وبلاگ

معرفی پرک‌های دسته اسنایپ + مزایا و کاربرد این پرک‌ها

در این مقاله قصد داریم شما را با پرک‌های اسنایپ کالاف دیوتی موبایل آشنا کنیم و به جزئیات هر یک بپردازیم، در ادامه با ما همراه باشید.

معرفی پرک Head shot slow + کاربرد این پرک:

زمانی که کاربران با استفاده از اسلحه‌های تک تیرانداز، سر دشمنان خود را مورد هدف قرار دهند، اگر به هر دلایلی فرد کشته نشود سرعت حرکت آن کندتر  خواهد شد.

پیشنهاد ما به شما: خرید اکانت کالاف

معرفی پرک Wounding + کاربرد این پرک:

زمانی شما عزیزان به دشمنان خود دمیج وارد کنید (زخمی کنید) سرعت پر شدن نوار سلامتی آن کندتر از حد معمول خواهد شد.

معرفی پرک Fmg + کاربرد این پرک:

اگر دشمنان شما در پشت دیوار کمین کرده اند و شما نتوانید به آن شلیک کنید برای ضربه زدن به آن داشتن همین پرک کافی است! کاربرد این پرک، امکان رد شدن تیرهای شما از دیوار را به شما خواهد داد.

معرفی پرک Sleight of Hand + کاربرد این پرک:

این پرک سرعت Reload اسلحه شما را افزایش می دهد، اگر سبک بازی شما به گونه ای است در درگیری های سخت و شلوغ شرکت می کنید، این پرک گزینه‌ای مناسب برای شما عزیزان خواهد بود.

پیشنهاد ما به شما: خرید cp ارزان کالاف

معرفی پرک Disable + کاربرد این پرک:

این پرک به شما این امکان را می دهد تا سرعت دشمنان خود را با ضربه زدن به پاهایشان کاهش دهید؛ یعنی زمانی‌که شما به پای دشمن شلیک کنید و گلوله به پای این افراد بخورد، سرعت آن‌ها کم خواهد شد. در مپ‌های کوچک، در مقابل نایف پلیرها و بازیکنانی که اسنایپر حرفه‌ای هستند، می‌خورد.

معرفی پرک Bullet Return + کاربرد این پرک:

زمانی که شما دشمنان خود را بکشید، یک عدد گلوله به صورت رندوم و بدون عوض کردن خشاب، به اسلحه شما برمیگردد، بیشتر به درد اسنایپرها و شاتگان بازها می‌خورد.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *