجود دارد. یعنی؛ فضای نامرئی بزرگ، متوسط، کوچک و فونت های حروف نازک خاص.

Free Fire Invisible Name Space یک کد یونیکد (U+3164) است. این کد، فضایی را ایجاد می کند تا در نام های گارنا بتل رویال مورد استفاده قرار گیرد. در نام های انجمن و یا حتی حیوان خانگی، فضای نامرئی نیز به عنوان یک حرف به حساب می آید.

نحوه ورود به فضای نامرئی در بازی گارنا فری فایر:

به طور کلی، برای ورود به فضای نام نامرئی در بازی گارنا فری فایر، بازیکنان ابتدا باید نام خود را تغییر دهند و سپس نام جدید را جایگذین کنند. در حالی که امکان، قرار دادن یک نام رایگان بر روی بازی فری فایر برای بار اول وجود دارد، اما برای تغییر مجددا اسم، 399 الماس باید صرف کنید.

پیشنهاد ما به شما: خرید جم فری فایر 

برای تغییر نام در بازی گارنا فری فایر و درج آن در فضای نامرئی،کاربران باید، یک کارت تغییر نام و یا الماس، داشته باشند. سپس آنها باید مراحل زیر را دنبال کنند:

  • مرحله 1: در بازی گارنا فری فایر، شما باید روی نام مستعار خود که در گوشه بالا سمت چپ موجود است کلیک کنند.
  • مرحله 2: در مرحله بعد، بازیکنان باید بر روی نماد ویرایش، در قسمت بالا کلیک کنند.
  • مرحله 3: در نهایت، آنها باید نام جدید شامل فضای نامرئی را وارد کنند و 800 الماس از حساب کسر می شود.

قطعا فضای نامرئی با استفاده از کدهای توضیح داده شده، در این مقاله یکی از موارد پرکاربرد، در بازی فری فایر میباشد، چرا که نام بازی به راحتی و تنها با کپی و پیست کردن در بازی قابل تغییر است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *