وبلاگ

سایت جدید برای خرید کدهای تخفیفی فری فایر منتشر شد!

New Rewards FF باید توسط بازیکنان برای بازخرید کدها و جوایز استفاده شود

16 فوریه 2023 رونی رولیم

شرکت گارنا، تولید کننده و توزیع کننده بازی فری فایر، پنجشنبه (16)، وب سایت رسمی جدید خود را برای بازخرید Codiguin FF، Rewards FF منتشر کرد. اگرچه سایت ظاهر بصری مشابه قبلی را دارد، اما آدرس الکترونیکی آن تغییر کرده است و آدرس جدید آن، reward.ff.theextraevent.com است.

پیشنهاد ما برای خاص شدن در بازی: خرید اکانت فری فایر

طرفدارانی که آدرس قدیمی را وارد کنند، به صفحه جدید هدایت خواهند شد، جایی که کاربران می‌توانند، از طریق حساب ذخیره شده بر روی بازی خود وارد شوند. کاربران می‌توانند یک کد Fire رایگان را بازخرید کنند. به این ترتیب کاربران می توانند Codiguin فری فایر را با همان امنیت نسخه قبلی بازخرید کنند.

پنج مرحله برای دریافت پاداش، با استفاده از کدهای فری فایر در وب سایت جدید Rewards فری فایر

  1. بازیکنان می توانند کدهای فری فایر را در وب سایت Garena’s Rewards بازخرید کنند.
  2. کاربران باید از وب‌سایت بازخرید پاداش گارنا (reward.ff.theextraevent.com) بازدید کنند. این وب سایت رسمی، برای ادعای کدهای فری فایراست.
  3. بازیکنان باید از یکی از موارد زیر را برای ورود به حساب خود استفاده کنند و سپس دکمه ادامه را کلیک کنند: Facebook، Google، Twitter، Apple ID، Huawei ID یا VK.
  4. بازیکنان می توانند یک کد فری فایر فعال را در قسمت متن وارد کنند. برای جلوگیری از اشتباهات املایی، بهتر است کد را جایگذاری کنید. همچنین کدها باید با حروف بزرگ نوشته شوند.
  5. کاربران می توانند، کد ها را با کلیک کردن بر روی دکمه “تأیید” بازخرید کنند. اگر بازخرید با موفقیت انجام شد، کادر پیام، نام جایزه را نمایش می دهد. در غیر این صورت یک خطا نمایش می دهد.
  6. جوایز، در صندوق پستی شما نمایش داده می‌شوند و بازیکنان می‌توانند ظرف 24 ساعت آنها را مطالبه کنند. برای دریافت جوایز، بازی را مجدداً راه اندازی کنید.
    خطاهایی هنگام بازخرید کدها در وب‌سایت جدید Garena Free Fire Rewards فری فایر
    نجات شکست خورد. این کد نامعتبر است و یا قبلاً استفاده شده است.

کد فری فایر زمانی که به اشتباه وارد شده باشد و یا قبلاً توسط بازیکن دیگری استفاده شده باشد نامعتبر است.

در این حالت، پیام خطا نشان داده می شود که کد نامعتبر است و یا قبلاً بازخرید شده است. لازم به ذکر است که بسیاری از کدها، فقط یک بار قابل استفاده هستند.

امکان بازخرید وجود ندارد

خطا هنگام تلاش برای بازخرید، یک کد فری فایر از سرور دیگر :

هنگام استفاده از کد منتشر شده برای بازیکنان در سرور دیگر، کاربران به دلیل محدودیت های سرور، با خطا مواجه می شوند. پیام در این سناریو  بازخرید نشد را نشان خواهد داد. این کد در منطقه شما قابل استفاده نیست. لطفاً دوباره بررسی کنید و یا با خدمات مشتری تماس بگیرید.”

پیشنهاد ما برای رشد سریع شما در بازی: خرید جم فری فایر

قطعاً، وب‌سایت جدید Garena’s Rewards فری فایر تنها راه امن برای بازخرید کد فری فایر معتبر است. بازیکنان علاوه بر اینکه سیستم پخش رسمی بازی است، می توانند برای دسترسی از طریق حساب بازی خود وارد شوند.

اگه از این صفحه خوشتون اومد، 5 ستاره بدید و از ما حمایت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *