وبلاگ

معرفی کاراکتر جدید فری فایر با قابلیت کنترل از راه دور؛ ببینید چگونه کار می کند!!

شخصیت جدید بازی گارنا فری فایر، Advanced Server دارای مهارت خاصی به نام Transport Dummy میباشد.

شخصیت Transport Dummy

شخصیت Transport Dummy

شرکت گارنا فری فایر قبل از انتشار هر به‌روزرسانی، یک سرور پیشرفته را راه‌اندازی می‌کند. که این نشان‌ دهنده شروع مرحله آزمایش بتا است که در آن، بازیکنان می‌توانند محتوای جدیدی را امتحان کنند و بازخورد سازنده را به بازی ارائه دهند تا مطمئن شوند که تنها با ارزش‌ترین ویژگی‌ها به نسخه نهایی این بازی، راه پیدا می‌کند.

پیشنهاد ما به شما: خرید اکانت فری فایر

سرور پیشرفته دسامبر 2022، بازی گارنا فری فایر  با نسخه جدیدی از بازی، در دسترس است و چند ویژگی جدید از جمله شخصیت جدید، یک حیوان خانگی با قابلیت های دیدنی، تنظیم مهارت ها و موارد دیگر را ارائه می دهد. شما عزیزان می توانید بازی گارنا فری فایر را از وب سایت های رسمی بازی، دانلود و نصب کنید. از آخرین تغییرات بازی، لذت ببرید. در میان اضافه شده های جدید، حیوان خانگی و شخصیتی را که دارای قابلیت های تله پورت است، از همه جالبتر هستند.

فری فایر شخصیت جدیدی را با انتقال از راه دور ارائه می کند:

شخصیت کپی شونده در فری فایر

شخصیت کپی شونده در فری فایر

شخصیت جدید با قابلیت کنترل از راه دور در فری فایر!

شخصیت موجود در سرور پیشرفته، دارای مهارت شگفت انگیزی به نام حمل و نقل ساختگی است. این یک نوع اکتیو است و یک ساختگی 150 اسب بخاری ایجاد می کند که به مدت پنج ثانیه به صورت مستقل حرکت می کند. بازیکنان باید، دوباره از این مهارت برای تله پورت به محل موجودیت استفاده کنند. این شخصیت می تواند به آنها کمک کند تا از حریفان پیشی بگیرند.

پیشنهاد ما به شما: خرید جم فری فایر

هر استفاده از مهارت کاراکتر در سطح یک، برای خنک شدن حداقل 110 ثانیه میباشد و با رسیدن به حداکثر سطح، مدت زمان بازیگری به 60 ثانیه کاهش می یابد. این مهارت اساساً در خدمت هدف دوربری خواهد بود و می تواند حیاتی باشد. این کاراکتر می تواند متای بازی گارنا فری فایر را کاملاً تغییر دهد.

عکس شخصیت شخصیت دارای قابلیت کپی

عکس شخصیت شخصیت دارای قابلیت کپی

مهارت ساختگی حمل و نقل شخصیت جدید بازی گارنا فری فایر:

به عبارت دیگر، توانایی شخصیت جدید فری فایر را که در مسابقه تله پورت می کند بررسی کنید:

این قدرت، یک آدمک با 150 سلامتی ایجاد می کند که می تواند به مدت 5 ثانیه به صورت خودکار حرکت کند، وقتی ساختگی به مقصد مورد نظر برسد، دوباره از آن مهارت برای تله پورت به ساختگی استفاده میکند. Dummy در صورت استفاده خود تخریب می شود.

بازیکنان باید به نسخه نهایی گارنا فری فایر در آپدیت ژانویه 2023 توجه داشته باشند، زیرا ممکن است شخصیت جدید در توانایی های خود تغییراتی داشته باشد و یا حتی در بازی، حضور نداشته باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *