وبلاگ

بدانید چه کسی در حال غربالگری است، سلاحی که حذف را انجام داده است، ایموجی ارسال کنید و آسیب را ببینید

تغییراتی در بیننده بتل رویال! آپدیت بازی در سپتامبر 2022

6 سپتامبر 2022 رونی رولیم

دسترسی سرور پیشرفته سپتامبر از پنجشنبه (1) باز است! طبق معمول، نوآوری های زیادی را در این سرور اختصاصی، پیدا خواهید کرد. علاوه بر نوآوری های معمول، توسعه دهندگان در حال آماده سازی تعداد زیادی از تغییرات بصری و گرافیکی هستند.

پیشنهاد ما به شما: خرید اکانت فری فایر 

با ورود آیتم‌های جدید به بازی، تنظیمات مربوط به ویژگی‌های نسخه قدیمی، حتی به‌روزرسانی‌هایی که قبلاً غیرقابل تصور بودند، در به‌روزرسانی های آینده، وجود خواهند داشت. یک نمونه به روزرسانی در این نسخه، تماشاگر بتل رویال!

اکنون حالت Spectator بهبود یافته است! به لطف به روزرسانی ارائه شده توسط توسعه دهندگان در ماه سپتامبر.

به روزرسانی بازی گارنا فری فایر، حالت تماشاگر فعال شد!

Smoke Granade در فری فایر بازسازی شده است:

در بازی فری فایر حالت تماشاگر، پس از مرگ بازیکن فعال می شود و میتوانید قبل از بازگشت به لابی، هم تیمی های خود و یا بازیکنان دیگر را مشاهده کنید.

در آپدیت بعدی بازی گارنا فری فایر، Spectator Mode آپدیتی دریافت کرده است که بدون شک میتواند تاثیر به سزایی بر روی جذابیت مودهای این بازی داشته باشد. تغییرات نسخه جدید این بازی عبارتند از: امکان مشاهده اطلاعات و نمای دقیقی از بازی، امکان ارسال ایموجی های مختلف.

هنگام تماشای گیم پلی بازیکنان، کاربران می توانند با استفاده از ایموجی هایی که در کنار دکمه لایک قرار دارند، به بازیکنانی که تماشا می کنند واکنش نشان دهند. ویژگی ایموجی حدود 2 ثانیه خنک‌سازی دارد، بنابراین می‌توان پس از شارژ شدن، مجددا از آن استفاده کرد.

پیشنهاد ما به شما: خرید جم فری فایر

نه تنها، زمانی که بازیکن حذف می شوند، یک گرافیک ساده در سمت چپ صفحه نمایش داده می شود که جزئیات مربوط به کشتن را نشان می دهد، از بازیکنی که او را حذف کرده است، سلاحی که او را کشته است، آسیب وارد شده، تا آخر. به خسارت وارده. علاوه بر آن، کسی که زنده مانده است، می توان نام بازیکنانی را که گیم پلی خود را “غربالگری” می کنند، دانست.

بدیهی است که ورود این به‌روزرسانی به بازیکنان کمی سرگرمی می‌دهد، زمانی که ابتدا ناک اوت می‌شوند. همچنین ایموجی های جدید برای واکنش به بازیکنانی که هنوز در قید حیات هستند قطعا پیشرفتی جدید و بسیار جالب است.

اگه از این صفحه خوشتون اومد، 5 ستاره بدید و از ما حمایت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *