وبلاگ

معرفی کاراکتر جدید در سئول پوسته جدید طلایی رویال در فری فایر در سال 2023

در بازی فری فایر، گلد رویال، یک ویژگی درون بازی به حساب می آید که در آن بازیکنان می توانند، طلا را برای چرخاندن چرخ رولت مصرف کنند و شانس برنده شدن آیتم های انحصاری مانند لباس، پوسته اسلحه و یا حتی سایر لوازم آرایشی را داشته باشند. این آیتم‌ها معمولا مضمونی دارند و می‌توانند مورد علاقه تمام بازیکنان قرار گیرند.

پیشنهاد ما به شما: خرید اکانت فری فایر

گلد رویال بازی فری فایر، یکی از گزینه های موجود در منوی Lucky Royale بازی است که بازیکنان می توانند از طلا، در رولت استفاده کنند. هر دور در گلد رویال مقدار مشخصی طلا مصرف می کند و بازیکنان، یک آیتم تصادفی را به عنوان جایزه دریافت می کنند. با این حال، همیشه امکان دریافت موارد تکراری وجود دارد.

تصنیف در سئول پوسته طلایی رویال جدید برای ژوئن 2023 است

بسته گلد رویال، برای ژانویه 2023 در بخش Sorte Royale از 12th آینده در دسترس خواهد بود، یعنی پس از به روزرسانی بازی فری فایر، شما می توانید با چرخاندن استخر ، جایزه ها را با تراشه های فری فایر، که بیشتر به عنوان سکه های طلا شناخته می شود، به دست آورید. به صورت رایگان در بازی موجود است. اسکین رولت بعدی حدود 60 روز اعتبار دارد و در فصل بعد دوباره آپدیت خواهد شد.

بنابراین بازیکنان زمان کافی برای انجام دورهای متوالی دارند و شانس برنده شدن این بسته انحصاری را دارند.

پیشنهاد ما به شما: خرید جم فری فایر

گروه زنانه تصنیف در سئول از بالا، پایین، کفش و سر تشکیل شده است.

چگونه تصنیف رویال طلایی را در پوسته سئول در فری فایر دریافت کنیم؟

این بسته را نمی توان برای الماس خریداری کرد و یا حتی مستقیماً تهیه کرد. با این حال، بازیکنان می توانند چرخ رولت را برای شانس بردن این بسته بچرخانند. این بسته برای همه بازیکنان، در هر دور تضمین نمی شود.

بازیکنان می توانند این مراحل را برای چرخاندن چرخ رولت گلد رویال در بازی فری فایر دنبال کنند:

  • آنها با مراجعه به بخش “Menu Royale” در سمت چپ صفحه بروید.
  • سپس بازیکنان باید بر روی آن ضربه بزنند و بخش “Gold Royale” را انتخاب کنند.
  • دو گزینه برای چرخاندن چرخ وجود دارد. یک دور 300 سکه آتش رایگان و 11 دور 3000 سکه آتش رایگان است.
  • با بسته انحصاری، گلد رویال سایر پوسته های اسلحه با زمان محدود و آیتم های مد روز مختلف مانند پیراهن، عینک، بنر، آواتار و غیره را نیز معرفی می کند.

لازم به ذکر است که Gold Royale Surfista da Neve جدید از پنجشنبه (1) در بازی فری فایر از طریق چرخ رولت گلد رویال در دسترس خواهد بود و تا ژانویه، یک روز قبل از به‌ روزرسانی بعدی این بازی، باقی خواهد ماند.

اگه از این صفحه خوشتون اومد، 5 ستاره بدید و از ما حمایت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *